Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, dragonosi napisał:

rzeczywiście konsola wygląda strasznie, dramat, widać ze cieli koszty gdzie się da. No pojechali strasznie, straszny gniot.

slim tak ale pro prezentuje sie calkiem dobrze :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mógłbym grać w kartonie po mleku oby mi wszystkie gry chodziły w 60fps-ach :) Jak komuś się nie podoba to niech przykryję kocem :1_grinning:

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu się zgadzam, dlatego też nie mam spiny w związku z jej wyglądem ( w końcu nie patrze na nią tylko na ekran). Jednak szkoda trochę, że przy slimie i pro odeszli od starego designu, który bardzo mi się podobał.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mogli się postarać, ten plastik to chyba przetopili z butelek po napojach, przyciski w pro to żart, nie mówiąc o tym ledzie który im dalej tym słabiej świeci. wiem wiem liczy się moc, vr dostało skrzydeł jest znacznie lepiej z ostrością obrazu widać to na ps worlds.

Edytowane przez dragonosi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam niecale 500gb na dysku do transferu i lacze 100MB/s, szybciej sciagne czy przesle kablem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bany4KHDR Ja bym na nowej konsoli zainstalował tytuł w który aktualnie chcę grać i dopiero potem wrzucił do ściągania resztę (niech się ściąga w nocy i w kolejności w jakiej chcesz).

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie konsola z wygladu bardzo podoba, a jak widzialem zdjecia w necie to rzyg. Chodzi w miare cicho ale moja ps4 1216 byla bezglosna. Ktos wie czemu mamnna penie tylko savy z 3 gier zamaist wszystkich? Moga byc jakies w backupie? Przywrocilem tylko savy narazie.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile gier masz zainstalowanych w tej chwili? Jesli gra na nowym systemie nie byla wczesniej instalowana to save'a tez nie wgrasz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, haobao_PL napisał:

 

Nie zapominaj o bonach :yao:

-

7 godzin temu, Foxter napisał:

Raczej status finansowy Polaków. Trzeba na zachodzie poczytać opinie, bo raka gałek ocznych można dostać.

Mi byłoby wstyd pisać o bonach na paliwo xD

 

Zycze wam abyscie majac rodzine na glowie,swoje 4katy przez cale zycie mieli tyle $ zebyscie mogli miec w d... 150zlotowe bony :22_stuck_out_tongue_winking_eye: Niestety nie wszyscy maja takie zarobki zeby zlewac takie kwoty....Poza tym chodzi o ZASADY, masz w zamowieniu to powinni dac, sami taka promo zrobili, nikt o jalumuzne nie prosi tylko o to co sam zaproponowali....A dzis mi baba sciemnia ze to nieaktualne ze oni juz sie z kart rozliczyli ze to miesiac temu bylo....Wiec trzeba bylo zadzialac tak jak "stonoga" bo w tym kraju inaczej to tylko w nielicznych wypadkach idzie cos zalatwic...:/

Edytowane przez Frog__PL
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podlaczylem konsole, na starej pousowalem conieco i 400gb przesyllam - 90min. Kupilem w neonecie za 1699zl. Pierwsze wrazenie pozytywne, w menu ledwo slyszalna - kolo 23 odpale bf1 jak nie usne i zobacze jak z kultura pracy podczas grania. Nowy dual chyba sie niczym nie roznie prócz paska led na gorze i tym ze mozna grac po kablu (mysle ze mozna dzieki temu urwac kilka miliseknund na reakcji :listek: )

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, zobaczcie, jaki bajer ma pro!

(żarcik)

da342cd8406153fa94847d50b43db8bf.jpg

STD

c4c98b7b79bd5ebbf9d29555015894ee.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie w ustawieniach wideo mi wypluwa komunikat, ze hdr mi tv nie obsługuje mimo ze na xbox one slim opcja działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, wili23 napisał:

Panowie w ustawieniach wideo mi wypluwa komunikat, ze hdr mi tv nie obsługuje mimo ze na xbox one slim opcja działa.

masz standard HDR10 w tv?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to w ustawieniach mam jakieś hdr plus a na danych widnieje jakieś HDR1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, wili23 napisał:

Szczerze to w ustawieniach mam jakieś hdr plus a na danych widnieje jakieś HDR1000

nie mam jeszcze tv z hdr, nie jestem pewny z tym standardem HDR10 ale chyba gdzies mi sie kiedys obilo o oczy ze ps4 pro wspiera wlasnie ten standard, o HDR 1000 czy plus nic nie wiem. Z innej beczki to musi byc kabel HDMI 2 i chyba w niektorych tv nie wszystkie porty HDMI puszcza obraz w HDR, popatrz w instrukcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, bany4KHDR napisał:

nie mam jeszcze tv z hdr, nie jestem pewny z tym standardem HDR10 ale chyba gdzies mi sie kiedys obilo o oczy ze ps4 pro wspiera wlasnie ten standard, o HDR 1000 czy plus nic nie wiem. Z innej beczki to musi byc kabel HDMI 2 i chyba w niektorych tv nie wszystkie porty HDMI puszcza obraz w HDR, popatrz w instrukcji

Sprawdzałem wszystkie porty i na kablach od sony ms i kupnych wszędzie, to samo. Ten hdr plus to tryb jak tryb gra dynamiczny itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, wili23 napisał:

Sprawdzałem wszystkie porty i na kablach od sony ms i kupnych wszędzie, to samo. Ten hdr plus to tryb jak tryb gra dynamiczny itd.

http://community.eu.playstation.com/t5/PS4-Support/I-can-t-get-an-image-or-4K-HDR-on-my-PS4-Pro-system/m-p/24674024

 

sprawdzales to?

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja konsola czasem tak buczy jak ma platy jakby miala ja zaraz wyrzucic , i kilka razy dziś mi pipczała ,ma ktos podobnie ?

ahh ten premierowy model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, bany4KHDR napisał:

 

******This is not a permanent solution as I had to do these steps twice now every time i start PS.

Update to firmware is needed.

  lipa troche ale potem sprawdze

edycja nie dziala

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, Chazy_Chaz napisał:

moja konsola czasem tak buczy jak ma platy jakby miala ja zaraz wyrzucic , i kilka razy dziś mi pipczała ,ma ktos podobnie ?

ahh ten premierowy model.

Słuchawki, albo kino domowe. :1_grinning:

 

Muszę ogarnąć temat z komfortem pracy. 

 

Ogólnie rzecz biorąc. Na screenach np. Titanfall 2 wygląda identycznie, a w ruchu już tak kolorowo dla STD nie jest. Od razu rzuca się w oczy drzemiąca siła w PRO :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, wili23 napisał:
Godzinę temu, wili23 napisał:

Panowie w ustawieniach wideo mi wypluwa komunikat, ze hdr mi tv nie obsługuje mimo ze na xbox one slim opcja działa.

 

 

Kurna godzinę się męczyłem cały czas wyskakiwało że TV nie obsługuje HDR w 4K Okazało się że miesiąc temu kupiłem kable HDMI z pozłacanymi końcówkami miał byc nowoczesny przystosowany pod HDR 4K itd dałem za niego 80zł i okazało się że to przez ten kabel Podłączyłem kabel który był z konsolą i ruszyło. Tylko jeszcze trzeba było zmienić w ustawieniach na tv na porcie HDMI UHD 4:4:4/4:2:2 a wcześniej miałem w tv ustawione UHD 4:2:0 Ale na tym wcześniejszym kablu nawet te ustawienia nic nie dawały Czyli wina kabla i ustawień tv 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem Fifę 17 na pro w ultra hd, jakość nie powiem robi różnicę ale konsola zaczęła tak wyć jakby miała zaraz odlecieć, kolejny fail Sony :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zara zara, niech mnie jaki lokaj uświadomi ,  nowa konsoleta na regale ,  tona pozłacanych kabli, druga  tona instrukcji w wersji papierowej, a pro nie działa ? 

Niesłychane ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze wrazenia po kilku h spedzonych z PROsiakiem ;) Po wyjeciu konsola jest widocznie wieksza od poprzedniego modelu. Pad ma w innym jasniejszym odcieniu przyciski i galki. I wydaje mi sie chodzi bardziej tak miekko komfortowiej ale moze takie mam wrazenie bo drugi pad (stary) roczny przez to ze uzywany to taki wyrobiony a ten nowy... Menu faktycznie tak jakby dziala szybciej .Na poprzednim modelu nawet bez gry zdarzaly mi sie spadki FPSow w menu ;D Tutaj wszystko jakby szybciej i bez zaciec chodzi. Wchodzenie, wychodzenie z gier,ogolnie wszystko w menu. Konsola przyszla z firmwarem 3,75. Data Code 6C.

Wi-Fi dalem na 5Ghz to moje lacze 50MB wykrywal na ~45MB. Troche lepsze wyniki testu lacza pokazuje na 5Ghz. tak okolo 5-10MB. Odpalilem gre Godzilla to konsola z 1,5m nieslyszalna. Jedyne co slyszalem to laptopa obok...Gralem tez w U4 ale mialem sluchawki na glowie takze tu nie powiem...U4 wydaje sie bardziej kolorowe i moze szybciej chodzi ? Ale nie wiem czy to nie wrazenie tego ze dawno nie gralem (nie mialem konsoli 2miesiace)...Konsola po jakiejs godzinie grania sprawdzilem zrobila sie ciepla w prawym gornym rogu....Reszta chlodna. Konsole mam wlazona w pulce w takiej niskie szafce na media. 

Raz konsola mi sie zwiesila. Jak latalem po menu i ustawialem wszystko po swojemu i jak wszedlem na Udostepnianie rozgrywki czy jakos tak to zaczely sie "ladowac kropki" w nieskonczonosc ze musialem zrobic jej reseta....Nie wiem moze przez to ze duzo zmienialem ustawien a w tle sciagalo sie kilka gier na raz...Czort wi...Potem pojawilo sie ze nieprawidlowo konsole zamknalem....

To chyba tyle, narazie jestem zadowolony :) z wyjatkiem tej jednej zwiechy :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×