Skocz do zawartości
Tomi915

Hitman GO

Rekomendowane odpowiedzi

Uprzedzam, będzie nudny opis!

 

Grę kupiłem za grosze w PsStore TYLKO do zrobienia   :platyna: 80% plansz w niej nawet nie widziałem, bo grałem, patrząc w tablet i naciskając   :dplewo:  :dpdol:  :dpgora:  :dpprawo:

 

Jeśli robisz w niej  :platyna:  nigdy ale to NIGDY nie naciśnij  "trójkąta". Jeśli jednak jakimś cudem to zrobisz to wybierz odpowiedź NO , bo jest pucharek za przejście całej gry bez podpowiedzi (Hint). Platynkę można zrobić na upartego w 3-4 godziny TYLKO z poradnikiem. Szedłem z tym http://www.playstationtrophies.org/forum/hitman-go/284685-hitman-go-trophy-guide.html

 

Używaj strzałek na padzie, wygodniej, czasem trzeba wspomóc się filmikiem, bo ustawienie kamery różnie "działa", i widzisz napisane w poradniku L (left) - naciskasz,  a tam dupa blada, trzeba wtedy lewym "dżogiem" na padzie kamerę ustawić jak na filmiku. Wszystko to brzmi trudno ale to bardzo, BARDZO łatwa   :platyna: (z poradnikiem). Chcę poznać koksa, który zrobi platynkę w tej grze BEZ poradnika, może Einstain, a nie - on nie żyje. Wszystkie pucharki wpadną na koniec idąc z poradnikiem, prócz jednego za 100 ruchów w misji. Po wbiciu wszystkich, wczytujesz 1 etap i ze 20 razy na zmianę naciskasz "prawo-lewo" strzałki, wpada. 

 

Fun z gry (dla mnie) 1+1/10 (+1, bo kolejna :platyna:  )

Trudność   :platyna: Z PORADNIKIEM 1,5/10 (0,5, bo czasem już literki w poradniku się mylą)

Trudność :platyna: bez poradnika 1726/10 (i IQ powyżej 160 + etat w Mensie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawdą w grę nie grałem, ale czy to nie działa podobnie do misji VR w MGS? 

Jeśli tak to to działa na zasadzi miliona prób i błędów na jednej misji, a nie ultra wysokiego IQ :)

Zresztą to nie pierwsza gra tego typu. Owszem, bez poradników to się ciągnie jak flaki z oleju, ale ktoś musiał najpierw wpaść na te idealne przejścia i na pewno to nie był jakiś geniusz czy zdobywca Nobla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×