Skocz do zawartości
Grecky

Watch_Dogs 2

Rekomendowane odpowiedzi

A ja póki co jestem bardzo zachwycony. Zatoka SanFrancisco  jest przezajebista, bardzo lubię się poruszać po tym mieście i zwiedzać. Nadal uważam, że Ubi robi bardzo dobre gry i W_2 na razie to potwierdza. Zobaczymy jak potoczy się fabuła. 

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Kentucky napisał:

A ja póki co jestem bardzo zachwycony. Zatoka SanFrancisco  jest przezajebista, bardzo lubię się poruszać po tym mieście i zwiedzać. Nadal uważam, że Ubi robi bardzo dobre gry i W_2 na razie to potwierdza. Zobaczymy jak potoczy się fabuła. 

 

Zalezy od gustu, jesli lubisz UBI-game to jasne ze W_D2 tobie podejdzie. 

Ja nie zaluje czasu z gra - ale zachwytow to nie bylo ;)

 

Zycze milej zabawy - ja bawilem sie calkiem dobrze.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Zalezy od gustu, jesli lubisz UBI-game to jasne ze W_D2 tobie podejdzie. 
Ja nie zaluje czasu z gra - ale zachwytow to nie bylo
 
Zycze milej zabawy - ja bawilem sie calkiem dobrze.
 
Dziena. Właśnie tak czuję, że będę się dobrze bawił. Podoba mi się bardzo styl artystyczny tej gry, taki punk hipistersko luzacki klimacik całkowita odwilż po ponurym i deszczowym Chicago. W sumie nie dziwię się że ta gra za klimat jest hejtowana w Pl, trochę jest taka Lewacka xD ale mnie to osobiście wisi

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kentucky napisał:

Dziena. Właśnie tak czuję, że będę się dobrze bawił. Podoba mi się bardzo styl artystyczny tej gry, taki punk hipistersko luzacki klimacik całkowita odwilż po ponurym i deszczowym Chicago. W sumie nie dziwię się że ta gra za klimat jest hejtowana w Pl, trochę jest taka Lewacka xD ale mnie to osobiście wisi emoji6.png
 

Miasto na plus, nadmiar srania tecza (i to doslownie sprawdz w dziupli hakierskiej) to troche inna sprawa. 

Mnie przypadly do gustu glownie nowe zabawki, Marcusa szybko przebralem w bojowki z Wildlands i juz lepiej wygladal. 

Ale bez zbytnich spoilerow a pisalem o tym strone czy 2 wczesniej - kliematem UBI idzie w ekstrema bylo za ciezko to ma byc lekko ale niestety wpasowanie tego w fabule moim zdaniem im nie poszlo. Co mi w dobrej zabawie nie przeszkadzalo. 

 

Co do samych gier Ubi mam ogolnie mocno mieszane odczucia, i ogrywam co ktoras pozycje i wtedy mi to podchodzi... choc malo ktora wypada lepiej niz dobrze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialna gra. Dla mnie jedynka była świetna i super mi się grało (sporo ponad 80h przegranych i jeszczę wróce dokończyć DLC), dwójka trochę słabsza ale dała radę fabularnie. Na początku nie podobała mi się ta  kolorowa otoczka i followersi bo to żenada ale da się przyzwyczaić i potem jest opowieść o przyjaźni itd. Śruba przegenialna postać. Sporo humoru, piękne miasto, sporo aktywnośći. Jedynie muszę się przyczepić do słabego modelu jazdy. Przemyślane osiągnięcia które robi się z przyjemnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że przemogłem swoją niechęć do tej serii. Nigdy nie hajpowałem się pierwszą częścią WD, kiedy Ubisoft karmił nas przepięknymi trailerami i zapowiedziami fantastycznej gry. Utraciłem jednak całkowicie zainteresowanie, kiedy okazało się, że pierwsza część okazała się wydmuszką wg mediów, recenzentów oraz sporej części graczy. Nic do tej gry nie mam, jednak nie czułem potrzeby aby zagrać i już raczej po nią nie sięgnę.

 

Przy drugiej części krytyka towarzyszyła grze niemal od samego początku, kiedy ujawniono głównego bohatera oraz zmieniony styl całej gry, zatopionej w klimacie hipstersko-tęczowym. Tym razem postanowiłem spróbować i nie zawiodłem się. Co by nie mówić o Watch Dogs 2, jest to kawał całkiem dobrej gry. Nie jest to poziom GTA, ale spokojnie może konkurować z pozostałymi przedstawicielami gatunku. Ani razu nie odczułem, że jest to typowe Ubi-game ctrl+c ctrl+v, z nijakim światem i beznadziejną historią oraz całą masą niepotrzebnych bzdur i znajdziek. Kurde, tutaj naprawdę im wyszło. Miasto jest zaprojektowane genialnie, z niezwykłą dbałością o szczegóły oraz rozmaite smaczki. Sam fakt, że w wielu zakątkach miasta natrafimy na ciekawe budynki/murale/postacie powoduje, iż podczas jazdy nie można narzekać na nudę. Miasto żyje i Ubisoft genialnie uchwycił ten aspekt gry open-world. Fabuła stoi o kilka półek wyżej niż w serii Far Cry (to jedyne gry od Ubi, w jakie grałem, więc nie mam z czym innym porównać), więc mogę dorzucić chłopakom plusa za to, że starali się zainteresować gracza. Wiadomo, że nie jest to historia, o której będziemy pamiętać na długo po odejściu od konsoli, jednak nie powodowała również chęci wyłączenia wszelkich cut-scenek. Głównego bohatera da się polubić dość szybko, a i postacie drugoplanowe potrafią zainteresować (Śruba). Całość opisałbym, jak przerysowana historia dla nastolatków, ale paradoksalnie nie uwiera to zbytnio podczas właściwej gry.

 

Przechodząc do gameplay'u, muszę niestety trochę ponarzekać. O ile sam system hackowania działa nieźle i jest to powiew świeżości w grach tego typu (cała masa różnych rozwiązań i pomysłów), tak system jazdy oraz strzelania to jakaś podrzędna amatorszczyzna. Ok, nie oczekiwałem, że to będzie jakaś symulacja, jednak wszelkie pojazdy prowadzą się z dziecinną łatwością, w zakręty można wchodzić niemal na pełnej, bo hamowanie zajmuje dosłownie 5 metrów. Szkoda, że nie pokuszono się o jakiś bardziej zaawansowany model prowadzenia samochodów, tutaj spory minus. Strzelanie to udręka, zerowy feeling broni. Było to dla mnie tak słabe, że większość gry przechodziłem na stealth, żeby nie psuć sobie przyjemności. I tutaj już było spoko, granie po cichu z wykorzystaniem gadżetów dawało sporo frajdy (do momentu odblokowania ładunków wybuchowych zrzucanych z drona, gra stała się wówczas dziecinnie prosta).

 

Soundtrack wypadł moim zdaniem średnio. Liczba stacji radiowych oraz utworów wypada beznadziejnie w porównaniu do GTA, które wyznacza standardy na tej płaszczyźnie.

 

Przechodząc do meritum, Watch Dogs 2 to dobra gra (w niektórych aspektach nawet dobra z plusem ;) ), a jej największą zaletą jest wykreowany klimat, chodzi mi tutaj o miasto oraz styl. Fabuła nieco pogarsza ocenę, a jazda i strzelanie niestety obniżają ją jeszcze bardziej. Gdyby dać ten tytuł ludziom z Rockstara, gra byłaby genialna. Tak jest niestety tylko dobra. W obecnej cenie (udało mi się kupić nówkę za jakieś 55zł) jak najbardziej warto, nie żałuję ani złotówki.

 

Ostatni Assassyn podobno jest bardzo dobrą grą, w Rainbow Six Siege wciąż gra masa ludzi a tytuł jest stale rozwijany. Kto wie, może Ubisoft zaczyna podążać ścieżką w kierunku jakości ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, malpka napisał:

Artykuł sponsorowany?

 

 

nie wydaje mi sie. Po prostu rozne sa gusta.

WD2 jesli przebierze sie bohatera w normalny stroj nie jest gra zla.

Wg. mnie jest dobra, i nic ponadto ale bawilem sie dobrze.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dodatki do WD2 są warte ogrania i sporo czasu zajmują czy lepiej kupić tylko podstawkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Kolos28 napisał:

Panowie, dodatki do WD2 są warte ogrania i sporo czasu zajmują czy lepiej kupić tylko podstawkę?

 

Powiem tak w WD1 mialem jakis tam fabularny dodatek - 4 misje (ten sam typ fedEx + sprzatnij kogos, zhackuj cos) zajelo to godzine. Spojrzalem na cene tego dodatku osobno i stwierdzilem ze kogos chyba ponioslo z cena. 

 

WD2 ogralem tylko podstawke zrobilem wiekszosc co bylo do zrobienia i podziekowalem. Bawilem sie dobrze (skupialem sie tylko na tym jak podejsc do misji i jakich zabawek uzyc) I nie czuje zebym cos stracil. 

 

Jesli chodzi o dodatki to preferuje albo stand alone (np. FC3-BD), lub jakies porzadne duze expansion packi lub inne game changery (np. RDR koszmar nieumarlych), w drodze wyjatku dokupie fabularny krotki dodatek jesli jest klimatyczny (np. Alien Izolacja i ten o zalodze). 

 

I nie wiem czy sa tu tacy ktorzy kupili dodatki, wiec pozostaje tobie tez troche pogoglac. 

https://www.reddit.com/r/watch_dogs/comments/6ht9lh/are_the_watch_dogs_2_dlcs_worth_it/?st=jcgdhxlc&sh=d185166c

 

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, ogólnie zastanawiam się czy w ogóle interesować się tą grą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kolos28 napisał:

Dzięki za odpowiedź, ogólnie zastanawiam się czy w ogóle interesować się tą grą emoji16.png

 

grales w 1ke? 

weszla? nie weszla?

 

skoro nowki golasy chodzily po 69pln w pudle to pewnie uzywki niedlugo beda za 50pln nie podejdzie pogonisz z minimalna strata. 

 

Juz pisalem o tej grze fabula? jaka fabula chce sie powiedziec, jest jedna postac ktora jest interesujaca, reszta sa czy ich nie ma nie widze roznicy. 

sranie tecza jest ale to mozna starac sie ignorowac. 

To co powoduje ze nie zjechalem tej gry jak burej suki a wystawilem jej ocene dobra to (subiektywnie):

- przyjemne przestrzenne hackowanie (podobne do jedynki ale ciut bardziej bazujace na poruszaniu sie w przestrzeni)

- nowe zdalnie sterowane zabawki dron i skoczek

- to ze majac pare zabawek (czy to pacyfistycznych czy tez smirecionosnych) kazda misje mozemy przechodzic jak nam sie podoba - zero wykrycia zdalnie, na rambo (choc tutaj mozna pasc), robiac chaos uzywajac zabawek i potem eliminowac przeciwnikow ktorzy czasami biegaja jak kury co im leb obcieto. 

Te rzeczy plus niektore wyzwania pozwolily mi gre ocenic pozytywnie. 

 

no i pierwsza rzecz przebrac tego gamonia w normalne ciuchy. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w jedynkę.

Mam GTA V, do którego odchodzę z 3 raz i jakoś tak drażni mnie brak licencji na auta oraz firmy typu Coca Cola. Ogólnie gdyby cała gra miała taki klimat jak w prologu to było by super!
Mam Mafia 3 , klimat mega ale odstrasza grafika i powtarzany gameplay.
Teraz ciekawy jestem WD2 ale sam nie wiem...

A jak się ma grafika WD2 względem GTA V oraz udźwiękowienie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Kolos28 napisał:

Nie grałem w jedynkę.

Mam GTA V, do którego odchodzę z 3 raz i jakoś tak drażni mnie brak licencji na auta oraz firmy typu Coca Cola. Ogólnie gdyby cała gra miała taki klimat jak w prologu to było by super!
Mam Mafia 3 , klimat mega ale odstrasza grafika i powtarzany gameplay.
Teraz ciekawy jestem WD2 ale sam nie wiem...

A jak się ma grafika WD2 względem GTA V oraz udźwiękowienie?

 

hmmm no zadecydujesz sam

ALE

jesli GTA V nie dalo rady (IMO bardzo dobra gra ale nic wiecej), jesli Mafia odrzucila powtarzalnoscia to moim zdaniem (w M3 ogralem demo ale o powtarzalnosci slyszalem wiele) to wydaje sie ze WD raczej nie ma sensu brac. 

Porownujac do tych gier napisalbym bym tak powtarzalnosc jest (moze nie az taka jak w mafii), klimatu i fabuly GTA V to tutaj nie ma jest srednio co by nie powiedziec slabo. 

Jedyne co daje fun to rozne sposoby podejscia do podobnych misji i korzystanie z roznych zabawek. 

wozy chyba tez nie sa licencjonowane. 

 

Mafia3 leciala z ceny pewnie kupie na PC za pare eur. tylko po to zeby samemu sie przekonac jak bardzo powtarzalnosc mnie zmeczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Kolos28 napisał:

Nie grałem w jedynkę.

Mam GTA V, do którego odchodzę z 3 raz i jakoś tak drażni mnie brak licencji na auta oraz firmy typu Coca Cola. Ogólnie gdyby cała gra miała taki klimat jak w prologu to było by super!
Mam Mafia 3 , klimat mega ale odstrasza grafika i powtarzany gameplay.
 

 

Mafia 3 jest bardzo niedoceniona. Owszem gra miewa problemy (popup obiektów, tekstur a nawet oświetlenia) ale fabularnie jest bardzo dobrze, misje główne są świetne, DLC też daje radę a całość zamyka kilka zakończeń co w piaskownicach jest rzadko spotykane.

DLC do WD2 możesz sobie darować.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli odbijasz się od Mafii oraz GTA V, to nie zawracaj sobie głowy WD2.

Jeśli jednak zdecydujesz się zagrać, to bierz gołą podstawkę, dodatki to strata czasu w tym przypadku.

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to się nie odbiłem ale jakoś tak przerwalem grać w te gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, malpka napisał:

Mafia 3 jest bardzo niedoceniona. Owszem gra miewa problemy (popup obiektów, tekstur a nawet oświetlenia) ale fabularnie jest bardzo dobrze, misje główne są świetne, DLC też daje radę a całość zamyka kilka zakończeń co w piaskownicach jest rzadko spotykane.

Niby jakie misje? Dwie pierwsze godziny są spoko, a reszta to bezsensowne bieganie od punktu do punktu. Czasami trafi się jakaś ciekawsza cutscenka. Ta gra zawstydziłaby nawet Ubisoft.

Edytowane przez danken000
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, danken000 napisał:

Niby jakie misje? Dwie pierwsze godziny są spoko, a reszta to bezsensone bieganie od punktu do punktu. Czasami trafi się jakaś ciekawsza cutscenka. Ta gra zawstydziła by nawet Ubisoft.

 

Główne misje fabularne: w opuszczonym parku rozrywki, płonący parostatek, w wieżowcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, malpka napisał:

Główne misje fabularne: w opuszczonym parku rozrywki, płonący parostatek, w wieżowcu.

To faktycznie niedoceniona gra. Dobra zabawa przez 4 godziny z 40.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, danken000 napisał:

To faktycznie niedoceniona gra. Dobra zabawa przez 4 godziny z 40.

 

Nie bądź sarkastyczny. Lepiej bawiłem się grając w Mafię niż w WD2. Nic na to nie poradzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×