Skocz do zawartości
pablos_83

NBA 2K17

Rekomendowane odpowiedzi

12968152_10156805264375305_2567492557030

 

#LegendsLiveOn: Basketball icon Kobe Bryant honored on NBA 2K17 Legend Edition cover in celebration of his career!


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okładka super :) moze będzie jakiś tryb z przebiegiem kariery Kobiego.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to juz jest w USA my czekamy do 16 a 9 mamy za darmo prelude.

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest tak, że członkowie community tej gry, których część można było nawet zobaczyć w intrze przy pierwszym włączeniu 15 lub 16 dostali po prostu od 2k dostęp wcześniej w swego rodzaju promocji gry, skoro dość często z nimi współpracują. Albo może po prostu dorwali gdzieś wcześniej pudełka i już mogą grać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Kowaltheman napisał:

A to nie jest tak, że członkowie community tej gry, których część można było nawet zobaczyć w intrze przy pierwszym włączeniu 15 lub 16 dostali po prostu od 2k dostęp wcześniej w swego rodzaju promocji gry, skoro dość często z nimi współpracują. Albo może po prostu dorwali gdzieś wcześniej pudełka i już mogą grać. 

 

 

Kopie chodza na black markecie w usa po 250 dolarow skad je wzieli nikt nie wie :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostepne juz w Nowej Zelandi. Appka do facescanow rowniez.

Edytowane przez Thetruth90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra już na dysku.

Na wejściu oczywiście patch z tego co pamietam około 6giga.

Przed pracą spędziłem z grą zaledwie 5minut, wiec dużo napisać nie mogę. Na szybko co rzuciło się w oczy to, że tekstury graczy w zespołach historycznych są takie same jak w obecnych drużynach (w tamtym roku mnie to bardzo raziło w oczy). Grafika jeszcze lepsza w tej odsłonie, gra wyglada naprawdę ładnie. Nowy pasek rzutów tzn dochodzi do końca i wraca, nie tak jak do tej pory. Kto grał chyba zrozumie co mam na myśli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie miałem czasu za dużo pograć, ale pierwsze wrażenie bardzo dobre. Bardzo poprawiono grę SI w ataku, wykorzystują kontry tak, że czasem ciężko się ogarnąć. Kariera też wygląda na znacznie rozbudowaną. W tym roku planuję również pograć w myteam (może ktoś zna jakieś dobre poradniki, bo dla początkującego ciężko się odnaleźć). Online na ten moment nie próbowałem. Jakbyś ktoś był chętny na mypark można się zgadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do myteam to nie wydajac kasy najlepsza opcja to Domination I klepanie Challangy. Po pokonaniu 10-15 zespolow w Domination naklepiesz kart. I bedzie mozna juz budowac sensowne teamy.

Sent from my SD4930UR using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę chętny na park, ale za kilka dni jak trochę postać rozwinę. Obecnie gram wyłącznie myteam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta odsłona NBA, doczekała się spolszczenia czy wszystko po angielsku?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta odsłona NBA, doczekała się spolszczenia czy wszystko po angielsku?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Żadne nba od 2k nie było pl i chyba nie będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wiem ale myślałem, że coś się może ruszyło z naszym polskim językiem :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz tez mecze myteam. Wypadl wam jakis gold z domination? Ja mam w tym roku same silvery. W zeszlym roku duzo lepsze karty wyciagalem.

Sent from my SD4930UR using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 23.09.2016 o 16:43, Kolos28 napisał:

No właśnie wiem ale myślałem, że coś się może ruszyło z naszym polskim językiem :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


Może lepiej żeby nikt nie próbował robić spolszczenia do NBA, bo jak się rozpędzą to słynny Wojtek Michałowicz użyczy swojego głosu w grze a chyba nikt nie chciał by słuchać o potrójnych ribbentropach :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 23.09.2016 o 16:43, dawiss napisał:

Ja teraz tez mecze myteam. Wypadl wam jakis gold z domination? Ja mam w tym roku same silvery. W zeszlym roku duzo lepsze karty wyciagalem.

Sent from my SD4930UR using Tapatalk

 

Zwykła dominacja, ukończona. Wypadł mi tylko jeden gold, dwight howard. Tzn z "normalnych", bo z gwiazd wschodu, zachodu i all NBA siłą rzeczy musi coś lepszego wypaść :) 

 

Ja mam do was inne pytanie, macie jakiś sposób na grind VC ? Strasznie mnie to irytuje kolejny rok w mycarrer, ze jesteśmy jednym z lepszych prospektów w kraju, wysoko w drafcie a overall 55 kiedy inni po 70 pare mają :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem swoją kopie. Jakby ktoś chciał pograć coś razem to zapraszam. Psn xtomashx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak oceniacie w tym roku tryb My Career, ktoś z was gra? Mam wrażenie że w 2k16 był gorszy niż w 15 i nawet chyba nie tylko z tego powodu że zaczynało się od małego skilla i zdecydowanie ten czas rozwoju się wydłużał ale ta fabuła Spike'a Lee wszystko zepsuła, zasrane freakin' and vibing :1_grinning:

Dostałem ofertę wymiany za FIFE 17 na NBA i zastanawiam się czy przyjąć czy wstrzymać się i kupić 17 w jakiejś zniżce na PSS jak kiedyś wrzucą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kariera jest fajna bo wprowadzili elementy jak z jakiegoś rpg. Możesz tam podejmować decyzje czy też samodzielnie prowadzić rozmowy z różnymi osobami przez telefon.

Mnie tam oczarował tryb myteam. W fut spędziłem masę godzin i tutaj też pewnie tak będzie. Problemem jest to że to praktycznie pierwsza moja gra koszykarska od dawna i mam lekkie problemy z wygrywaniem z komputerem. Wczoraj np grałem domination z Jazz trzy razy i wszystkie to sromotne porażki. Moi zawodnicy nie trafiają, a obrona to jakaś komedia. Trudno będę próbował do skutku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×