Skocz do zawartości
pablos_83

Call of Duty: Infinite Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Sony 2.0 wireless, ale na hs od xboxa tez slysze, bo 2.0 oddalem ostatnio do reklamacji.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, no to załatwiłeś chłopaków ;-)

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sony 2.0 wireless, ale na hs od xboxa tez slysze, bo 2.0 oddalem ostatnio do reklamacji.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Daj mi twoje ustawienia ;) mam sporo znajomych, którzy mają goldy, ja w sumie tak samo i nikt nic nie słyszy ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, snosch napisał:

Co wy za bzdury piszecie? Kroki slychac bardzo dobrze i idealnie mozna ocenic skad idzie przeciwnik. O wiele lepiej slychac niz w MWR. Multi swietne.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Sam piszesz bzdury..............pół świata o tym pisze na oficjalnym forum a ten jest objawieniem i wszystko słyszy heheheheheehhehe dobre.

Pewnie masz profil na goldach "kroki w IW" heheheehehehehe.Sorry ale nie mogłem się powstrzymać....

Edytowane przez MrArt-PL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa dyskusja. Aż zaraz włączę grę i sprawdzę na swoich amator słuchawkach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też słyszę kroki, ale swoje i swojej drużyny i 0,1 % przeciwnika.

P.S

no ale ponoć niektórzy mają 6-sty zmysł, mamy okres Bożonarodzeniowy i różne rzeczy mogą się wydarzyć.

Edytowane przez ziolek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit: #triggered :-P

Mogę jedni napisać jak ktoś kto nie kupił tego CoDa. W otwartej becie lepiej było słychać kroki :-P szczególnie po patchu czy hotfixie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godzin temu, MrArt-PL napisał:

Sam piszesz bzdury..............pół świata o tym pisze na oficjalnym forum a ten jest objawieniem i wszystko słyszy heheheheheehhehe dobre.

To racja,teraz słyszysz swoje i kolesi z twojej drużyny a przeciwnika praktycznie dopiero jak jest obok ciebie a czasu na reakcję praktycznie nie ma.Multik jest fajny ale narazie to wygląda jak bieganie kury bez łba na oślep,mam nadzieje że w patchu to poprawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam duże wątpliwości czy to naprawią, bo jak można coś naprawiać jak dla niektórych osób za oceanem jest wszystko w porządku. Ba jakby mikropłatności padły to by naprawili w 24 H.  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że dali free weekend. Jeszcze na.moje nieszczęście bym kupił to coś lol

Niszczą tą serię jak Konami PESa

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę mieć 6sty zmysł, bo słyszałem kroki nawet grając na kinie domowym 5.1

W niektórych momentach bardzo perfidnie ;-)

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się nie nazywa 6-sty zmysł, tylko pie.....ć głupoty dobrze wiedząc o co chodzi.

P.S

A kroki słyszę też perfidnie i to bez kina domowego 5.1

 

Edytowane przez ziolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w czym problem? Że nie słychać kroków na słuchawkach?

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie takie jest życie, że na słuchawkach oczywiście moich i paru innych kolegów nie słychać kroków (że na twoich słychać to już wiem).

Kończąc tą jałową rozmowę miłego wieczoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się beta spodobała i kupiłem pełna wersje w promo z remasterem. Po paru godzinach w multi chyba nawet wersja infinity warfare bardziej mi się podoba niż mój ukochany i wychwalany przez lata mw - chyba za mało graczy na mapach, może to z przyzwyczajenia bo dawniej na PC te mapy chyba obsługiwały 60 ludzi na raz czyli DM 30 vs 30 ( typowa rzeźnia, ale reset głowy tez niezły).

Odczucie strzelania niesamowite, absolutna dowolność w przemieszczaniu się, mapy w sam raz na taka ilość graczy. Jednocześnie muszę stwierdzić, ze strasznie szybka ta gra - wróg pojawia się momentalnie, zabija mnie i znika - to trwało max 2 sekundy :). Po paruset godzinach w bf na nowo się uczę wszystkiego bo narazie ledwo, ledwo potrafię kogoś ubić i nie, nie mam tu na myśli ze jest za dużo kamperow, Ci ludzie po prostu celują w ułamkach sekundy. Podoba mi się a jeszcze 3 dni temu bym nawet nie spojrzał na to.

Jedyna rzecz która mnie trochę dziwi to killcamy, a mianowicie strzelam się z gościem 1 vs 1 ja widzę ze go trafiam mam znacznik itd a często na jego killcamie ( jak mnie zabije znaczy) nawet nie ma żadnych obrażeń, lub co ciekawsze moja postać jest pokazana jakby nawet strzału nie oddała... , ktoś mi wytłumaczy o co tu chodzi z tym killcamem, to lagi czy cholera wie co?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kroki słychać doskonale, ale teammate ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie beta tylko zniechęciła. 

Kampania męcząca, zombie tragiczny matchmaking-jedynie do grania na ustawkach ale też bez zachwytów, multi po prostu nie.

 

Myślałem że sobie kupie bundla za jakieś 150 ale dla mnie po ograniu Infinite jest całkowicie bezwartościowe. Albo będzie remaster osobno albo cena poniżej 100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodali nowy tryb "Tactical Team Deathmatch" i powiem wam że gra się naprawdę fajnie.Brak mega skoków całkiem inne poruszanie się po mapach i w końcu można usłyszeć przeciwnika.Tryb na wzór starego detmacza bez skoków w kosmos egzogówiem i biegania  po ścianach.Polecam obadać

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, MrArt-PL napisał:

Dodali nowy tryb "Tactical Team Deathmatch" i powiem wam że gra się naprawdę fajnie.Brak mega skoków całkiem inne poruszanie się po mapach i w końcu można usłyszeć przeciwnika.Tryb na wzór starego detmacza bez skoków w kosmos egzogówiem i biegania  po ścianach.Polecam obadać

 

 

Tyko na weekend

Dziś startuje Taktyczny TDM w Infinite Warfare

Edytowane przez ziolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagralem kilka meczy w darmowy weekend, wczesniej kilka w bete, pewnie troche malo zeby ocenic gre ale nie zachecila mnie do kupna, imo multi ma spore problemy z balansem i matchmakingiem, bo wymiataczem w fpsy moze nie jestem ale zeby dostawac taki srogi wpierd. kilka meczy z rzedu jeszcze mi sie nie przytrafilo, moze kiedys sie skusze na MW jak bedzie do kupienia osobno, a tymczasem pozostaje przy TF2 i BF1

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ziolek napisał:

 

Tyko na weekend

Dziś startuje Taktyczny TDM w Infinite Warfare

Kurw.....mogli dać na stałe bo tryb zajebisty.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, MrArt-PL napisał:

Kurw.....mogli dać na stałe bo tryb zajebisty.

 

 

Jak na razie jest dostępny, więc może...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tabcio poznaj ludzi odpowiedzialnych za Bagno !!! :smile:, zapamiętaj dobrze ich twarze.

Edytowane przez ziolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×