Skocz do zawartości
bany®

Krafting

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli ma rozumieć, że im lepszy mam ekwipunek i wyższą wartość broni palnej to mogę np.: stworzyć lepszego vektora?

Vector ma obrażenia A-B. Twój sprzęt daje mu jakiś modyfikator, powiedzmy 1,5. Wtedy craftowany vector ma obrażenia 1,5*A-1,5*B. I o ile się zorientowałem, nie tylko sam suchy firearms na przedmiotach ma wpływ na modyfikator przy crafcie, ale szansa na crita, obrażenia od crita itp również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ma rozumieć, że im lepszy mam ekwipunek i wyższą wartość broni palnej to mogę np.: stworzyć lepszego vektora?

nie, obrazenia vectora sie skaluja w zaleznosci od statow postaci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh a tu dalej 1 odpowiedz wałkowana po 3 razy aby do każdego dotarło ;) w sumie do 1 zawsze tego samego przemiłego Pana ;)

 

no ja wczoraj wyciułałem wkońcu 30 lvl DZ i wykrafciłem spluwę ponad 100k DMG :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w DZ uzyska się 50lvl to schematy można kupić za walutę DZ craftowanie takich schematów wygląda tak samo jak w przypadku tych od vendora w głównej bazie?? Różnica jest tylko w rodzaju waluty? Zamiast feniksów jest waluta DZ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do krafcenia schematow z dz potrzebujesz division techy. Do tych najlepszych itemow z 6 strefy zlote techy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Farma Techów ... o mamo .. gorszej rzeczy chyba nie ma  :shok: Co gorsza potrzebujesz zlotych Techów ... nie da sie przerobic niebieskich. Ale od nowego patcha maja byc dzienne aktywnosci z ktorych tez leca Techy.

 

 

 

PS. Edmunt - człowiek ktory przeszedl Division dzieki forum  :P

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w DZ uzyska się 50lvl to schematy można kupić za walutę DZ craftowanie takich schematów wygląda tak samo jak w przypadku tych od vendora w głównej bazie?? Różnica jest tylko w rodzaju waluty? Zamiast feniksów jest waluta DZ?

Są 3 źródła schematów end game:

- vendor w bazie, schematy na przedmioty na 31 lvl, kupuje się za feniksy, do wytworzenia potrzeba tylko materiałów

- schrony w strefach DZ 01-05, schematy na przedmioty na 30 lvl, wymagają wbicia 50 lvl DZ żeby można było kupić, kupuje się za kredyty DZ, do wytworzenia potrzeba materiałów i każdorazowo 3 złotych division tech

- schron w DZ06, jak wyżej z tą różnicą, że schematy są na przedmioty na 31 lvl i kosztują feniksy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

PS. Edmunt - człowiek ktory przeszedl Division dzieki forum  :P

 

A JA głupi myślałem, że Division jest proste jak drut... ;) aż strach co by było gdyby Edmunt chciał grać z Dark Souls / Salt and Sanctuary / Bloodborne albo (o SIC!) Fallout 1 i 2 / Baldur's Gate ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A JA głupi myślałem, że Division jest proste jak drut... ;) aż strach co by było gdyby Edmunt chciał grać z Dark Souls / Salt and Sanctuary / Bloodborne albo (o SIC!) Fallout 1 i 2 / Baldur's Gate ;)

 

Spokojna twoja rozczochrana  :P dałbym rade. Po prostu przywykłem do Battlefield'ów gdzie rozwój postaci jest ograniczony w zasadzie do ilości zdobywanych punktów.. a to natomiast do odblokowywania kolejnych broni i dodatków do broni i tyle.. (no dobra masz mnie..... tam niema rozwoju postaci  :sweat: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojna twoja rozczochrana  :P dałbym rade.

No nie.

/koniec offtopic

 

Zbieracie matsy na aktualizacje? Czy dalej kraftujecie co sie da? Bo w sumie, za nowe aktywnosci bedziemy dostawac rozne rzeczy miedzy innymi zlote techy.

Co do zlotych techow, ostatnimi czasy byly male problemy na pc, wyje*walo serwer co 20 minut, po kazdym "upie" wszystkie skrzynki w DZ byly "zrespione" i mozna bylo pozbierac kilka techow.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps4 ta gra jest stabilna jak beton, nigdy serwera nie wyjebalo ;p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na głównej stronie jest napisane m.in.:

- Sprzedawca w kościele (6 Mroczna Strefa) będzie używał fioletowej waluty zamiast kredytów feniksa.

- Usunięto wymóg Division Tech z niektórych schematów

Tak więc może być ciekawie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbieracie matsy na aktualizacje? Czy dalej kraftujecie co sie da? Bo w sumie, za nowe aktywnosci bedziemy dostawac rozne rzeczy miedzy innymi zlote techy.

Co do zlotych techow, ostatnimi czasy byly male problemy na pc, wyje*walo serwer co 20 minut, po kazdym "upie" wszystkie skrzynki w DZ byly "zrespione" i mozna bylo pozbierac kilka techow.

Przewiduję ostre farmienie Akademii Policyjnej dla materiałów do czasu aż wyjdzie aktualizacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewiduję ostre farmienie Akademii Policyjnej dla materiałów do czasu aż wyjdzie aktualizacja.

 

Lepsze farmienie jest na "Szpitalu Madison".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsze farmienie jest na "Szpitalu Madison".

Ten z bossem na końcu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten z bossem na końcu?

 

Tak ostatnia sekwencja.. Zabijasz kolesia na balkonie tak szybko jak to możliwe. i Wybijasz kolesi zostawiając jednego. Następnie wychodzi boss i jego też zabijasz. Następnie czekasz w miejscu aż ten ostatni koleś którego oszczędziłeś zabije cię. I zaczynasz zabawę od początku.. Jest zdecydowanie szybciej niż akademia policyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie działa od kilku dni. Została narazie akademia policyjna żeby samemu pofarmić. Tylko żeby jeszcze się chciało.

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używa ktoś karabinka szturmowego SA-58 (wojskowy)? Lepszy od AK-74? Jest schemat w schronie DZ06 za 182 feniksy...i tak się waham, żeby wtopy nie było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×