Skocz do zawartości
Patricko

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno wyciekła mapa, nie wiem na ile prawdziwa, ale coraz więcej plotek o RDR 2, więc chyba warto w końcu założyć temat.

 

red-dead-2-map-leakjpg-6d9c7a.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle że już czas najwyższy, czekam na nią jak dzieciaki na wakacje,

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie R*. Nie robią gier z danej serii co rok przez co się ona nie przejada i każdy czeka z wywieszony językiem :) Czekam już długo długo na RDR2, ale również przytuliłbym kontynuację Bullego :D

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noooo czas najwyższy to fakt  :)

Cytując jednego z użytkowników forum: 'jaram się jak córka Stannisa'   :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największym nieszczęściem jest online w GTAV. Oni tam trzepią taki chajs że nie mają motywacji wydawać żadnych gier ani fabularnych DLC.

 

Miejmy nadzieje że te RDR2 rzeczywiście niedługo wyjdzie

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka, znalazłem informacje, że pierwsza część- Red Dead Redemption pojawi się na PS4 W 2017r. ;-)

Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zobaczyć jak Valve położyło lachę na wszystkich swoich grach od momentu jak im Steam wypalił :)

Co prawda GTA Online bym nie porównywał, ale wiadomo o co chodzi. 

Multi w RDR było fajne, ale jakoś mnie na dłuższą metę nie wciągnęło aż tak. W GTA Online brakuje non-stop zawartości, a 4 napady to trochę mało.

 

Wracając do RDR to ciekawe czy w końcu R* coś na tegorocznym E3 pokażą. Najwyższa pora...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokażą remaster...

Jesli bedzie z zombiakami to kupie=]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładam że do dwójki dołożą jedynkę we wstecznej kompatybilności :P

Coraz częściej jest to trend u M$.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy R* nie ma czasem wyjepane na tą usługę? Dali tam jakąkolwiek grę do tej pory?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, RDR 1 dla Preview :D


Przez chwilę był bug i była darmowa ale się nie załapałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mała ta mapka. Z jednego końca na drugi rzut kamieniem.

Raczej skok zaby, bo duzo wody.

Ta mapka to pewnie fake, albo jakis wycinek.

Pozatym, chyba przy zadnej ich grze nie mozna bylo narzekac na mala mape, tak ze ja bym byl spokojny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największym nieszczęściem jest online w GTAV. Oni tam trzepią taki chajs że nie mają motywacji wydawać żadnych gier ani fabularnych DLC.

 

Miejmy nadzieje że te RDR2 rzeczywiście niedługo wyjdzie

 

no to chyba mało grałeś w gta Online, gra się bardzo rozrosła od premiery że głowa boli i oni cały czas dorzucają dodatkową zawartość, pamiętam jak dodali napady Heist no to z ręką na sercu mogę powiedzieć że były one lepsze niż w singlu, raz że kooperacja to był strzał w 10 a dwa że były jeszcze bardziej spektakularne, na tyle że potem powtórzyłem je chyba z 5 razy :D ... chyba żadna gra online na ps4 nie dostała tyle darmowych rozszerzeń. W RDR również grałem Online i było pusto i wszystkiego było za mało, ale jak pójdą kursem z gtaO to dostaniemy żyjący dziki zachód, no online western, czego bym sobie strasznie życzył :)

 

czekam na jakieś pierwsze oficjalne ingo, druga sprawa że Rockstar nigdy nie ogłaszało swoich gier - na E3, chyba jakoś w kwietniu albo maju ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale przecież Pablos nie pisał, że Rockstar nie rozwija GTA:O, ale że nie wydaje nowych gier ani fabularnych (singlowych) DLC.

Aczkolwiek moim zdaniem o ile faktycznie trochę brakuje jakiegoś DLC do GTA V to o kolejne produkcje się nie martwię - Rockstar nigdy nie był producentem, który wypuszczał co chwilę nową produkcję po kosmetycznych zmianach względem poprzedniczki. Jestem raczej pewny, że na plany wydania RDR2 (bo stawiam, że to jest następny projekt tego studia) GTA online nie ma aż takiego wpływu, a gra po prostu ukaże się w swoim czasie i znów ukradnie długie godziny milionom ludzi - bo co jak co, ale akurat Rockstar nawet jak wypuszcza słabszą grę to i tak jest dobra, a myślę, że akurat RDR nie zepsują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylaby to najlepsza wiadomość ostatnich lat, aktualnie czekam jedynie na dodatek do Wieśka, a poza tym... pustka - sam szrot się produkuje. RDR to było cos!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam sam szrot, ja parę produkcji dla siebie znalazłem i mam na kupce do ogrania  ;)  Ale RDR to będzie kozak to fakt. Z tym się zgadam.  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko nadzieje, że obecne zamieszanie(pozew Leslie Benziesa przeciwko Take-Two oraz Rockstar) nie wpłynie negatywnie na jakość tworzonych przez nich gier, ale jeśli naprawdę(jak wynika z ujawnianych informacji) rola Benziesa przy produkcji RDR była tak istotna to mam poważne obawy co do RDR2. Pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy RDR? Poproszę dwa  :laugh:

 

RDR cenię wyżej od GTAV, więc chętnie zagram w kontynuację, jeżeli oczywiście te plotki okażą się prawdziwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie z tego wszystkiego odpaliłem na ps3 RDR genialna gierka, szkoda że nie ma coveru na ps4 ... 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam nadzieje ze nie szykuja nam Remastera tylko nowa kolejna nowa czesc bo stara juz ogralem ne 100% i taki mam zamiar z dwójka...To bedzie druga gra po U4 do ktorej kupie Season Passa jesli takowy bedzie;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od konsoli.

M$ robi wsteczną kompatybilność dla RDR więc zakładam że jeżeli będzie remaster na PS4 to będzie osoba bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×