Skocz do zawartości
bany®

Krafting

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko związane z kraftowaniem przedmiotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek nich ktoś ogarnięty napisze jakiś fajny i przystępny poradnik jak to się stosuje.. po prostu wyjaśni o co kaman..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam do 30 lvlu w ogole sie w to bawic, sprzet leci zbyt szybko.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałem może ze 2 razy w ciągu 70 godzin gry. Lepsze przedmioty można dostać u zwykłych sklepikarzy lub w Strefie Mroku, dopiero później, kiedy otrzymujemy dostęp do rzadkich schematów crafting zaczyna nabierać sensu. Nie ma w tym żadnej filozofii, po prostu tworzy się bronie i części ekwipunku w oparciu o wspomniane schematy. Od siebie mogę dać jedną radę - zbierajcie tyle surowców ile się tylko da (można je zgarnąć w sklepach gęsto rozsianych po mieście) i nie marnujcie ich na byle co. W późniejszej fazie gry poprzerabiajcie je na surowce wyższego poziomu (oznaczone na żółto), ponieważ te będą przydatne do wytworzenia unikatowych przedmiotów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że dopiero przeczytałem te rady i bawiłem się wczoraj mega w Krafting na 8 i 9 poziomie tracąc dużo surowców i zezłomowanego sprzętu...

Mam nadzieję, że surowce będą nadal dostępne po czyszczeniu mapy? Czy raz Naleziony surowiec np. wsklepie już więcej się tam nie pojawi?

Tapatalk - S5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Surowce z zaznaczonych miejscowek odnawiaja sie co 2h.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamiast kupować kraftuję ( dopiero 13lvl )i surowców nie zabraknie bo się właśnie odnawiają i zawsze można "upkraftować". Polecam bo szkoda kasy a do tej pory właśnie najlepszy sprzęt ciągle kraftuje. Rozbieram wszystko co popadnie i z tego robię nowe, naprawdę polecam.

Edytowane przez domel9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tworzę nowych itemków. Ze znajomymi którzy maja 30 lvl idę powalczyć w ostatniej dzielnicy. Zawsze coś fajnego wydropię , a obecnie mam 22 lvl. Ciekawie było jak miałem 15 lvl a mobki 28. Podmuch kuli mnie zabijał :)

LG G3 3/32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca w Grindhouse ma dziś FW M1A - fioletowa snajperka, która nawet większość złotych zostawia w tyle.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się korzysta z "rekompilatora" czy jak to się tam zwie.. (skrzydło techniczne na piętrze po lewej stronie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idziesz, wybierasz przedmiot, wybierasz bonus, którego chcesz się pozbyć, później wybierasz bonus jaki chcesz w zamian, płacisz piniondz i wsio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na streamie widzialem crafty Vectora (recepta do kupna w main base za phonix) na czysto bez modow 107 k dps.
Z modami 193k poprosu nice=]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziś takiego wykrafciłem (po chyba 10 podejściach) Acuracy +45% + 2 bonusy do krytyków - nie powiem, zaczynam rozważać odłożenie Midasa

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś szuka Vectora za zwykłe kredyty to w Krypcie dziś do kupienia (te 2 talenty robią "dobrze" ;p ):

HrAA4wk.jpg

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wielu filmikach jakie widziałem każdy mówi, że najlepsze bronie i wyposażenie można zdobyć w kraftingu. A do tego natomiast najlepiej kupować złote schematy oznaczone jako "blueprint" czy jakoś. O co z tym chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wielu filmikach jakie widziałem każdy mówi, że najlepsze bronie i wyposażenie można zdobyć w kraftingu. A do tego natomiast najlepiej kupować złote schematy oznaczone jako "blueprint" czy jakoś. O co z tym chodzi?

 

Jak to jest że TYLKO Tobie trzeba tłumaczyć PO KILKA razy zawsze to samo, nawet najbardziej oczywiste rzeczy??

 

No kupujesz schemat wytworzenia broni tzw. blueprint, jeżeli masz wystarczająco dużo materiałów to możesz wytworzyć właśnie z tego schematu tą giwerę... Czy to jest takie zawiłe?? (nawet chyba Hamburgiery to skumały)

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumam wytwarzanie broni kupowanie/zdobywanie schematów itp.. Poprostu mam polską wersje językową i nie wiedziałem czym jest ten "blueprint" i tyle myślałem, że to może jakieś bardzo żadkie specjalne schematy czy cos w tym rodzaju a ty odrazu mnie tu szuflatkujesz. Wiec następnym razem jak niechcesz pomóc to się nie wypowiadaj. Niechcesz to nie pomagaj ale ten protekcjonalny ton to zachowaj na lekcje matematyki lub swojich kolesi.

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumam wytwarzanie broni kupowanie/zdobywanie schematów itp.. Poprostu mam polską wersje językową i nie wiedziałem czym jest ten "blueprint" i tyle myślałem, że to może jakieś bardzo żadkie specjalne schematy czy cos w tym rodzaju a ty odrazu mnie tu szuflatkujesz. Wiec następnym razem jak niechcesz pomóc to się nie wypowiadaj. Niechcesz to nie pomagaj ale ten protekcjonalny ton to zachowaj na lekcje matematyki lub swojich kolesi.

 

Kiedy TYLKO ty zawsze musisz mieć podane 5 razy wszystko jak na tacy, a jak być wklepał w google blueprint to na 100% wyskoczyło by CO TO znaczy... Dlatego taki ton mej wypowiedzi... Przykro mi... Po prostu kolejny post w którym Tylko TY właśnie czegoś nie rozumiesz...

(jeżeli czujesz się dotknięty przykro mi, ale myślę kilka osób potwierdzi, że DLA ciebie trzeba pisać naprawdę dużymi literami)

 

PS: Bądź co bądź przecież rozwiałem twoje wątpliwości :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy TYLKO ty zawsze musisz mieć podane 5 razy wszystko jak na tacy, a jak być wklepał w google blueprint to na 100% wyskoczyło by CO TO znaczy... Dlatego taki ton mej wypowiedzi... Przykro mi... Po prostu kolejny post w którym Tylko TY właśnie czegoś nie rozumiesz...

(jeżeli czujesz się dotknięty przykro mi, ale myślę kilka osób potwierdzi, że DLA ciebie trzeba pisać naprawdę dużymi literami)

 

PS: Bądź co bądź przecież rozwiałem twoje wątpliwości :)

Stary zluzuj pory. Nie każdy może poświęcać pół życia na gry żeby wszystko rozkminić. Ja czasami mam godzinkę na grę i chcę wiedzieć co i jak a nie szukać i eksperymentować. Jak Ci nie pasi tłumaczenie po dwa trzy razy to tego nie rób. Na pewno znajdzie się ktoś inny kto pomoże. Też nie wiem co znaczy krafting/ mobek czy skill. Może jestem już za stary a może mam za mało czasu na gry i dokładne poznanie tematu i języka. Ale liczę na forum na ludzi życzliwych wyrozumiałych i bardziej doświadczonych. Pozdrawiam Cię spinaczu.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty masz problem, bo ktoś ma problem, że ktoś ma problem.

 

Wszyscy zluzujcie albo znowu wpadnę tu z psami.

 

Nie odpowiadać. Grać :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak działają te schematy od vendora z bazy? Mam złotego Vectora i u mnie ma dmg max 8600 a u kumpla 10k. Dlaczego taka różnica? 

Edytowane przez xtomashx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firearms.

To skaluje dmg per bullet na broni.

Ty masz mniej, on ma wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko bo bazowy dmg jest tam przecież w rozdziałce, więc może być np od 5k do 10k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko Ty np widzisz przedzial 8000-10000 bo masz 3000 firearms.
Twoj kolega widzi 6000-7000 bo ma 1500 firearms.

Oczywiscie wartosci wyssane z palca, ale tak dziala ta gierka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko Ty np widzisz przedzial 8000-10000 bo masz 3000 firearms.

Twoj kolega widzi 6000-7000 bo ma 1500 firearms.

Oczywiscie wartosci wyssane z palca, ale tak dziala ta gierka ;)

Czyli ma rozumieć, że im lepszy mam ekwipunek i wyższą wartość broni palnej to mogę np.: stworzyć lepszego vektora?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×