Skocz do zawartości
Grecky

Watch_Dogs 2

Rekomendowane odpowiedzi

temat umarl miesiac po premierze, podobnie jak z mafią 3 wnioski nasowaja sie same...

Niby mozna kupic i szybko sprzedać ale niesmak pozostaje...

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, bany4KHDR napisał:

temat umarl miesiac po premierze, podobnie jak z mafią 3 wnioski nasowaja sie same...

Niby mozna kupic i szybko sprzedać ale niesmak pozostaje...

 

ale nabijasz posty taka sama tresc wrzuciles w temacie o Mafii3. 

 

Szczerze w wypadku WD2 czesc graczy nawet mimo dobrych ocen odrzucil bohater, czesc czeka az gra spadnie z ceny. Gwarantuje ze jak bedzie chodzic po mniej niz 100pln to temat ozyje. 

To samo tyczy sie zreszta Mafii3. 

 

Jesli juz przy tych 2 grach jestesmy to predziej chyba po WD2 siegne nizli po Mafie3, ale obie gry sa dosc nisko na liscie priorytetow i poczekam az beda po taniosci do kupienia. Grac i tak mam w co. 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest trofeum na 5 akcji dedsec. Da się jakoś je wymusić bo przez blisko 20 h gry wyskoczyły mi 2 razy. Jest na to jakiś patent ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie został mi ostatni trofik do zdobycia, a mianowicie "Jeden z nas" muszę cos robić zeby te misje się pojawiały? Bo narazie jeżdżę jak głupi po mapie i nic nie wyskakuje. Help :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, platynka siadła ;)

Edytowane przez Antek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie gra nie sprzedała się tak jak zakładali i teraz próbują coś jeszcze ratować, ale to dobrze może przy następnym tytule demo pojawi się przed premierą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, przeszedłem, sprzedałem 

 

Co mogę napisać? Bardzo, nawet bardzo bardzo udana kontynuacja. Sam miałem wiele obaw wobec zbyt luźnego klimatu rodem z gimnazjum, ale szybko można się przyzwyczaić i nawet polubić tę otoczkę. Zacznę może od najsłabszego elementu gry, czyli fabuły. No niestety, ale jest pozbawiona sensu, zaskoczeń, mocnych, zapadających w pamięć scen. Ot, pretekst, by hakować i bawić się miastem. Zdecydowanie lepiej pod tym względem wypadają misje poboczne, które są zróżnicowane i ewidentnie nie "ubisoftowe". Generalnie cała gra zmieniła koncepcję i nie jest kolejnym generycznym sandboksem od Francuzów. Nie ma wież, nie ma wkurwiających znajdziek, nudy i schematów. Misje poboczne znajdujesz na mapie sam albo stanowią odnogę od kolejnych misji głównych. Do znalezienia są jedynie punkty służące za rozwój postaci, więc od Ciebie zależy, czy chcesz odblokować np. możliwość szybszego przeładowania broni. Chociaż i tak większość można spokojnie sobie odblokować poprzez progres w samej grze. 

 

Każdą misję można przejść na swój sposób. Po cichu, z wyrzutnią pocisków, czy nawet zdalnie, siedząc poza jej terenem i sterując dronem i/lub specjalnym samochodzikiem. To mi się bardzo podobało, bo gra nie wskazuje palcem możliwości tylko daje możliwość pełnej improwizacji. Miasto żyje, można to zaobserwować śledząc przechodniów, którzy wchodzą w interakcję między sobą lub z Tobą. Mało? Rób zdjęcia słynnych miejsc San Francisco, pobaw się jako taksówkarz w mini fabularyzowanych przejażdżkach, wyszukuj piosenek, hakuj miasto i obserwuj wywołany chaos, nasyłaj policję na gangi albo na odwrót.... Sandboks w pełnym tego słowa znaczeniu. 

 

Na minus jedynie nieszczęsna fabuła i oczywiście model jazdy. Cała reszta stanowi ogromny progres względem poprzednika. Nie bójcie się klimatu tylko rozkoszujcie graniem. Polecam. 

 

edit. A i multi. Najazdy rodem z serii Souls bardzo przyjemne i stanowiące ciekawą odskocznię od gry solo. Nigdy nie wiadomo, w jakim momencie zostaniesz zaatakowany przez innego gracza. 

Edytowane przez Grecky
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, manoszek napisał:

pewnie gra nie sprzedała się tak jak zakładali i teraz próbują coś jeszcze ratować, ale to dobrze może przy następnym tytule demo pojawi się przed premierą.

Teraz mało jaka gra się sprzedaje. To nawet nie jest demo tylko masz 3h i odcinają a pobierasz całą grę.

 

Coraz więcej takich akcji jak darmowe weekendy czy triale na godziny czy do którejś misji. Nawet Call od Duty misi zachęcać więc to stały trend , a tradycyjnych dem przed premierą specjalnie przygotowywanych raczej bym się nie spodziewał w dużych ilościach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, pablos_PRO napisał:

Teraz mało jaka gra się sprzedaje. To nawet nie jest demo tylko masz 3h i odcinają a pobierasz całą grę.

 

Coraz więcej takich akcji jak darmowe weekendy czy triale na godziny czy do którejś misji. Nawet Call od Duty misi zachęcać więc to stały trend , a tradycyjnych dem przed premierą specjalnie przygotowywanych raczej bym się nie spodziewał w dużych ilościach

Dokładnie, co raz większa ilość takich akcji wchodzi i to w bardzo dużych tytułach. Dostępne jest także demo Rise Of The Tomb Raider . Były już dwie demówki Nioh'a, a już zaraz będzie kolejna demówka przed samą premierą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kupiłem na jakiejś promocji, ogram i pogonie. Jako osobnik czepliwy mogę wymienić pare wad.

Zaznaczam, rozegrałem prolog w którym przypadło mi do gustu skradanie. Potem juz tylko zwiedzałem miasto, podobnie jak w jedynce. Ot lubie sobie pobierać punkty wymagane do rozbudowy postaci, a tutaj to jest nienajgorzej zrealizowane i wole znajdzke która ma zastosowanie nizli piórka czy inne takie.

Pierwsze co zrobiłem to pobrałem z UBI club strój z wildlands, bojówki i bluza z kapturem i juz markus wyglada bardziej jak ludź.

Co do miasta fajne jest to ze nie ma wież, zamiast tego rzeczy do zrobienie pojawiają sie jak jesteśmy w ich pobliżu to bardziej zachęca do zwiedzania - zamiast schematu odblokuj a potem jedz po kolei misje.

Graficznie no szału nie ma zaznaczam zacząłem grać z patchem 1.11

Choć miasto jest mniej ponure od Chicago, gdzie nieniegdzie aż zbyt pstrokate (chciało by sie rzec upstrzone teczami jak gołębim gownem bulwar).

Silnik fizyczny jest.... no jaki jest. Widać małe poprawki w stosunku do 1ki, ale dalej masa rzeczy została podobna.

Woda z hydrantu dalej przelatuje przez samochód, choć teraz hydrant ma jakaś tam masa choć i tak za mała.

Ruch uliczny mocno potrafi zwolnić jesli jedziemy na kolizje (cos jak zatrzymujące sie w mieści pociągi z jedynki tylko ciut mniej drastyczne)

Model jazdy to dramat serio UBI wydało nienajgorsze the crew (prosty arcade ale arkadowy miał byc, kurde maja refections odpowiedzialne za serie driver) i dalej potrafią zjepsuc model jazdy. Motocykle to jak ktos juz pisał czołgi, zeby zwolnić i wejść w zakręt hamulec plus guzik odpowiadający za ręczny a i tak nie czuć ze ten pojazd zwalnia a i zwrotność żadna. Wozy? No te z kolei maja uber hamulce i sportowe i muscle dotykamy hamulca, chcemy sie złożyć w zakręt i tu juz prędkość zero (no dobra odrobinkę przesadziłem)

Łodzie jakos w miarę.

Po tych paru godzinach strzelania fotek, i włuczenia sie jest ok, miasto żyje, a to npc strzeli w ryj drugiego, a to strzelanina obok siedziby gangu, a to policję ktos wezwie.

Owszem modele npc sie czasami zbyt czesto powtarzają, ale hackujac ludzi dopiero chyba po 2h natrafiłem na częściej powtarzjacec sie opisy odnośnie zawodu i zainteresowań.

Patrzac na dodatkowe zabawki, widzę ze tutaj UBI sie postarało zrób misje zdalnie, wejdź po cichu, siej chaos, napusc jednych na drugich - twój wybor. I to jest fajne.

Brak debilnego systemu moralności to tez plus. Za to widzę ze jesli chodzi o ekonomie raczej nie bedzie tak jak w jedynce mam milion i niewiem co z nim zrobić, ceny niektórych dóbr jak ubrań sa kompletnie z dupy.

Fabuła nic o niej nie wiem i nie wiem czy jakakolwiek wagę do niej przywiąże, grając w jedynkę skupiałem sie na misjach i jak je przejsc, bo fabularnie gra nie była i tak niczym szczególnym. Wydaje mi sie ze takie podejście moze mi tylko pomoc w czerpaniu zabawy z wd2, i ignorowaniu brandy dzieciaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to biegam po miescie - powiem tak fajnie sie znajduje i odblokowuje research points ale fakt ze nie ma zadnego wspomagania np pokaz punkty na mapie troche czyni to zadanie meczacym, mimo iz jazda jest przecietna misje driver sf tez calkiem fajnie sie ogrywa, poki co biegam i jezdze po miescie bawiac sie mechanikami i nieco boostujac level. I bawie sie dobrze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, TylerDurden01 napisał:

Czyli za +/- 100zl warto? :)

tak warto, kupić ograć i oddać, nie dawno tak właśnie uczyniłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, TylerDurden01 napisał:

Czyli za +/- 100zl warto? :)

 

zgadzam sie @manoszek  :)

 

Sam zakupilem za 102pln wersje w steelbooku ogram nie spieszac sie i sprzedam - czy na tej operacji strace 3pln czy 30pln nie bede plakal bo bawie sie dobrze

Wieczorem wrzuce jakies elementy tej zabawy na YT i podlinkuje.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem z trofeum "jeden z nas" trzeba ukończyć 5 akcji DedSecu ale te akcje w ogóle mi nie wyskakują. Można to zrobić jakoś inaczej ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minut temu, iwandominiik napisał:

Panowie mam problem z trofeum "jeden z nas" trzeba ukończyć 5 akcji DedSecu ale te akcje w ogóle mi nie wyskakują. Można to zrobić jakoś inaczej ? 

 

rozne informacje sa - jedna taka ze wymagany byl coop zeby to ukonczyc. Druga taka ze latka 1.08 mozna to robic ponoc nawet offline. 

Ja widzialem pare takich misji poki co je ignorowalem bo chcialem fabule pchnac przez misjami online - ale jak cos to mozemy sie ustawic na coop i sprobowac to pchnac. 

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, MagEllan napisał:

 

rozne informacje sa - jedna taka ze wymagany byl coop zeby to ukonczyc. Druga taka ze latka 1.08 mozna to robic ponoc nawet offline. 

Ja widzialem pare takich misji poki co je ignorowalem bo chcialem fabule pchnac przez misjami online - ale jak cos to mozemy sie ustawic na coop i sprobowac to pchnac. 

 

pozdro

Ja też właśnie je ignorowałem jak mi wyskakiwały, a teraz jak potrzeba to nie ma. To jest ostatnie trofeum które mi zostało i nie chciał bym zostawić tego. Zaproś na psn: iwandominik

i jakoś byśmy sie ustawili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny do pomocy przy trofeach online ? albo z chęcią sam by zrobił?

:smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×