Skocz do zawartości
pablos_83

Call of Duty: Infinite Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dziwne wrażenie, że w tej części polecą już maksymalnie po całości jeśli chodzi o sci-fi.

Inne planety, obcy, itd. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że w Call of Duty główny konflikt jest zawsze taki czarno-biały. Nie ma szarości, jakichś tam ukrytych motywów, dwuznacznych antagonistów, którzy chcieli dobrze. Jest krótko - tu jesteś ty, a tam są oni. Ty jesteś dobry, a oni źli. Rozwal ich. Albo tak jak tutaj - my jesteśmy tymi złymi i chcemy was zabić. Brońcie się. Nie żebym narzekał.

 

No ale z drugiej strony, nie ma co się rozdrabniać, jak singiel jest tylko po to, żeby było z czego robić trailery, pokazy i promocyjne gameplaye.

 

Lubię Call of Duty, ale z powrotem do serii poczekam, aż ta wyjdzie z kosmosu i wróci w czasy współczesne albo wcześniejsze. Jakby tego remastera MW osobno sprzedawali, to będę zainteresowany.

Edytowane przez Siriondel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chyba z tych nielicznych co lubią sci-fi, więc jeśli multi będzie dobre i dopracowane to czemu nie.

Ale to wszystko wyjdzie w praniu, bo jeśli daty wydania będą bliskie z Titanfall 2 to wybiorę jednak mechy.

Jednak, wszystko zależy od zawartości, po COD wiadomo czego się mniej więcej spodziewać, więc jestem ciekaw co pokażą w Titanfall 2.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz w tej odsłonie odpadną zombiaki dla których też bardzo dużo ludzi kupuje Cody od Treyarchu. Myślę, że też dlatego dali ten remaster żeby jakąś zasłonę dymną zrobić dla tego kosmosu. Ja serię lubię, ale nie żeby brać na premierę każdą pozycję. Wczoraj kupiłem Ghosta na którym się zatrzymałem na cdkeys na PC za 17 złociszy. Także tą pozycję też dopiero ogram na większej wyprzedaży. Jeszcze trzeba poczekać co Dice odwali w następnym tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie podoba mi się , nie liczyłem na pełne WWII ale ta teoria z Gafa o podróży w czasie i różnych okresach miała więcej potecjalu imo ... tymczasem dostajemy setting czysto gwiezdnowojenny , jak w poprzedniej częśći rzucę okiem na singla jak stanieje ostro tyle ode mnie :)

Teraz trzeba czekac jak będzię dystrybuowany ten remaster ( na koncu trailera ani słowa :) ) no i czekać co BF pokaże oby też nie skręcili w te klimaty ( jest halo jest killzone bedzie tytan 2 ) a były czyste miltatia :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez przeciek nie czekali do 17 - pelny, oficjalny trailer:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna nadzieja w remasterze ;)

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja p... i najprawdopodobniej trzeba bedzie preorderowac ten szajs by polozyc lapy na MW /:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będzie można latać tym stateczkiem po innych planetach jak w NMS ;)

Gdybym nie wiedział, że to kolejna część pif-pafa od Activision, to bym nawet powiedział, że całkiem niezły trailer jakiegoś nowego IP z fajną muzą. Niestety :sad:

Szkoda, że z każdą kolejną częścią idą coraz bardziej w future, zamiast zrobić chociaż jedną część w czasach teraźniejszych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oficjalne info odnosnie remastera:

Call of Duty: Modern Warfare Remastered

One of the most critically acclaimed titles in the series, inspired by overwhelming community interest, Call of Duty 4: Modern Warfare is being remastered for current generation consoles. Executive produced by Infinity Ward and developed by Raven, Call of Duty: Modern Warfare Remastered* puts players into a modern-day action-thriller filled with the heart-stopping moments that made it one of the most critically-acclaimed games of all-time.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered boasts vibrant current generation visuals, with fully improved texture resolution and detail, high-dynamic range lighting, lit and shadowing VFX particles, revamped animation and audio, stunning sound, and much more. Fans will relive the full, iconic campaign as they’re transported around the globe with Capt. Price, Gaz and Soap across all the missions from the original game, including “All Ghillied Up,” “Charlie Don’t Surf,” and “Crew Expendable.”

Players will also experience the online multiplayer mode that redefined Call of Duty by introducing killstreaks, XP, Prestige and more, and battle head-to-head in 10 fan-favorite maps from the original multiplayer mode, including classics such as “Crash,” “Backlot” and “Crossfire.”

“The original Modern Warfare raised the bar on video games and forever will be remembered as one of the best. It’s an honor to be developing the remaster and we are committed to faithfully remastering this classic for Call of Duty fans,” stated Brian Raffel, studio head of Raven Software.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered* is included with the following editions of Call of Duty: Infinite Warfare:

• Legacy Edition and Digital Legacy Edition – Includes both Call of Duty: Infinite Warfare and Call of Duty: Modern Warfare Remastered, SRP 89,99 €.

• Digital Deluxe Edition – Includes Call of Duty: Infinite Warfare, Call of Duty: Modern Warfare Remastered and Season Pass, SRP 109,99 €.

• Legacy Pro Edition – Includes Call of Duty: Infinite Warfare, Call of Duty: Modern Warfare Remastered, Season Pass, collectible SteelbookTM, official game soundtrack and additional digital items, SRP 119,99 €.

Czyli mimimum 90 euro za CoD4 - nie bede zalowal ani centa ;) No, to jeszcze remaster KZ2 poprosze i moje zycie bedzie kompletne ;)

Edytowane przez Żywy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nastał koniec na samym początku ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie dam tyle za to nie ma szans , frajerskie zagranie imo , o pelnych serwerach moga zapomniec 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież po premierze remaster będzie latał osobno na alledrogo :) Spokojnie Pany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Raczej na odwrot - ludzie pokupuja Legacy Edition dla CoD4 i beda sie pozbywac IW za 40-50$ ;)

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak na pewno kupi się używkę remastera :) Innej opcji nie ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

90euro za CoD4 za dużo, trzeba bęczie poczekać na przeceny zimowy :) ... normalnie gry na start chodza po 50/60 euro, Infinity War za bardzo futurystyczne, ja nie wiem nawet co to jest - gwiezdne wojny? latanie statkami kosmicznymi i walki na innych planetach? przecież to będzie liniowe ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jak pojawi sie szybko na aukcjach w godziwej cenie to spoko  :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam poczekam na gameplay. Ale na boga, robienie trailera na tym antycznym silniku to już przesada. Tandetne tekstury wręcz walą po oczach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

czyli ten remaster to ma być stary CoD4 MW tylko z poprawionym oświetleniem i dodanymi efektami? a cały kod stary?

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jesli cod 4 bedzie na osobnej plycie lub w postaci  cyfrowego kodu i nie bedzie latal nie wiadomo po jakiej cenie to bomba :) moze sam sie skusze zwlaszcza ze na poleczce w gwoli przypomnienia czeka mw2 do ogrania na ps3

jak to sie stalo ze z tego

gfs_86933_2_2.jpg

zrobili kurna to
72fee72ade0ef.png

ja sie zatrzymalem na black ops i mw3 takze do ogrania mam jeszcze black ops II, ghosts, advanced warfare, black ops III... i zupelnie nie mam parcia zeby brnac w serie dalej moze poza cod ghosts bo jako tako jeszcze to wyglada.

Mam nadzieje ze nowy bf da rade i nie pojda w ich slady, co by nie bylo single w bf4 nie byl imo taki zly.
 

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CoD 2016 - nie jestem przekonany

MW Remaster - jaram się

Takie podejście reprezentuje pewnie spora grupa graczy i stąd decyzja o sprzedaży mw jako załącznika do nowego coda.

(remaster i tak pewnie ukaże się wcześniej czy później w samodzielnej dystrybucji, ale na starcie jego zadaniem będzie podbicie sprzedaży tego futureniewiadomoczego...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CoD 2016 - nie jestem przekonany

MW Remaster - jaram się

Takie podejście reprezentuje pewnie spora grupa graczy i stąd decyzja o sprzedaży mw jako załącznika do nowego coda.

(remaster i tak pewnie ukaże się wcześniej czy później w samodzielnej dystrybucji, ale na starcie jego zadaniem będzie podbicie sprzedaży tego futureniewiadomoczego...

100% zgadzam się, a wypuszczenie remastera razem jest tylko żeby zwiększyć sprzedaż i to zadziała bo wiadome ze amerykanie i angole wykupią jak co roku, Infinity Warfare wygląda jak film Baya zmiksowany z Dniem Niepodległości i mechy jak z Titanfalla, trailer obnaża bardzo stary silnik, a cała patetyczna otoczka z poważnego wydzwięku zrobiła się tandetna, w piątek Dice da odpowiedź i zobaczymy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100% zgadzam się, a wypuszczenie remastera razem jest tylko żeby zwiększyć sprzedaż i to zadziała bo wiadome ze amerykanie i angole wykupią jak co roku, Infinity Warfare wygląda jak film Baya zmiksowany z Dniem Niepodległości i mechy jak z Titanfalla, trailer obnaża bardzo stary silnik, a cała patetyczna otoczka z poważnego wydzwięku zrobiła się tandetna, w piątek Dice da odpowiedź i zobaczymy.

Gorzej jak Dice pójdzie tą samą drogą i dostaniemy BF 21499. Ale tak czy inaczej, zapewne padnie kolejny rekord sprzedaży nowej części, bo konkurencji (poza BF) nie ma praktycznie żadnej - Star Warsy od Dice i Titanfall to żadna konkurencja...

;);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×