Skocz do zawartości
pablos_83

NBA 2K17

Rekomendowane odpowiedzi

Poziom trudności w myteam jeszcze bez bardzo dobrej drużyny może być ciężki. Ja obecnie zrobiłem sobie przerwę i zbieram kasę na lepszy skład. Z racji, że mam wybitnie dużo czasu to idzie jak po grudzie.

Natomiast kariera jest na pewno lepsza niż w 16, ale bez ochów i achów. Dobrze, że urozmaicili aktywności poza meczami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kariera jest fajna bo wprowadzili elementy jak z jakiegoś rpg. Możesz tam podejmować decyzje czy też samodzielnie prowadzić rozmowy z różnymi osobami przez telefon.

Mnie tam oczarował tryb myteam. W fut spędziłem masę godzin i tutaj też pewnie tak będzie. Problemem jest to że to praktycznie pierwsza moja gra koszykarska od dawna i mam lekkie problemy z wygrywaniem z komputerem. Wczoraj np grałem domination z Jazz trzy razy i wszystkie to sromotne porażki. Moi zawodnicy nie trafiają, a obrona to jakaś komedia. Trudno będę próbował do skutku

Bez ustawien specjalnych w obronie zawsze tak bedzie wygladala.

2k specjalnie tak zrobili zeby odroznic lepszych graczy od rookasow.

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś grał w 2K17 na ps4 pro ? gra jest na liście już tych z patchem i powinna wyglądac znacznie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem przed premierą w tej prelude zrobiłem swojego zawodnika ukończyłem grę. test mam pełną wersję i nie ma mojego zawodnika co robić ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz wszystkie aktualne patche to w trybie kariery o ile dobrze pamietam powinienes miec przygotowanego save'a z prelude.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak robić akcję tzn. żeby pokazywalo na parkecie strategie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 23.09.2016 o 16:43, dawiss napisał:

Ja teraz tez mecze myteam. Wypadl wam jakis gold z domination? Ja mam w tym roku same silvery. W zeszlym roku duzo lepsze karty wyciagalem.

Sent from my SD4930UR using Tapatalk

L1, potem wybierasz gracza który kończy akcje, a na koniec zagrywkę. W coach settings chyba jest trzeba ręcznie przestawić, żeby wszystko się pokazywało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Goldie napisał:

L1, potem wybierasz gracza który kończy akcje, a na koniec zagrywkę. W coach settings chyba jest trzeba ręcznie przestawić, żeby wszystko się pokazywało.

L1to odrazu mu podaję 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak najlepiej ustawić żeby dobrze zbierać pod koszem i żeby wychodzili do kontry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po pierwszym meczu w NBA 2k17. Jako weteran serii troszke sie zdzwiłem. Grając na poziomie all star w 2k16 spokojnie wygrywałem mając przewage we wszystkich elementach. A tymczasem mój Dream Team z 92 roku dostał soczysty wpierdol od drużyny olimpijskiej USA z Rio 2016 :1_grinning: Teraz ciezej 

jest się dostac pod kosz. Pick and roll już nie jest łatwym sposobem na punkty.  Topowe gwiazdy już tak nie dominują w kontrach ( łarwiej jest ich dogonić i zablokować ). Wieczorkiem zagram znów i pewnie napisze moje dalsze spostrzeżenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak ktoś chętny pograć na luzie to zapraszać. PSID taki sam jak nick na forum

 

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby chciał ktoś sprzedać NBA 2K17

przesiadka na 2k18

znudiziło się

PSN: Houseiniak

Edytowane przez Houseiniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×