Skocz do zawartości
pablos_83

Call of Duty: Infinite Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

O co Ci chodzi kolego? Tak nie jest?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Nie.

Kolega kupił na Xbox One tylko dla MW Renaster i wygląda to tak, że wkładasz płytę wybierasz gre i grasz.

Żadnych kodów.

Więc możn za jakiś czas kupić używkę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, One™ napisał:

Ty masz Legacy Pro? A nie legacy?

Sent from my m2 using Tapatalk

 

A to bardzo przepraszam :14bqqmb:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, TrueGrand napisał:

 

 

Nie.

 

Kolega kupił na Xbox One tylko dla MW Renaster i wygląda to tak, że wkładasz płytę wybierasz gre i grasz.

 

Żadnych kodów.

 

Więc możn za jakiś czas kupić używkę .


Z tego co wiem to dział PS4 więc odpowiedziałem mu jak jest na PS4, nie obchodzi mnie jak jest na Xboxa a ty mnie już atakujesz.... Na czarnulce trzeba pobrać osobno Modern Warfare a potem przy uruchamianiu wymagana płyta IW. Dziękuje tyle w tym temacie.

Edytowane przez jodzio
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dostalem kod na remastera 30 dni wczesniej ciekawe czy na plyscie bedzie remaster i bede mogl zatrzymac digital wersje a dysk odsprzedac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy tez macie takie tekstury niskiej rozdzielczosci ? Niektore tekstury jak sciany betonowe... to jakas masakra... wyglada jak w ghost przed paczka z high res textutres ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przestalem ta czesc traktowac jako call of duty... porpostu inny shooter na silniku cod.  

 

Jednak te tekstury mnie zastanawiaja... sa na pewno baardzo nierowne ale w BO3 wyglada to zdecydowanie lepiej. Mam wrazenie ze to przemyslany ruch i w latce na PRO beda juz te prawidlowe a ludziom wcisnal wala ze tylko pro to udzwignie... to jest wszystko jakas zmowa... tym bardziej ze ta czesc ani nie wyglada ladniej od bo3 ani tez nie ma lepszych efektow... wiec jesli nie wiadomo o co chodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...to chodzi o pieniądze ;) B.A.G.N.O!

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro "stuletni" MW Remaster ma lepiej wyglądać na PRO no to mamy ewidentnie wał.

Przecież to Nintendo WII U powinno dźwigać bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kampania zaliczona, czasowo pewnie ok tych 7 godzin. Nie dłuży się tak jak BO3 (który zmuszałem się żeby skończyć). Rozgrywka oprócz dość standardowego CODa ma dodatkowo misje abordażowe oraz walki "lotnicze" w kosmosie (łącznie tych dodatkowych misji jest ok 10). Walki powietrzne są bardzo dynamiczne, nie nużące i w sumie naprawdę dobrze zrealizowane (bardzo dobre sterowanie) gdzie niszczymy oprócz myśliwców, większe statki oraz walkę z asami (czyli takimi lepszymi pilotami myśliwców). Gra nie ma tym razem bezsensownej widowiskowości, wszystko co się dzieje jest dość rozsądnie wyważone, jest widowiskowo ale tam gdzie trzeba. Gra ma Polski dubbing którego chyba nie da się zmienić (przynajmniej nie przez menu gry). Poziom dubbingu jest średni - ta maniera niepotrzebnego wczuwania się w rolę powoduje miejscami śmieszność i może sprawdza się w bajkach na Cartoon network - niestety w grze jak COD nie bardzo. Podczas misji skradankowej miałem wyeliminować po cichu dwóch gostków którzy ze sobą rozmawiali - gdy zabiłem jednego z nich on dalej mówił swoją kwestię do końca, tak samo gdy miałem podejść do mojej partnerki od strony wrogów - już dawno to zrobiłem a on dopiero po dłuższej chwili krzyczy do niej - nie strzelaj idzie przyjaciel (czy coś podobnie). Fabularnie to taki trochę Killzone ale od razu powiem, że bawiłem się w tej kampanii znacznie lepiej niż KZ Shadow Fall. Szkoda, że COD poszedł aż w taką przyszłość - mogli spokojnie sprzedać tę grę pod innym tytułem - pewnie bali się ruszyć  z nowym IP i bazować na fanach CODa. Graficznie jest dobrze, moim zdaniem lepiej niż w BO3 i MW remastered, jedynie wygląd planet na które patrzymy z perspektywy np. walk poza orbitą jest zbyt sztuczny - takie płaskie bitmapy - tak bym to nazwał. Generalnie kampanię polecam - dałbym jej 7/10 co można przełożyć na jest dobrze warto zagrać, polecam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty: Infinite Warfare sprzedaje się o 50% gorzej niż Black Ops 3...

 

... a i tak jest na szczycie. Grupa GfK przygotowała zestawienie sprzedaży w minionym tygodniu na terenie Wielkiej Brytanii. Według nich sprzedaż Black Ops 3 w analogicznym przedziale była o 48,8% wyższa.  Trzeba jednak brać pod uwagę, że sprzedaż Black Ops 3 była tak wysoka, że nawet wyniki niemal o połowę gorsze sprawiły, że Infinity Warfare znalazło się na szycie listy sprzedaży. Na drugim miejscu jest kolejna strzelanka - Battlefield 1, a podium zamyka FIFA 17.

 Ranking sprzedaży gier w Wielkiej Brytanii (dotyczy okresu 29 X-5 XI 2016 r):

1 Call of Duty: Infinite Warfare
2 Battlefield 1
3 FIFA 17
2 The Elder Scrolls V: Skryim Special Edition
5 Titanfall 2
6 Football Manager 2016
7 Skylanders Imaginators
8 Mafia III
9 Grand Theft Auto V
10 Forza Horizon 3

 

http://www.modernwar.pl/call-of-duty-infinite-warfare-sprzedaje-sie-o-50-gorzej-niz-black-ops-3--3969.html

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszy 5 pozycja TF2.

 

Pozostaje mieć nadzieje, że ludzie szybko się odwrócą od tego CoDa. Jak była premiera włączyłem sobie 4 streamerów na Twitchu i mniej więcej wszyscy gdzieś po 2 godzinach gry zareagowali podobnie. Fuck it, i'm going to play MW remaster.

Ta gra jest tak zła, że nawet pod publiczkę i dolary nie da się w nią grać, a co dopiero dla przyjemności :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze miesiąc i niestety wszyscy zapomną o istnieniu czegoś takiego jak TF2, przypomną sobie jak puszczą nowe DLC za friko i to tylko na chwilę :38_worried:

 

Co do COD'a to niestety, ale nic się tu nie zmieni, ludzie będą nadal grać, a Activision będzie trzepać kasę w najlepsze. Zresztą z tego co czytałem wstępnie, to kampania jest nawet udana i piszą o niej w miarę pozytywnie, także kolejny powód do trzepania $$$ jest.

Najgorsze jest to, że nie zapowiada się, aby COD w najbliższym czasie zmienił swój kierunek. Nawet jak pójdą w II WŚ to pewnie nadal będzie ten sam silnik i tekstury sprzed 100 lat :) Bo w sumie po co zmieniać cokolwiek w czymś, co daje kolosalny hajs przy jak najmniejszym wysiłku. Bobby chyba tam siedzi i już ociera łzy ze śmiechu, jak można ludziom wciskać jedno i to samo, a Ci cały czas za to płacą grube sumy.

 

Druga sprawa, że COD IW już sprzedał się lepiej niż BF1, więc tak jak mówię, Activision dobrze wie co robi i z kogo doić hajs. Nawet polityka EA, żeby puścić TF2 w tym samym czasie im nie pomogła zbytnio. COD w hamburgerolandii i hamburgerolandii 2.0 (UK) to prawie jak religia. Wieczne hejty w necie działają jak darmowa reklama, czyli nieważne jak mówić, byle by mówić :) Od lat ludzie hejtują każdą część i jakoś nie widzę, żeby to jakkolwiek wpłynęło na nich. Pewnie tak samo jak złota kupa na EA...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale bądźmy szczerzy - po trailerze już było wiadomo że cudo to to nie będzie jak poprzednie części. Z resztą ilość starych wyjadaczy, która zrezygnowała z CoD'a w tym roku jest oszałamiająca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gimbusy i nie tylko i tak w to grają.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...EA jest chyba wniebowzięta że wszystkie gimbusy przeszły do IW,a do BF1 przyszli starzy wyjadacze i koksy. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to się dziwię, że gracze COD'a po fatalnym IW przerzuciło się na BF1 zamiast na TF2. Dziwię się ponieważ sam feeling strzelania jest tak miodny jak w starym dobrym CODzie. Te całe bieganie po ścianach jest niczym bieganie w AC po budynkach, bardzo intuicyjne z małym prawdopodobieństwem, że polecisz/pobiegniesz nie tam gdzie chcesz, nie tak jak w CODzie gdzie do ściany trzeba było się przymierzać i było to totalnie zbędne. TF2 jest idealną alternatywą w tym roku za nie oszukujmy się bezbarwnego COD'a. Na prawdę czuć, że czuwali nad tym ludzie odpowiedzialni za serię MW, mimo tej całej otoczki futurystycznej. Ludzie zarzucają że TF2 to kopia COD'a a prawda jest taka że TF2 jest od początku tym czym próbuję być nieudolnie COD co zresztą widać po IW.

Kwestia czy TF2 pożyje trochę to druga kwestia, ja mam nadzieję że gracze COD przejrzą na oczy i zrezygnują z tej gry na rzecz na prawdę dobrego pod każdym względem tytana.

A BF1 to już zupełnie inna bajka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny godny rywal CoDa to jest właśnie BF ;) Nie oszukujmy się - TF to gra która po prostu się nie przyjęła lub wyszła w bardzo złym czasie - premiera CoDa ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minut temu, One™ napisał:

Jedyny godny rywal CoDa to jest właśnie BF ;) Nie oszukujmy się - TF to gra która po prostu się nie przyjęła lub wyszła w bardzo złym czasie - premiera CoDa ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Bzdura... Rozumiem, że przy wyborze kupna gry najpierw sugerujesz się statystykami dotyczącej sprzedaży ?  jeśli sprzedaż niewielka tzn że się nie przyjęła co oznacza, że nie stanowi konkurencji co oznacza, że nie może to być TOP 1 w Twoim odczuciu?  Trochę to słaby argument, żeby w rezultacie napisać, że Tytan nie stanowi godnego rywala COD'a :)
Chyba, że patrzymy na statystyki, wyniki sprzedaży, nie patrząc na to co dobre a co nie i chodzi Ci tylko o marketing to masz rację. faktycznie, wtedy Titanfall ssie na całej lini... tylko że to i tak nic nie zmienia  :good:

Edytowane przez Grassek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×