Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja Finlandii nie mam ogarniętej, jechałem na czuja i chyba trochę zapobiegawczo, ale do ostatniego odcinka walka była

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się była fajna walka, a z tego co widziałem na stronce ligi, Tachograf też był w pewnym momencie na pierwszej pozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie.

 

Dwa dni temu dotarła do mnie kierownica no i zacząłem katować dirta. Zastanawiam się czy nie dołączyć do ligi, bo przydało by mi się nieco rywalizacji online.

Mój przejazd z Finlandii z dnia wczorajszego. Mam jakieś szanse, czy będę wąchać spaliny i zamykać tabelę?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystartujesz to sam zobaczysz, szanse są zawsze ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co ten @cwir nakombinował, chyba musi się podszkolić w administrowaniu :) Skąd nowe konto. 

Wracając do tematu ... Finlandia ? No tak, od początku szło kiepsko, a na 9 odcinku wybuchł mi silnik, dziękuję dobranoc.

 

@Pan Ciastek po filmiku widzę że ładnie, nawet bardzo lecisz. Wbijaj, życzę powodzenia, dasz radę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Witam Panowie.

 

Dwa dni temu dotarła do mnie kierownica no i zacząłem katować dirta. Zastanawiam się czy nie dołączyć do ligi, bo przydało by mi się nieco rywalizacji online.

Mój przejazd z Finlandii z dnia wczorajszego. Mam jakieś szanse, czy będę wąchać spaliny i zamykać tabelę?

 

 

na takich chopach jak w 1:09 to bym z 10 razy wylecial :) widze tutaj top 3, niezle. Musze wrocic do tej gry bo troche zaniedbalem :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż onboard, bo wiesz, takie replaye są montowane, żeby było widowiskowo. Rozumiem, że widok masz z kabiny, jak wymagany. Bo jazda z widokiem zza auta to prościzna.

Sam raczej ląduję w dole stawki, bo jadę na maksa i często ląduje poza trasą, poza tym w lidze są auta, które poznaję dopiero w trakcie zazwyczaj. Taka taktyka, liczę że w końcu wyeliminuję błędy, a szybkośc pozostanie. :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Sieniu nie kontynuuje swojej ligi? Bo od tygodnia nic się nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak czasu. Ale dziś ewentualnie jutro coś wymyśle i stworzę

Wysłane z budki telefonicznej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smigacie cos jeszcze??

Sent from Xiaomi Mi5 ver Karramba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę ale z forum simracing co tydzień nowy rajd.  Z powodu wiosny jest to fajnie rozwiązane no i jadą wszyscy pc,ps4 i xbox.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna gra, ale nic a nic mnie nie wciągnęła. Dopóki jeszcze były ligi sienia i tacho to cos mnie trzymało przy tej grze, ale jak ligi umarły to w singlu wiało mega nudą. Gra sprzedana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, kupczyk napisał:

Bardzo fajna gra, ale nic a nic mnie nie wciągnęła. Dopóki jeszcze były ligi sienia i tacho to cos mnie trzymało przy tej grze, ale jak ligi umarły to w singlu wiało mega nudą. Gra sprzedana.

Szybko się poddajesz. Ja osobiście jadę singla i jest fajnie. 

Ligę równie dobrze sam mogłeś stworzyć, a gra jak dla mnie nigdy się nie znudzi, bo zawsze przyjdzie ochota pozapierniczać bokiem :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz tacho nie gralem dlugo... namowiles mnie tym bokiem!

Sent from Xiaomi Mi5 ver Karramba!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×