Skocz do zawartości
pablos_83

Call of Duty: Infinite Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Respy to kpina totalna. Kroki niby w hotfixie poprawili, ale szkoda, że przyjacielskie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można anulować preorder w PSN? wiem że kasy nie odzyskam "na konto" tylko zostanie w psn, ale jednak uratuje mnie to przed wydaniem hajsu na gówno...

 

jakaś iskra nadziei...

https://www.playstation.com/pl-pl/get-help/help-library/store---transactions/pre-orders/how-do-i-cancel-a-pre-order-0/

 

Cytuj

Jeśli nie rozpoczęto pobierania główniej części zamówienia, ale zamówienie w przedsprzedaży zawierało dostępne natychmiast materiały dodatkowe, materiały te przestaną działać, jeśli anulujesz zamówienie w przedsprzedaży i zwrócimy Ci środki do portfela. Jeśli zamówienie nie obejmowało żadnych dodatkowych materiałów, otrzymasz zwrot środków z wykorzystaniem metody płatności, którą opłacono zamówienie, jeśli to możliwe2.

Nie wiem czy Kampania COD 4 to materiał dodatkowy.... chyba zadzwonię i dopytam...

Edytowane przez cykor
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta przedłużona do jutra!

Dodano także nowy tryb - Zabawa z bronią!


//na cdp.pl można robić zwroty - Moje zakupy i wybieramy pozycję i klikamy ZWROT ;)

Edytowane przez One™
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony juz calkowicie zablkowalo livechat spoza US . I w pizdu wyslalem im wiadomosc na twittera... ale pewnie bedzie odmowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i dupa. Dzwoniłem na infolinię i koleś tylko powtarzał mi że jeśli pobrałeś część zamówienia przed premierowego pomimo tego że gra nie wyszła to nie mogę zrezygnować. Pytałem się go wprost czy kampania COD 4 jest traktowana jako dodatek czy jako zamówienie główne, a Pan w kółko to samo. 

 

No to będę w licznej grupie która nabija statystyki sprzedaży gry której nawet nie włączy....

 

Mam ochotę zadzwonić jeszcze raz i prosto z mostu powiedzieć że anuluję zamówienie i niech się martwią i sprawdzają co pobrane a co nie sami.

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym go cisnal ze zgodnie z regulaminem nie jest to glowna czesc zamowienia. A zamowienie to jest call of duty infinity warfare. Zadaj i koniec. 

 

Teraz jak Acti jest partnerem Sony to Sony stanie na glowie zeby ich nie skrzywdzic. A dobrze wiedza jaka lawina anulacji poszla. Mogliby oficjalne statystki dac zamowien po becie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem. To jest jednak główne zamówienie bo kupujesz IW + COD 4, tylko haczyk jest taki że udostępnili część głównego zamówienia 30dni wcześniej. Cwaniak z kolesia bo nie chciał powiedzieć jasno czy jest to dodatkowa zawartość czy nie.

 

Ktoś anulował już zapłaconego preordera w PSN, co trzeba mieć za dane? podobno numer seryjny konsoli? (to nie problem, tylko że gre kupił mój kumpel na swoim koncie a mieszka w DE, z rękawa danych nie podam, ale jak będę wiedział co i jak to się przygotuję ;) )

 

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już wydrukowałem odstąpienie od umowy zakupu na cdp ;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do bani ta beta.

PS: wbiłem wczoraj 30 lvl :-P

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahhaah, pięknie. Dobrze, że hajs ze zwrotu otrzymam w ciągu 14 dni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony fajne, a z drugiej nie. Gdyby to się nie nazywało Call of Duty, to spoko, ale od CoDa oczekuje się czegoś więcej. Futurystyka już się przejadła. Otrzymujemy ją już od 4 lat rok w rok... Oby za rok w końcu wyszedł jakiś CoD przynajmniej w czasach współczesnych. Serwery od lat te same tylko lagi i lagi. Raz dobre połączenie i kosisz, a raz do kitu i tylko obrywasz. Mogliby popracować nad jakimiś nowszymi serwerami czy coś... 

 

Gry na pewno nie kupię. Czekam na MWR w osobnej sprzedaży, ale nie mam przekonania co do serwerów..

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapa terminal będzie dostępna podczas drugiej bety ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od godziny beta tego bagna już chodzi. Zwrot do mnie dotarło o dziwo już 18 października ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha ! LUDZIE! UDAŁO SIĘ ANULOWAĆ PRE ORDER ZAPŁACONY W PSN (konto założone w DE PSN)! Tak to nie fikcja!

 

Kolega (bo to jego konto założone w DE PSN) zadzwonił na infolinię i powiedział że chce anulować pre ordera COD IW. Nic nie wspomniał nawet o pobranej kampanii MWR, i nic nie było o tym mowy. Było kilka pytań do identyfikacji konta, data urodzenia, PSID, co było kupowane i kiedy, jakieś doładowania kase etc. A potem tak po prostu anulacja pre ordera i kasa od razu spowrotem w portfelu !

 

Nie ma co się pieprzyć, dzwonić i anulować, uwierzcie że się DA !

 

Tak się właśnie gra w kampanie MWR bez płacenia :)

 

Teraz czekam jak inni na osobnego Remastera w Sprzedaży.

 

Nie chwaląc się, czuję się jakbym wyruchał $ony ;)

Edytowane przez cykor
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nadal problemy po ataku ddos na większe serwisy w tym PlayStation network i serwery ea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że to będzie beta Modern Warfare. Niestety się pomyliłem. 5 minut mi wystarczyło

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kogokolwiek jeszcze to bagno interesuje to dodali nowy tryb Zainfekowany. Prócz tego każdy kto grał w betę dostanie... animowaną wizytówkę :)
Na Xboxie również free weekend dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto faktycznie dostanie wizytówkę bo po becie połowa graczy się rozmyslila...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×