Skocz do zawartości
bany®

Buildy/Klasy

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście zaopiekowałeś się tymi zgubami? :1_grinning:

Midas jest słaby :24_stuck_out_tongue:

No raczej

Szczerze mówiąc jeśli chodzi o te wyjątkowe przedmioty to niestety "nie wszystko złote co się swieci"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, po kilku dniach bezowocnego polowania na lepszego LVOA-C czas na inny build. Chyba pójdę teraz w Firecrest czy jakoś.

Finalny AlphaBridge:

e48d187a5ce4df1fa0ee36185bfb3a9e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedys wszyscy latali z sentry i shotgunem to teraz alphabridge plus lvoac/famas :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile pancerza w tym zestawie ( liczyć mi się nie chce)?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ile pancerza w tym zestawie ( liczyć mi się nie chce)?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

53.5%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie coś teraz gram pancerz 52.86 %

NH9rjMw4ycPOrc7krQwBTTFc=

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie coś teraz gram pancerz 52.86 %

NH9rjMw4ycPOrc7krQwBTTFc=

Wydaj trochę kredytów Fenixa bo 2 tysie to max co możesz miec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, KOMARZYSKO napisał:

Jak Ci ten set sprawuje się w konfrontacji z rogalami?

Nie wiem. Po DZ nie biegam.. Szkoda mi czasu. Poza tym samemu to można się w du*e pocałować. A jeśli już to na DZ mam lepszy build. Sprawdza się dużo lepiej przedewszystkim dla tego, że odnawianie jest szybsze i ma więcej zdrowia oraz pancerza.:

image.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edmunt - tez probuje sie "bawic" elektronika.

Podpowiedz mi troche jakich skilli i talentow uzywac.

 

Na poczatku myslalem by polaczyc dwa sety (po 3 czesci) - obsluga taktyczna + firecrest.

Jako umiejtnosci uzywac dzialka ogniowego oraz miny szukajacej.

Brakowalo mi jednak w ekwipunku (czy to w umiejetnosciach) - leczenia. Jakos tak zle mi sie biegalo majac tylko 5 apteczek i zadnego innego leczenia.

 

Zasugerowalem sie Twoim ekwipunkim i ubralem tylko "taktyka" plus zolty plecak dodajacy do mocy elektroniki.

Sila umiejtnosci podskoczyla ladnie w gore.

Z umiejetnosci ustawilem leczenie i mine szukajaca. Mam problem z talentami ... nie wiem ktore warto brac.

Podpowiedz troche "czym grasz".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mierniczek napisał:

Edmunt - tez probuje sie "bawic" elektronika.

Podpowiedz mi troche jakich skilli i talentow uzywac.

Ja powiem tak.. granie taktykiem to stan umysłu :1_grinning:

Stan krytyczny; celność; reakcja łańcuchowa; w ruchu

Umiejętności.: szpryca; ładunek kasetowy

Umiejętność kluczowa.: ogniwo regeneracyjne

 

Można łączyć w pary sety ale po co? ja mam tak jak widzisz i mi firecrest niejest potrzebny.. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elektroniczny napastnik.:

image.jpg

do farmienia bosów, miski itp sprawdza się elegancko. Na PVP oczywiście słabo się sprawdza ze względu na wytrzymałość :24_stuck_out_tongue: pancerz 54,4% oraz przebicie pancerza 58,5%.

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screenshot-Original.png?sv=2014-02-14&sr

Mogę dać więcej wytrzymałości ale elektronika mi spada

Ps

Jak ktoś szuka maski Ferro to teraz wypada robiąc misje zwiadowczo - likwidacyjne

Edytowane przez literat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie też myslę by iść w elektronikę. Ale dojszły mnie słuchy że jest pewien limit którego nie ma sensu przekraczać bo już i tak nic nie dodaje. Tak samo jak np. broń palna 6020 i nie  ma sensu wyżej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Mareeku napisał:

Aktualnie też myslę by iść w elektronikę. Ale dojszły mnie słuchy że jest pewien limit którego nie ma sensu przekraczać bo już i tak nic nie dodaje. Tak samo jak np. broń palna 6020 i nie  ma sensu wyżej?

Ja osobiście uważam, że jeśli ktoś nie idzie w elektronikę to broni palnej max 5,000. Aby ewentualnie odblokować wszystkie talenty i reszta w wytrzymałość + elektronika.

Ja gram elektrykiem i mi talenty nie potrzebne :) nadrabiam skutecznie umiejętnościami (="."=) a teraz od 1.6 niewiem czy podnoszą limit czy coś ale 450 siły będzie można mieć ale nie jestem pewien.. Mimo to widziałem na PTS, że buildy na sticky bomb chyba znowu wrócą.. bo przy 320 siły koleś miał prawie 900K obrażeń na sticka więc może być ciekawie i oczywiście znowu nerf :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edmunt - wlasnie ogladalem na twitchu goscia.

Mial "tylko" 276k Skill Power. Bez zadnego bonusa z setu taktycznego (czyli nie strzelal z broni tylko uzyl w pierwszej kolejnosci sticky bomb) walil przeciwnikow po 1200 000 obrazen.

Elektronika dostaje w nadchodzacym patchu MEGA boosta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę wczoraj na PTS i kompletnie nie podoba mi się zmiana działania apteczki. Nie leczy odrazu tylko w ciągu kilkunastu następnych sekund.

Ciekaw jestem czy tak zostanie. Egzotyczne sprzęty lecą za to jak szalone, to bankowo zmienią :24_stuck_out_tongue:

Nowe strefy DZ są ewidentnie zrobione pod Last Stand i nic ciekawego sobą nie reprezentują tak na dobrą sprawę. Główna zmiana to masa budynków, przejść itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Armora miałem raptem coś ok 34%, ale za to zdrowia 230tys. Łącznie wytrzymałości mam tam 330tys i w piątym przedziale z tylko dwoma elementami Seekera gra się spoko.

Niestety nie zdążyłem zbudować własnej postaci więc jadę na randomowo stworzonej, ale i tak gra się przyjemnie.

Coś czuję że ten nowy set nie wyląduje w takiej formie w jakiej jest teraz bo byłby drugim alphabridge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę więcej i właściwie jedyne co się zmieniło to fakt, że zamiast rolować armor na wszystkim, teraz trzeba zrolowac zdrowie.

Nowy set jest bardzo mocny i zadawany dmg jest nie wiem czy nie większy jak przy AB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złoty ziemniak ze stabilnością na poziomie 39,5%. Przebicie pancerza 47,5%.

image.jpg
image.jpg

ponieważ niema nie w domu a poprzez remote play tragicznie to działa więc nie wiem jak się broń sprawuje... W niedziele sprawdze i napisze :1_grinning: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×