Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To jak jest z tymi platformami? Można rywalizować w jednej lidze na różnych platformach? Jeśli tak to byłoby miło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, odpowiedziałem sobie sam na pytanie, da radę tak zrobić i właśnie tworzę taką ligę :)

 

4 eventy po 6 odcinków, klasa R4, po dwa dni na pierwsze trzy i jeden dzień (niedziela) na ostatni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Meteo Grandy próbował i pisał że niestety nie, a też miałem nadzieję.

A co powiecie na zrobienie eventu który będzie się toczył równo z prawdziwymi mistrzostwami WRC, tydzień przed rajdem startujemy. Wyniki sumowane na koniec roku, jak w realu, jak nie będzie odpowiednika rajdu to coś najbardziej zbliżonego i max. Liczba odcinków.

Dlaczego tydzień przed rajdem? Żeby był czas na obejrzenie relacji z rajdu ;-)

Edytowane przez hakuna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tacho, wycieczek poza trasę było multum, kwestia ogarnięcia auta, a sama Grecja tez nie pomaga (zdecydowanie najtrudniejszy rajd jak dla mnie, szczególnie ze pilot czasami nie domaga i zakręty są ostrzejsze niż to co mówi).

Jeszcze mam problem z asfaltowymi rajdami kwestia ustawienia ff myśle, ale dalej wkurzające jest ze set ustawiony na szuter zupełnie nie działa na asfalcie :(

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co wcale nie grzebie w setupie auta, chyba że mówisz o setcie kiery, ale ten również mam jeden. Chociaż wczoraj zmieniłem wszystko na 150% prócz soft locka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten event zrobiłem jako eksperyment dla tego taki długi. Kolejne myslałem żeby robić 3-4dni na rajd,żeby każdy miał szanse się zapisać i pojechać :)

Przejechałem rajd niestety z marnym skutkiem bo aż 3 minuty straty do lidera,a wszystko straciłem na pierwszym odcinku najpierw wypadłem dwa razy z trasy i kara gdzie notabene mogłem się wyratować ale gra postanowiła inaczej,i do tego jazda na kapciu o którym dowiedziałem się jak felga zaczęła stukać wszystko przez emocje ;)

Następnym razem bedzie lepiej

Edytowane przez sieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.dirtgame.com/uk/leagues/league/39299/tacholeague Tutaj moja liga, startuje od poniedziałku od 8:45. Stworzyłem w ramach testu, żeby się coś działo :)

Ty!!! Mala Liga LTE to wspolne haslo... Co to jest TachoLiga?? Liga dla Januszy biznesu?? Jesli tak to.....Im in!!

From Nokia 3310sv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Error nie mozna powtarzać nazwy ligi w tej grze :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty!!! Mala Liga LTE to wspolne haslo... Co to jest TachoLiga?? Liga dla Januszy biznesu?? Jesli tak to.....Im in!!

From Nokia 3310sv

Tyś jes cały jak Janusz :) 

 

Mała liga to Trade Mark, nie będę sobie go używał gdzie mi pasuje :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz stworzę cwiroligę gdzie będziemy jeździć Stratosem po lodzie w nocy i w deszczu bez asyst i pilota. będzie się działo! :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Error nie mozna powtarzać nazwy ligi w tej grze :(

Ale mozna napisac np MalaLigaLte?? A jak twoj event znika to wowczas mozna uzyc nazwy od nowa??

From Nokia 3310sv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Tego co zauważyłem to nie. Zapisuje się w kartach historii

Edytowane przez sieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz stworzę cwiroligę gdzie będziemy jeździć Stratosem po lodzie w nocy i w deszczu bez asyst i pilota. będzie się działo! :biggrin:

Ja się piszę, stratosa mam opanowanego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się piszę, stratosa mam opanowanego :)

 

ja po Finlandii, Grecji i Monako tym potworkiem jak wpadłem w końcu na asfaltowe Niemcy to zacząłem wygrywać wszystko jak leci.. może o to chodziło autorom gry? zacznij od masakry i jak przetrwasz to potem będzie pikuś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja po Finlandii, Grecji i Monako tym potworkiem jak wpadłem w końcu na asfaltowe Niemcy to zacząłem wygrywać wszystko jak leci.. może o to chodziło autorom gry? zacznij od masakry i jak przetrwasz to potem będzie pikuś :)

Grasz na kierownicy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na padzie. chciałem kupić kierę ale żona przypadkiem usłyszała jak rozmawiałem o tym z kolegą i mój niecny plan przemycenia jej do domu jako "pożyczonej" spłonął na panewce :). bo racjonalnie zakupu nie jestem w stanie uzasadnić, mając w piwnicy kurzącą się DFGT ze stojakiem i będąc w trakcie budowy domu :). tak więc na razie zostaje pad, ale gra się całkiem dobrze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kup se tańsze płytki do łazienki ;)

 

Na padzie stratosa nawet bym nie próbował ogarniać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile trzeba myslec aby z takim rozwiazaniem wyjsc!!!

Cwir kamien naturalnych.... Choc sprzedam ci troche!!

From Nokia 3310sv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kup se tańsze płytki do łazienki ;)

 

Na padzie stratosa nawet bym nie próbował ogarniać :)

 

 

Cokolwiek bym kupił tańsze do domu to znajdzie się pincet innych rzeczy na które ta ekstra kasa się przyda. Moje zachcianki są obecnie na ostatnim miejscu, a już kiera za tysiaka (mając drugą w piwnicy) to została tylko pobłażliwym śmiechem skwitowana :)

 

Coś wymyślę, póki co pad daje radę (o ile go wcześniej o ścianę nie rozbiję, już raz poleciał). Na szczęście gra jest tak dobra że brnę przez porażki i się nie poddaję :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa, chyba samo sprzęgło :)

 

spokojnie, coś wymyślę. poczekam aż sama będzie chciała coś kupić ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naczytałem się jak wypadaliście z trasy wiec postanowiłem pojechać spokojnie na 3/4 gwizdka żeby nie być ostatnim :D

70c5f6da49b024cb0b74961e44a95a1d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecie mówiliśmy ze dużo wypadania było :P

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×