Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, szparagu napisał:

Cieszy mnie to, że jesteś zadowolony ze swojej konsoli i zakupu. Nie musisz jednak mieć TV 4K żeby czerpać korzyści z Pro. To raz, a dwa grasz tylko w stare gry? Nie zamierzasz kupować nowych gier, które będą wychodzić w tymi miesiącu i później? Bo one wszystkie będą miały odblokowany pełny GPU i podwyższone zegary więc Twój problem w tej sytuacji odpada.

 

Porównanie Titanfall 2 na PS4 Pro: https://abload.de/img/ps4proweks1.png i bezpośredni sygnał z wersji PS4 od Digital Foundry (gra działa w skalowanej rozdzielczości 900p-1000p) https://abload.de/img/ps4standard77ob4.png. Jak widać oprócz stabilniejszej płynności różnice w 1080p są widoczne nawet jeśli deweloper nie miał czasu na dodawanie nowych bajerów.

 

Masz rację w tym, że jakieś zyski z Pro będą nawet na 1080p ALE TYLKO w grach ze wsparciem dla Pro, ale przejście tych 7 tytułów jakie wymieniłem zajmie mi pewnie z 1,5 roku a żadna z nich nie ma wsparcia dla Pro, więc pieniądze na Pro wyrzucone w błoto. Na pewno kupię Skyrima tego najnowszego remastera, niby ma mieć wsparcie dla Pro.....ale jakoś nie jestem przekonany co można zrobić w grze z 2011 roku.... Do tych wszyskich wątpliwości dochodzi to, że czas do pojawienia się PS5 jest względnie krótki.

Na pewno męczyło by mnie to że mając Pro, nie jestem w stanie wyświetlić 4k z powodu braku odpowiedniego TV. Choćby miało to być możliwe w 5% gier - ale jednak nie dawało by mi to spokoju.

Ogólnie cała idea Pro, pomysł na Pro mnie nie przekonuje (wyłączanie 1 GPU), szczególnie wobec zapowiadanego pojawienia się PS5 w 2018-2019 roku.....

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie totalnie bez znaczenia jakie wsparcie bedzie mialo PRO dla starych gier...Mam kilka gier do ktorych wracam ale to juz sie czlowiek przyzwyczail jak wygladaja i jak chodza....Najwazniejsze ze OD TERAZ WSZYSTKO BEDZIE WSPIERANE i w jakims tam stopniu (roznym w roznych tytulach) bedzie wyglac ladniej lub plynniej.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa. Nie wiem czy to fake, ale jeśli nie to może PROsiak ma jakiś sens.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie o tym filmiku pisalem, ale chyba to fake. Bez latki z tego co wiem w grach sie nic nie zmienia... ale jesli jednak... to mnie sie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Redów nie interesowało podrasowanie wersji pod Pro, więc raczej fake. Równie dobrze sam mógłbym nagrać podobny filmik, bo gra na PC bez problemów wykrywa pada od PS4, tak samo mapuje przyciski. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak tez wlasnie wydaje mi sie, ze jest w tym wypadku. Chociaz doczytywanie tekstur wyglada jak na ps4 ;) (dalszy plan) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Wiesiek nie dostał łatki na Pro to nie może śmigać w 60 klatkach, bo gra ma blokadę na 30 i sama się nie zdejmie więc ten filmik to musi być ewidentny fake. Trzeba się przygotować, że teraz będą nas zalewały różne bezsensowne porównania, tak jak to z U4 gdzie materiał z PS4 był nagrywany przez inną osobę niż ten z Pro (ten z Pro jest od kolesia, który dorwał konsolę przed czasem w Wallmarcie i wszystkie jego nagrania mają bardzo niską jakość).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie tych rat 10x179zł w RTVEuroAGD. Orientuje się ktoś czy jest możliwość wpłaty od razu pewnej sumy, a resztę spłacania już normalnie w ratach. Np. płacę za konsole w dniu zakupu równoważność 5 rat, a pozostałe 5 spłacam w przeciągu kolejnych 5 miesięcy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko odnośnie tych rat 10x179zł w RTVEuroAGD. Orientuje się ktoś czy jest możliwość wpłaty od razu pewnej sumy, a resztę spłacania już normalnie w ratach. Np. płacę za konsole w dniu zakupu równoważność 5 rat, a pozostałe 5 spłacam w przeciągu kolejnych 5 miesięcy?

Raczej nie ma, ale możesz brać na 10 rat. Dla banku liczy się to czy spłacisz dług więc nie ma przeszkód żeby przy pierwszej racie spłacić 5 i później kolejne. Ja splacam po kilka rat na raz za router

Wysłane z Sony Xperia Z1 Compact

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak 2 lata temu w euro bralem tv to połowę kasy zaplacilem gotówką a drugą na kreche, także jest to możliwie. Najprościej spytać się na stanowisku kredytowym w euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak kupowałem TV w Euro 4 lata temu, połowę wartości zapłaciłem gotówką w kasie, a połowę wziąłem na raty. Po za tym, często jak coś kupuję na raty sprzedawcy pytają się czy wpłacam jakąś gotówkę, czy całość biorę na raty, więc trochę dziwią mnie posty, że nie ma takiej możliwości, chyba że coś się ostatnio zmieniło w procedurach udzielania rat.

 

Po za tym, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby napdłacić raty.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Stoję przed wyborem PS4 (obecnie mam tylko PS3) i nie wiem czy dopłacać do Pro czy kupić Slim? TV nie mam 4k ani z HDR jedynie 55" Bravie FHD lub ew. monitor 27" FHD, które narazie nie zamierzam zmieniać

Czy PRO do takie sprzętu ma sens?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, morfeusz747 napisał:

Witajcie,

 

Stoję przed wyborem PS4 (obecnie mam tylko PS3) i nie wiem czy dopłacać do Pro czy kupić Slim? TV nie mam 4k ani z HDR jedynie 55" Bravie FHD lub ew. monitor 27" FHD, które narazie nie zamierzam zmieniać

Czy PRO do takie sprzętu ma sens?

 

Wstrzymaj się z zakupem jeszcze parę dni. Po premierze pro pojawią się setki recenzji i porównań, wtedy zobaczysz faktyczne różnice i podejmiesz decyzję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko tv mają HDR ? 

kurczę mam nowy TV nie chcę zmieniać,

28-32 cale mnie urządza na biurko to mnie żona nie zastrzeli :38_worried: i sie za bardzo nie kapnie.

a tv 4k HDR mniej jak 40 cali nie namierzyłem. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40" monitor na biurku będzie się majestatycznie prezentował ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma sensu kupować mniejszego niż 40 cali chcąc widzieć różnicę przy 4K 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, FLEX_Jastrzebie napisał:

Do kiedy jest embargo sony na recki Pro?

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Do dziś do 14:00 naszego czasu.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×