Skocz do zawartości
Grecky

Watch_Dogs 2

Rekomendowane odpowiedzi

Wersja gold będzie w pudle? wszędzie tylko preordery na normalną wersję tylko na store widziałem golda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kobieta :4_joy:

 

CrtExgyXgAQ7vrS.jpg

Edytowane przez Natsu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest? Jakaś beka z gry czy oni na serio z tym? Chyba, że Ubi samo beke ciśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś, to dziś po 22 robię stream z GRY :) Przed 22 podam adres TWITCHA :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@natsu - nie raz pierwszy sezon pass do batmana AK tez raczej pochlebnych opinii nie zebrał. Sorry taki mamy klimat gdzie wydawcy chyba maja okularki ze znakiem $ $ i te im świat przysłaniają. Alternatywnie mamy graczy ktorzy i tak kupią w ciemno sezon pass i wyłożą kasę. I tutaj mam rozterkę bo cieżko mi określić która z tych grup to więksi idioci.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiecana transmisja, aczkolwiek wystartuje 10 minut później. 

 

Będzie pokazany sam początek gry.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak ? Miałem możliwość wziąć w środę już , ale jak kocham sandboksy i przedostatnia reklama mnie zajarała ( ta w stylu tej z IV , co idzie a tło się zmienia ) to ten ostatni trailer to załamka , k te kolory ten design ech no załamka , koniec końców odpuściłem :/ 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graczdari, jak wrazenia? Jedynka strasznie mnie znudzila. Jest ciekawiej w dwojce czy po prostu wiecej tego samego?

 

Dla mnie póki co padaka. Już nie chodzi o klimat, który mi nie leży, ale generalnie gameplay poszedł w kierunku rozbudowania tego co było w pierwszej części i jeśli chodzi o mnie to popadli w przesadę. 

 

Na dodatek fizyka pojazdów to jakieś nieporozumienie i jeśli chodzi o mnie, to WD2 jest w czołówce najgorszych gier pod tym względem. Te samochody nic nie ważą.

 

Do tego są problemy z dźwiękiem i frame-ratem (łatka premierowa 280MB).

 

Tak momentami wygląda wydajność:

 

 

Edytowane przez Graczdari
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słodki Chryste, ten filmik to rozumiem Twojego autorstwa? Czy tylko dla mnie ta gra wygląda, jakby działała w 20 klatkach? Do tego screen tearing jest wręcz astronomiczny.

 

Meh, niedobrze. Mogę w tym miesiącu kupić jedną nową grę, zastanawiam się pomiędzy Dishonored 2, a właśnie Watch Dogs 2... jedynka co prawda mnie jakoś nie porwała sama w sobie, ale bardzo podobało mi się strzelanie i napady na konwoje. Do tego dawno nie grałem w grę z otwartym światem i chciałbym zobaczyć, czy Ubisoft czegoś się w końcu nauczył. Te hipsterskie kolorki też trochę mnie zniechęcają. Z mniejszych rzeczy, to mapa wygląda jak z gry na PSX plus te jednostki (temperatura w telefonie)... ciekawe czy można to zmienić - 'Murica jest jedynym krajem, który używa idiotycznego Fahrenheita i okej, gra dzieje się w US, ale to nie znaczy że każdy gracz na świecie musi oglądać ich te bezmózgie jednostki. Wiem, że to głupota, ale jakoś mnie drażni.

 

Czuję, że nie się w WD2 nie polubię, także mój wybór chyba padnie na Dishonored.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słodki Chryste, ten filmik to rozumiem Twojego autorstwa? Czy tylko dla mnie ta gra wygląda, jakby działała w 20 klatkach? Do tego screen tearing jest wręcz astronomiczny.

 

Meh, niedobrze. Mogę w tym miesiącu kupić jedną nową grę, zastanawiam się pomiędzy Dishonored 2, a właśnie Watch Dogs 2... jedynka co prawda mnie jakoś nie porwała sama w sobie, ale bardzo podobało mi się strzelanie i napady na konwoje. Do tego dawno nie grałem w grę z otwartym światem i chciałbym zobaczyć, czy Ubisoft czegoś się w końcu nauczył. Te hipsterskie kolorki też trochę mnie zniechęcają. Z mniejszych rzeczy, to mapa wygląda jak z gry na PSX plus te jednostki (temperatura w telefonie)... ciekawe czy można to zmienić - 'Murica jest jedynym krajem, który używa idiotycznego Fahrenheita i okej, gra dzieje się w US, ale to nie znaczy że każdy gracz na świecie musi oglądać ich te bezmózgie jednostki. Wiem, że to głupota, ale jakoś mnie drażni.

 

Czuję, że nie się w WD2 nie polubię, także mój wybór chyba padnie na Dishonored.

To sobie poczekaj z dwa tygodnie na South Park, w preorderze będziesz miał dwie gry w cenie jednej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minut temu, kill napisał:

Co to jest? Nagrywane ziemniakiem czy ta gra wyszła na PS2???

Matko jedyna...

 

Nie, prosto z konsoli nagranie. Wiem, nie robi wrażenie - live nie jest szczególnie lepiej no i tak....

 

zdarza jej sie dzialać 15-20 klatek :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Graczdari napisał:

 

Nie, prosto z konsoli nagranie. Wiem, nie robi wrażenie - live nie jest szczególnie lepiej no i tak....

 

zdarza jej sie dzialać 15-20 klatek :1_grinning:

 

O matko jedyno.... ja piórkuje....

 

Watch_Dogs - uczy mialo nauczyc graczy, mialo nauczyc ubi.

 

W_D2 - pomiajajac ziomalski klimat, na prezentacjach gameplayach wygladalo to w miare, grafika bez wodotryskow wiec nikt nie spodziewal sie downgrade, ale kurde nie wiem czy to brak day1 patch, czy ty moze jakies jaja sobie robisz, czy moze wszystkie inne gameplaye na YT sa podrasowane oszukane i sponsorowane

Bo to co zobaczylem to jest brak plynnosci, przecietna grafika i ogolnie no az mnie odrzuca.

 

np na tym gameplayu nie wygladalo to az tak tragicznie:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angry właśnie gra na żywo. Gra na playu ale nie wiem czy na Prosiaku.

 

https://www.twitch.tv/angryjoeshow

 

Yhy mało przechodniów :Gmoch:

 

Jezu jak patrzę na tą postać i te ciuchy mam ochotę się wyrzygać.

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli WD2 przeskoczyło Mafia 3 :) nowy król gniota właśnie wszedł na rynek :38_worried:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego wy się spodziewaliście? Przecież to tylko kolejny sandbox od Ubisoftu. Gameplay monotonny tak jak w każdej z ich gier, grafika bez zmian, a do tego tradycyjnie cała masa błędów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, danken000 napisał:

Czego wy się spodziewaliście? Przecież to tylko kolejny sandbox od Ubisoftu. Gameplay monotonny tak jak w każdej z ich gier, grafika bez zmian, a do tego tradycyjnie cała masa błędów.

 

Ja się spodziewałem dokładnie tego i się nie zawiodłem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, danken000 napisał:

Czego wy się spodziewaliście? Przecież to tylko kolejny sandbox od Ubisoftu. Gameplay monotonny tak jak w każdej z ich gier, grafika bez zmian, a do tego tradycyjnie cała masa błędów.

Szczerze niczego bo jak pisales to UBI-sandbox (a te wiadomo ze sa podobne).

Ale z drugiej strony - spodziewalbym sie ze ubi troche wnioskow wyciagnie, graficznie moze byc hmm no bez szalu, ale powinno byc plynnie. Spodziewalbym sie jakis nowych mechanik i te jak widac sa.

 

Nie zrozum mnie zle - mnie klimat ziomalski troche odrzucil - ale gry od UBI mi sie troszke przejadly (o ile FC3 uwazam za bardzo dobre) tak pozniej kazda kolejna gra mniej mnie wkrecala (the crew dobre - ale po co na sile robic z tego levelowanie wozow.... i multika eh...)

Tak wiec majac na uwadze ze gry od UBI lubia szybko spadac z ceny (W_D1 day1 edt nowka szuka kupiona za 11eur jakies pol roku po premierze), nie robie dramatu z faktu ze W_D2 moze nie byc niczym szczegolnym - moze jak bedzie po taniosci ogram a moze nie...

 

I fakt ze ktos spodziewal sie ze UBI jakies wnioski wyciagnie, nawet majac  swiadomosc jak ubi projektuje swoje sandboxy moim zdaniem nie sa wygorowanymi oczekiwaniami.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co wstawił Graczdari to przechodzi w ogóle jakieś moje pojęcie o tym, jak bardzo źle mogą wyglądać gry na premierę w obecnej generacji. Większośc filmików w sieci przedstawiała grafikę taką po prostu "okej", nic specjalnego, ale i nic brzydkiego. Oczywiście sama stylistyka i setting gry, oparty na jakichś bananowych nastolatkach wannabe hakerach, którzy ubierają się w komiczne ciuchy, jest do wyrzygania, ale zapowiadał się po prostu przeciętny sandbox. Natomiast to co widać na załączonym filmiku to jest naprawdę grafika rodem z PS2 bardzo podobna do np. Gta San Andreas. I ciekaw jestem co powiedzą na Watch Dogs 2 osoby, które mówiły, że to w Mafii 3 grafika jest jak z PS2, gdzie jak widać wyprzedza ona ta z W2 wręcz o lata świetlne, nie mówiąc już o klimacie i fabule, bo to jest kwestia subiektywna. Dno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Darion93 napisał:

grafika rodem z PS2 bardzo podobna do np. Gta San Andreas.

 

Nie przesadzaj. Draw distance jest IMO dobry a to, że gra będzie gniotem było wiadomo już od samych zapowiedzi.

 

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny graficzny koneser się znalazł. Proponuję obejrzeć filmik w rozdzielczości wyższej niż 360p i wziąć pod uwagę to, że na filmikach z YT zawsze gry gorzej wyglądają. Szczególnie tych nagrywanych bezpośrednio przez konsolę. Gra wygląda tak samo jak jedynka, ktora - i tutaj niektórych pewnie zaskoczę - wyglądała dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, filmiki na YT nawet o 368% pogarszaja obraz, wcale nie oferuja reprezentacyjnej jakosci. Szkoda tylko ze jak mafie 3 wszyscy jechali za grafe to nikomu nie przyszlo do glowy napisac ze to pewnie wina jutuba xD

 

Mam nadzieje ze gra wyglada i chodzi jeszcze gorzej i ze sie frajerzy nadziejecie na bubla, mam nadzieje ze ubisoft tak was wyrucha ze az was kukle beda swedziec od grania setny raz w te sama formule open worldu ubisoftu, tfu, pluje na was smiecie :yao:

Edytowane przez One Post Man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, nikogo nie trzeba obrażać, szanujmy się wzajemnie. To, że ktoś nie potrafi uczyć się na błędach to jego sprawa. Każdy ma swój rozum i sam zarządza swoimi pieniędzmi. To, że cierpią przez to później inni gracze, cóż... to już się dzieje. Widocznie My Gracze lubimy być dymani bez mydła przez deweloperów.

Edytowane przez Przemek_07
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×