Skocz do zawartości
Grecky

Watch_Dogs 2

Rekomendowane odpowiedzi

wygląda gorzej niż pokazówa jedynki z E3 z 2013 roku :1_grinning: 

 

 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gorzej? znaczy nie bedzie downgrade? jak to mozliwe :1_grinning:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz nic tylko festiwal "downgrejdu", przed premierą ogłoszenie unikalnej limitki z tandetną chińską plastikową figurką za 500, następnie patch z kolejnym "downgradejm" by gra przestała klatkować, a finalnie pół roku po premierze limitka będzie kosztowała 150zł w sklepach wysyłkowych.

A był czas gdy czekałem na gry od Ubi z wypiekami na twarzy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny crap na silniku pewnie The divivisoin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

graficznie poziom GTA5, sama gra nie wygląda źle, jest typowy dla produkcji ubi progres części drugiej że wszystkiego ma być jeszcze więcej więc jak komuś robiłą jedynka to pewno ta będzie jeszcze lepesza, mnie denerwuje ten uliczny murzyński gangsta nastoletni styl, troche mody, troche muzyki, graffiti i tatuaże ... takie propagowanie i robienie z tego subkultury nie dla mnie, na plus parkur i nowe animacje - jest szansa że nowy AC otrzyma nowe animacje, natomiast obietnice że będzie mozna "wszystko i wszystkich" hakować, no to panowie ... w obietnice Ubi ja nie wierze. Tak samo w to że poprawili model jazdy, no super może mają teraz mają poziom GTA3 ... napewno jest progres gameplayu, natomiast sama prezentacja tego bohatera jak to sobie przygotowali, no mega tandeta. To wychodzi zaraz obok Mafii3 i raczej fabularnie nie mają chłopaki żadnego podskoku, ... widać że to jest taki mega klon gta, z trochę innymi rozwiązaniami, a reszta jest perfidnie skopiowana włącznie z sweetphoto i kiczowatymi zachodami słońca. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@malpka

Widziales ten klip? toz nie ma za bardzo z czego robic downgrade - to juz jest dosc, skromne wizualnie.

@Pirat_x

Dla Ciebie crap, dla kogos innego calkiem spoko gierka.

Jedno jest pewne, o ile kupie (a jednynka mimo calej masy minusow w mojej opinni nie byla zla) to tylko na promocji.

Bo niestety z seriamii od ubi mam tak ze jedna czesc owszem (zazwyczaj nie pierwsza),  ale kolejne mi nie wchodza.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz nie pamietam kiedy ubi wydalo dobra gre ostatnia w jaka gralem spadla z ceny w miesiac 100%i okazala sie dla mnie oczywiacie niewypalem a mowa o the division.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, te open worldy, to kiedyś były moje ulubione gry. Swobodna eksploracja i odnajdywanie ciekawostek były najlepszymi ich częściami. Dzisiaj nie patrzę już na to w ten sposób, szczególnie jeśli chodzi o Ubisoft. Kolejna dokładnie taka sama gra? Czekam tylko na info o przejmowaniu wież, które będą okrywać ikonki na mapie. Parkour? Aha, jasne - nigdy w Ubi nie było innego systemu biegania, niż trzymanie jednego przycisku, a postać pokonywała sama wszystkie przeszkody. Takie animacje czy inne, dla mnie bez różnicy. "Meh, Ubisoft" i wzruszenie ramionami było moją reakcją na tę prezentację. Główny bohater mi "Mr. Robot" zalatuje trochę. Jeden plus dla Ubi, że nie oszuka tym razem na oprawie, jeżeli finalny poziom, to będzie coś w okolicach pokazanego.

Edytowane przez Siriondel
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, MagEllan napisał:

@malpka

Jedno jest pewne, o ile kupie (a jednynka mimo calej masy minusow w mojej opinni nie byla zla) to tylko na promocji.

Bo niestety z seriamii od ubi mam tak ze jedna czesc owszem (zazwyczaj nie pierwsza),  ale kolejne mi nie wchodza.

 

Ubisoft ma problem z tymi sandboxami bo robią je zbyt powtarzalne, klepiesz 10 rodzajów misji w kółko ... w gta5 misje były spektakularne, czułeś się jak w filmie akcji bo zawsze było coś innego, plus genialne dialogi. I może jakby Ubi miało ten cykl wydawniczy wydłużony, powiedzmy raz na 3 lata jedna część, a jak tak wrzucają co roku kilka gier i w każdej masz misje typu - przejmij posterunek, złap faceta, rozwal tam coś i wszystko ugrzecznione i okraszone jakimś pedalskim stylem. Ale i tak dla mnie ten wydawca robi bardzo fajny gatunek literacki, zero magii, dobra tematyka militarna, realistyczne animacje, ... np ten ghost recon nowy mi robi, i jak nie będzie problemów z działaniem, to możliwe że wezme, jak ten coop w singlu będzie działać i jak nie będzie spadków ... 

w division gram i mogę śmiało powiedzieć że ta gra mimo downgradu grafiki wygląda świetnie, gra świateł w nocy, mgła no ogólnie warunki pogodowe no kapitalnie, to co boli w grze to cholerna powtarzalność wszystkich misji, tam w zasadzie robi się jedno i to samo w kółko ... w R6 również grałem, i było dobrze do stycznia aż padły serwery, nie zapisywały postępu więc po tygodniu sprzedałem. Także z każdą grą oni mają jakieś problemy techniczne, w tym roku pewno wydadzą łącznie z 5 gier więc powodzenia na premiere ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak infamous jakieś naszywki kolorowe małolaci hipsterzy , klimat jedynki bardziej mi się podobał , takie sobie to na ten moment 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie do czasu jak pokazali tego pajaca w rurkach. O ile aiden był mi całkowicie obojętny tak ten pajac od razu mnie wkur...Wygląda jak obrażony Kanye West. Aiden po tym co zobaczyłem to wręcz spoko bohater. 

Edytowane przez vincent
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vincent

znak czasow panie :24_stuck_out_tongue: Cole tez  bardziej mi pasil niz Ivan, nie czekaj Delfin, nie no, jak on mial  aaa juz wiem Delsin w Infamous.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wizualnie ładnie się prezentuje więc będzie downgrade. Klimat ziomalstwa nie jest z kolei w moim klimacie. Raczej pasowałby mroczniejszy niż w jedynce, ale to z kolei w innym mieście. Nie mogli wymyśleć innego miejsca niż NY, SF i LA?

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam w tym roku dam pograć jednemu murzynowi i to będzie ten z Mafii3, bo wygląda jak gangsta nastoletni gej ... w tym roku czarni bez nominacji do oscaró to się wkupili w gry :1_grinning: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie pierwsza część była całkiem dobra, ale nic poza tym. Mechanika strzelania była całkiem spoko. Główny bohater był chyba najgorszy jakiego widziałem w grach. Ogólnie taki klimat ziomali bujających się na deskach itp to nie dla mnie. Pewnie ogram bo w sumie nic nie stracę, ale nie napalam się. Oby tylko fabuła nie była jakaś durna typu tatuś/mamusia/dziewczyna/żona głównego bohatera ginie w jakiejś strzelaninie, a nasz heros jak Bruce Wayne staje się mścicielem odkrywając wszystkie sekrety brudnego miasta. Jak dla mnie gameplay może być nawet poprawny, ale ten świat i postaci w nim były żywe i prawdziwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy narzekają na Aidena ale jakoś nie jestem pewien czy ciapaty Yamakasi z laptopem na plecach będzie lepszy....

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Aidena nie narzekałem :) Był może trochę... mdły?, ale dał się lubić. I generalnie pierwsze paczące psy mi się podobały. Dwójka z tego co widzę może być i gameplay'owo bardziej rozbudowana, ale cholera nie mogę się do tego gangsta zioma przekonać :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra była niezła - oczywiscie daleka od tego co reklamowano ale coz. Najbardziej wkurzaly mnie te minimisje ktore w zasadzie wygladaly tak samo i niewykorzystane do konca mozliwosci pseudohakingu :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, xavris napisał:

Ja na Aidena nie narzekałem :) Był może trochę... mdły?, ale dał się lubić. I generalnie pierwsze paczące psy mi się podobały. Dwójka z tego co widzę może być i gameplay'owo bardziej rozbudowana, ale cholera nie mogę się do tego gangsta zioma przekonać :/

Mam podobnie. Ten główny bohater nijak mi się nie podoba. Co jak co ale Aiden Pearce z jedynki miał to coś, już chociażby ten sposób poruszania się - jedna z niewielu gier, w której samo spacerowanie sprawiało frajdę. Wiele osób narzekało na jego postać, że ciężko było go polubić, ale mi się osobiście bardzo to podobało - hipokryta z obsesją na punkcie inwigilacji. Jedynka mimo wad i zmarnowanego potencjału ogromnie mi się podobała (chociaż wciąż nie mogę przeboleć, że zapomnieli umieścić w grze Beretty 92FS, którą używali w materiałach promocyjnych a nawet na pudełku od kolekcjonerki), ale do tej części ciężko będzie mi się przekonać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sLk

Aiden byl nijaki i szary jak papier toaletowy, a system karmy w grze byl z pupy - ale to tylko moja opinia. Nie zmienia to ze przy  WD bawilem sie niezle :)

Problem polega na tym ze glowny bohater WD2 moze nie byc lepszy moze byc inny, i moze byc rowniez niefajny. Chyba jesli chodzi o bohaterow to UBI nie do konca odrobilo lekcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MagEllan 

Aiden może i był nijaki, ten nowy nijaki pewnie nie będzie, uczucia może wzbudzać ambiwalentne. W moim przypadku raczej negatywne. Chociaż niewątpliwie znajdą się ludzie, którym taki typ protagonisty będzie odpowiadał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, sLk napisał:

@MagEllan 

Aiden może i był nijaki, ten nowy nijaki pewnie nie będzie, uczucia może wzbudzać ambiwalentne. W moim przypadku raczej negatywne. Chociaż niewątpliwie znajdą się ludzie, którym taki typ protagonisty będzie odpowiadał.

Czy ja wiem, mlody ciemnoskory, ziomal. Ziomalski klimat, hi-five itp. Moze i bedzie to mialo jakis charakter ale mnie to srednio moze lezec, chyba ze tak jak w przypadku Aidena naucze sie to ignorowac.

Nie wiem czy nie da sie zrobic juz dobrych fajnych bohaterow? Cole z Infamous 2 mi podszedl jako bohater, Deslin juz nie bardzo. Moze to znak czasow... moze ja nie jestem targetem.... nie wiem...

WD2 nie skreslam bo 1ka mi podeszla, ale z pewnoscia kupie dopiero po taniosci.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupię na premierę, gry od ubisoftu strasznie tracą na cenie najlepiej będzie jak poczekam na używke. 

Pierwsza część nie była bardzo zła, ale jak patrzę z perspektywy czasu od niej zaczynała się ta generacja i był to sygnał że nie wszystko się będzie udawać ;-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 14.06.2016 o 18:31, harran-smith napisał:

kolejny gameplay i trailer podsycily moj apetyt. wlasnie jestem w trakcie powtarzania jedynki i utwierdzam sie w przekonaniu, ze ta marka zasluguje na sequela. dla mnie aiden byl ok i  fabula tez byla ok, jak w srednim filmie akcji z hollywood, gdzie motywem bohatera jest zemsta. trzeba odroznic to, ze ubi przehajpowalo wd od tego, ze wd samo w sobie bylo dobrym klonem gta i pomyslowa skradanka. w przypadku sequela widac zmiane klimatu na lzejszy, nowy bohater wpasuje sie w calosc w sam raz. dam murzynkowi szanse.

Dla mnie również pierwsze Watch Dogs jest dobre, wręcz bardzo dobre. Spodobało mi się na tyle, że do platynki brakuje mi już tylko pucharków za online. No i dodatek mam jeszcze do przejścia. :)

Co do gier UBI jest jeszcze inny problem. Otóż wiele ich tytułów ma słaby początek, od którego wielu graczy się odbija. Idealnym przykładem jest właśnie Watch Dogs, które miało słaby początek, ale dalej było już tylko lepiej. Podobnie było w przypadku Splinter Cell Blacklist na PS3. W trakcie rozgrywania pierwszej misji w głowie miałem tylko "jprdl, co ja kupiłem?!", ale potem było już świetnie. Kapitalna gra.

Ten ziomalski klimat w dwójce ostudza póki co moje oczekiwania. Zdecydowanie bardziej wolałem Aidena i do tego wolałbym bardziej mroczną grę o hakerach. Niemniej będę się przyglądał temu tytułowi, bo może wyjść dobrze, jak w przypadku jedynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dwójka strasznie zaciekawiła, aż wczoraj kupiłem jedynkę, pograłem trochę i potem usiadłem do pokera :1_grinning: dobra godzinka na samej grze mi zleciała:) ale zaryzykowałem czekając na strita i poszło w ch:D zapowiada się ciekawie, ale jak w to grach od ubi milion znajdziek i przedmiotów i trzeba wszystko ogarnąc na spokojnie. Ludzie jeszcze grają online? bo nawet nie wiem na czym to polega;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×