Skocz do zawartości
Grecky

Watch_Dogs 2

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Oficjalnej prezentacji nie było, ale sam Ubisoft potwierdził, że druga część Watch_Dogs pojawi się do końca najbliższego roku obrotowego. Niemal pewne, że będzie to tegoroczna jesień, czyli zastąpi w kalendarzu wydawniczym Assassin's Creed, którego w 2016 zabraknie. 

Co wiemy? Nic. 

Od siebie dodam, że chciałbym lepszego głównego bohatera (najlepiej takiego, który w pierwszej misji pośle Aidena do piachu), lepszej grafiki (najlepiej na silniku Snowdrop) i dopracowania tego, co w pierwszej części nie do końca zadziałało. 

 

Czasu spędzonego w W_D nie uważam za zmarnowany, widzę potencjał na porządny sequel i czekam. 

Edytowane przez Grecky
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze W_D nie bylo zle samo w sobie, niemniej bylo od groma niespelnionych obietnic. 

Na 2ke nie czekam, moze po prostu troche schematy w piaskownicach od UBI mi sie przejadly. 

 

Licze na to ze UBI wyciagnie choc jakies wnioski, i ujawni gre blizej premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radzę już wcześniej przygotować się na downgrade, żeby przed premierą nie było płaczu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubi zawsze najpierw pokazuje wersję remaster z przyszłej generacji

D5503@Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubi zawsze najpierw pokazuje wersję remaster z przyszłej generacji

D5503@Tapatalk

 

:biggrin: Trafna uwaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem WD na Ps3 przez chwilę. Tak sobie myślę: pożyczę sobie od kumpla, przecież to żadna wybitna gra (ocny w sieci, lament na forum), sprawdzę i oddam. Ta, kumpel mnie ścigał, że za 2 tygodnie muszę mu oddać grę, no to ja scisłęm poślady i grałem w Patrzące Psy. I kuźwa, gra dla mnie była rewelacja! Chciałem ją zatrzymać jak najdłużej u siebie, ale kumpel naciskał i musiałem oddać z mocnym niedosytem. I fakt - bohaterowie drętwi, tak samo jak postacie drugoplanowe. Ale jak się w to grało! Kurcze, myślałem, żeby sobie kupić na Ps4, ale na "czwórkę" było masę innych gier. I trochę tęsknie za WD, bo całej gry nie poznałem, a grało się wprost wyśmienicie, choć schemat gonił schemat i pełno było tego recyklingu od innych gier Ubi. Ale mnie to akurat nie przeszkadzało jakoś. Po prostu - bawiłem się świetnie.

 

Na WD2 więc czekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Kentucky - no to poszukaj uzywki WD na PS4, toz to chyba juz kolo 40pln mozna dostac, a moze nawet ponizej, jesli az tak sie Tobie gra podobala (a znam conajmniej 2 osoby ktore od wersji na PS3 sie odbily). to bedzie jak znalazl zebys sie pobawil przed premiera czesci 2giej :biggrin:

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oho, jeśli najważniejsze jest aby zdążyć w tym roku żeby $$$ się zgadzał bo Assasinka w tym roku nie ma to można być spokojnym o jakość ..... szykujcie się na kozackie trailery i przepiękną grafę.

Ubi jest mistrzem w budowaniu sztucznego hajpu zwykłych średniaków .

Edytowane przez schranz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagral bym, klony gta to moj ulubiony gatunek.

 

Grales w jedynke?

Ta gra  to absolutnie nie jest klon GTA to ubogi krewny moim zdaniem, ta gra ma swoja wlasna kategorie to "piaskownica od UBI". I zeby bylo  jasne to nie jest jakis ogromny zarzut, bo czasami mozna w tym gatunku znalezc gre  bardzo dobra (FC3), czy calkiem OK (pierwsze WD).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W_D bliżej do Splinter Cell Blacklist niż GTA nie licząc otwartego świata i pojazdów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://s2.n4g.com/news/1914492_0.jpg

Raczej pewne, że pojawi się na E3 2016, także można założyć w końcu temat.
Teraz można rozpocząc debatę jak duży będzie downgrade :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Patricko napisał:

http://s2.n4g.com/news/1914492_0.jpg

Raczej pewne, że pojawi się na E3 2016, także można założyć w końcu temat.
Teraz można rozpocząc debatę jak duży będzie downgrade :)

Dziwki, koks, hajs NIE! nie ma takiej rzeczy którą mogą zaoferować abym to ścierwo kupił, już w 1 części się popisali :P (ja męczyłem się i grałem "na siłę" aby przejść fabułę i pogonić)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wciąż są w stanie dać nawet 300zł za crapowatego Assassyna w dniu premiery, który nie jest warty nawet 50 zł, więc i WD 2 się sprzedadzą bez problemu.
Bedą kpiny i pociski jak na każdego CoD'a, a przy okazji jakieś rekordy znów zostaną pobite przy sprzedaży.

Mnie WD 2 ni grzeje ni ziębi, po prostu się zobaczy czy wyciągnęli jakąś lekcję z pierwszej części czy nie bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie!

Na premierę nie kupię a i po premierze nie za bardzo... jak będzie za 50--70 zeciszczy to się pomyśli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WD1 nie bylo gra zla, byl to taki typowy sandbox od ubi, dobrze ze jak gra zaliczala obsuwe to wycofali sie z hasla reklamowego "miesiac po Los Santos zapraszamy do Chigago" bo specjalnie robilem na szybko porownanie GTA V na  PS3 z WD na PS4.  No w zasadzie nie ma co porownywac i nie bede sie rozpisywal, moze tylko jedno slowo hydrant :D Pomijajac juz duzo wieksza wolnosc w GTA.

Ale w kategorii piaskownica od UBI gra sprawdzala sie calkiem ok - mamy copy paste mechanik, i akcji z innych gier, podejscie do tego ze ktos moze wbic do naszej gry i nas  hackowac tez ciekawe, historia marna, bohater szary a mimo wszystko gralo mi sie w to calkiem milo.

Ujme to tak, nie mam zadnego cisnienia  na ta gre. a WD1 kupilem tylko dlatego ze day1 edt nowka sztuka za 49pln zal bylo nie brac (to bylo jakies 7-8 miesiecy po premierze).

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie sorka ze nie do końca w temacie, ale mam pytanko odnośnie Watch Dogs (1). Co sadzicie o tej grze? Jest warta uwagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Antek napisał:

Panowie sorka ze nie do końca w temacie, ale mam pytanko odnośnie Watch Dogs (1). Co sadzicie o tej grze? Jest warta uwagi?

Używkę można dorwać za grosze. Moim zdaniem jak najbardziej warto. Mi tam się bardzo przyjemnie w to grało :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Antek napisał:

Panowie sorka ze nie do końca w temacie, ale mam pytanko odnośnie Watch Dogs (1). Co sadzicie o tej grze? Jest warta uwagi?

Jedynka jest obecnie w tak śmiesznie niskiej cenie, że zdecydowanie jest warta uwagi. Nawet jak Ci się nie spodoba, prawie nic na tym nie stracisz przy odsprzedaży, a może będziesz bawił się tak samo dobrze jak ja.

____________________

A co do dwójki... Jeśli przeskok jakościowy będzie tak samo duży, jak między AC1 i AC2, to Watch Dogs 2 może się okazać kapitalną grą. Choć AC1 wcale zły nie był, tylko do bólu monotonny (dużo bardziej niż WD1).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Antek napisał:

Panowie sorka ze nie do końca w temacie, ale mam pytanko odnośnie Watch Dogs (1). Co sadzicie o tej grze? Jest warta uwagi?

Masz:

Poczytaj sobie i tam zadawaj pytania odnośnie jedynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom własnie widzę że cena jest smieszna :P. Ogladałęm na Youtube z gameplay i całkiem ciekawe ; ). Chyba sie zdecyduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dublowania tematów, mój o W_D 2 był pierwszy 

 

Wyciekł pierwszy zwiastun. Obejrzałem w jakości 140p i bez dźwięku w pracy. Słabo, ale czekam na konkrety, bo jedynka pomimo niespełnionych obietnic była przyjemna. Grafika jak w The Division, lepszy model jazdy, lepszy główny bohater, lepsza fabuła i będzie dobrze. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, harran-smith napisał:

trailer sugeruje zmiane klimatu na bardziej beztroski, mlodziez, anarchia i zywsze kolory niz w jedynce. byly urywki z parkourem po dachach wysokich budynkow, ciekawe czy ten aspekt zostanie odpicowany jak w assasinie. dawac wiecej.

Nie boj nic, pewnie skopiuja  poruszanie sie z ostatniego assasyna :1_grinning: a przynajmniej bym sie tego po ubi spodziewal. Bo UBI jest mistrzem w kopiowaniu rozwiazan miedzy  grami.

(oj moj dopisek sie nie pojawil: nie zrozum mnie zle nie krytykuje gry, WD1 bronilem jako gry niezlej, ale mala beka z UBI  nie zaszkodzi)

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, MagEllan napisał:

Nie boj nic, pewnie skopiuja  poruszanie sie z ostatniego assasyna :1_grinning: a przynajmniej bym sie tego po ubi spodziewal. Bo UBI jest mistrzem w kopiowaniu rozwiazan miedzy  grami.

 

jasne że tak zrobią, w ich ostatnich shooterach Far Cry, Division, R6 jest ten sam model przeciwnika tylko w innej czapce :1_grinning: ... WD2 mają dzisiaj pokazać gameplay? czy tylko ten co rano trailer? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×