Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

O 25.09.2016 o 10:37, cykor napisał:

No i co z tego. Lepsza grafika na max 6godzin gry. Bf1 to gra typowo pod multi, na amator edition i pro edition będzie wyglądać i działać tak samo. Taka prawda.

 

O 25.09.2016 o 16:02, kill napisał:

 

A założymy się, że nie?

Po pierwsze na PS4 będzie chrupać przy zadymie, tak jak każdy BF, podczas gdy na Pro będziesz miał beton 60 klatek. Samo to daje już komuś po drugiej stronie kabla przewagę w walce.

Po drugie Pro ma lepszą sieciówkę, co może przełożyć się na stabilniejsze połączenie.

I po trzecie jeśli gra będzie wyglądać lepiej w multi (a będzie, bo nagle nie wytną z enginu oświetlenia, AA, i innych), to chyba jasne, że będziesz miał lepsze pole widzenia, zauważysz więcej szczegółów, w lepszych odcieniach HDR itd.

 

 

28 minut temu, bany4KHDR napisał:

 

 


I po ptokach :antonio:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było pewne jak Harlem Shake w Sharm El Sheikh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, kazikosky napisał:

Panowie alw jak multi bf1 jest znaczna poprawa, bo nie wiem czy piszecie o singlu czy multi?

Grał ktoś z was duży podbój? Nadal jest 900 p i dropy?

Mowa o multi. Gralem w misje historyczne. Wrazenia napisalem posta wczesniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nowy PS więc trzeba było wydać pieniądze. XONE kupiony, teraz bez skrupułów można sprzedać PS4. Według mnie przewaga jaką uzyskało Sony w tej generacji spowoduje że w następnej zdecydowanie przegraja. Gorsze usługi sieciowe, gorsze gry w abonamencie, brak wstecznej kompatybilności i w dodatku dzielenie graczy na lepszych i gorszych. Dla mnie to wystarcza by zmienić platformę, w dodatku dzięki Ea Access oszczędze na grach EA. Sony nie ma praktycznie żadnych argumentów a lepsza wydajność Neo spowoduje to że w multi gracze ze starą 4 nie będę mieli szans mają np. 30 zamiast 60 fps. Wolę gorsza wydajność XONE ale wyrównana dla wszystkich.

Hahahahaha, o Jezu jaki ten ms dobry dla tych graczy kocha ich, dlatego robi eksy na Windows 10, gdzie ziomek z gaming 4k widzi wszytsko a ty na gowno rozmaznae ma xbonie, i te pady elitę za połowę konsoli, które nie dają przewagi bo to pady od ms,i ich wspaniała usługa online gdzie w call od duty nir ma lagow:D

Boty totalny ból dupy w tym temacie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

prosze znawcow tematu co zyskam kupujac Ps4 pro nie majac 4k z hdr ?

mam tv 46 cali full hd phlipsa z amibilghtem itd. reszta bajerow dobre odswiezaeni i czas reakcji matrycy.

 

full hd 60 fps w grach pro ale tylko w singlu ?

ponoc multi ma byc nie podkrecany z uwagi na wyrównane szanse.

 

dzieki za sensowne odpowiedzi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Gustaw napisał:

 

full hd 60 fps w grach pro ale tylko w singlu ?

ponoc multi ma byc nie podkrecany z uwagi na wyrównane szanse.

 

dzieki za sensowne odpowiedzi.

 

a sledzisz temat kolego? poczytaj kilka postow wstecz. leniuszek co? :rydzy:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Posiadam zestaw PS4 Pro + TV Sony KD-55XD8505 (4K z obsługą HDR). W ustawieniach->dźwięk i ekran->ustawienia wyjścia wideo-> informacje o wyjściu wideo mam informację :

"HDR w Twoim TV: Obsługa jedynie 2K", a zaraz pod tym adnotacja:" Twój telewizor może obsługiwać format koloru o wyższej jakości i obrazu 4K HDR, jeśli zmienisz jego ustawienia. Sprawdź ustawiania telewizora."

 

W ustawieniach telewizora nic nie udało mi się znaleść na temat HDR. Jak wygląda to u Was? Pytam właścicieli telewizorów 4K z HRD.

Edytowane przez przemas073

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kabla HDMI dodawanego do Pro użyłeś? To bardzo ważne! Spróbuj też innego wejścia HDMI w TV.

 

Poszukaj też tutaj, może ktoś ma podobny problem.

http://community.us.playstation.com/t5/Consoles-Peripherals/bd-p/22090

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minut temu, zdun napisał:

Serio kupujecie pro bez tv 4k?? :O 

imo lepszym rozwiązaniem jest to, niż kupować 4k bez pro :1_grinning:

 

Mając PRO, można myśleć o zakupie nowego TV 4K, co przy premierze PS5 będzie już koniecznością. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Foxter napisał:

imo lepszym rozwiązaniem jest to, niż kupować 4k bez pro :1_grinning:

 

Mając PRO, można myśleć o zakupie nowego TV 4K, co przy premierze PS5 będzie już koniecznością. 

 

Ja mam wlasnie odwrotnie, ale mam barierę wewnętrzna nie dawać się dymac za pół generacji. Chociaż posiadam odbiornik z interesująca prosiaka funkcja wolę zakupić switcha niż scorpio/pro posiadając już ps4, wiiu, xone...  

 

Oczywiście sytuacja się zmieni jak dojadę obecne konsole ale chwilowo się nie zapowiada gdyż ps4 kupione na premierę śmiga aż miło, xone chodzi jakby nie istniał a wiiu jest bezawaryjny sprzętem..

 

Cóż widać po prostu nie godze się być dymanym w anus przez korporacje sony I m$, dlatego wybrałem bez mrugnięcia okiem ps vr jako nowy sprzęt a najbliższą konsola w planach jest n switch na premierę.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Gustaw napisał:

Witam,

prosze znawcow tematu co zyskam kupujac Ps4 pro nie majac 4k z hdr ?

mam tv 46 cali full hd phlipsa z amibilghtem itd. reszta bajerow dobre odswiezaeni i czas reakcji matrycy.

 

full hd 60 fps w grach pro ale tylko w singlu ?

ponoc multi ma byc nie podkrecany z uwagi na wyrównane szanse.

 

dzieki za sensowne odpowiedzi.

 

kolega niech zacznie czytac newsy o grach i ich wsparaciach na PRO. W kazdym takim newsie pisze cogra zyska w trybie FHD...

 

37 minut temu, zdun napisał:

Serio kupujecie pro bez tv 4k?? :O 

 

Serio serio :22_stuck_out_tongue_winking_eye: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, zdun napisał:

 

Ja mam wlasnie odwrotnie, ale mam barierę wewnętrzna nie dawać się dymac za pół generacji. Chociaż posiadam odbiornik z interesująca prosiaka funkcja wolę zakupić switcha niż scorpio/pro posiadając już ps4, wiiu, xone...  

 

Oczywiście sytuacja się zmieni jak dojadę obecne konsole ale chwilowo się nie zapowiada gdyż ps4 kupione na premierę śmiga aż miło, xone chodzi jakby nie istniał a wiiu jest bezawaryjny sprzętem..

 

Cóż widać po prostu nie godze się być dymanym w anus przez korporacje sony I m$, dlatego wybrałem bez mrugnięcia okiem ps vr jako nowy sprzęt a najbliższą konsola w planach jest n switch na premierę.  

Tylko co to 4k dawałoby mi wcześniej w STD, skoro konsola ma problemy z 1080/60? 

 

Odnośnie dymania. No cóż, na STD miałem zapełniony na full 2TB dysk i rozpadającego się pada. Wybór był prosty :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was testował już może Battlefielda 1 na Prosiaku ? Jest jakiś tryb, który się włącza, żeby poprawić jakość, czy idzie to z automatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z automatu. Polecam wejść do tematu o Battlefieldzie 1 ;-)

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, zdun napisał:

Serio kupujecie pro bez tv 4k?? :O 

Jasne. Nie musisz mieć TV 4K. W 1080p taki Rise of the Tomb Raider, Titanfall 2 czy Ratchet & Clank wyglądają zdecydowanie lepiej na żywo. W Uncharted 4 nie ma zauważalnej różnicy, bo gra nie dostała ulepszeń - jedynie wsparcie dla TV 4K.

 

Podzielę się kilkoma krótkimi spostrzeżeniami po dniu użytkowania. Konsola na żywo moim zdaniem wygląda lepiej niż pierwsze PS4 i jest też lepiej wykonana od moich dwóch modeli, które miałem (A i C-Chassis). Nie jest też wielka i gruba jak na fotach, na których bardzo mi się nie podobała. Była wręcz paskudna. O dziwo na wysokość jest identyczna jak PS4. W kwestii głośności jest bardzo podobna do C-Chassis i nie wyje, nie gwiżdże tylko czasem zaszumi (na przykład w Rise of the Tomb Raider z ulepszeniami graficznymi) choć nie przebija się to za bardzo przez dźwięki gry. Na pewno zachowuje się dyskretniej niż C-Chassis w Doom. Jestem póki co bardzo zadowolony. Zdecydowanie bardziej niż z pierwszego i trzeciego modelu PS4, które jakościowo były paskudnie wykonane i jedna wyła, a druga irytująco gwizdała. 

 

PS. Nie czuję się dymany w anus, bo to był mój świadomy wybór. Nie byłem zadowolony z żadnego modelu PS4 i z tego jak gry na niej chrupią i wyglądają coraz gorzej (coraz niższe rozdzielczości natywne i poszarpane krawędzie jak na PS3). Czekałem na Pro, kupiłem i to pierwsze PS4 z którego jestem zadowolony od pierwszego dnia. Oby to się utrzymało przy kolejnych grach. Nie należy jednak traktować jej jako nowej generacji. To dla mnie istotnie usprawnione i wydajniejsze PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko zastrzeżenie odnośnie płynności. W TR i Skyrim, czasami lekko przyhaczyło, a Mafia 3 nadal wygląda, jak g***o :1_grinning: 

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minut temu, kill napisał:

Czy kabla HDMI dodawanego do Pro użyłeś? To bardzo ważne! Spróbuj też innego wejścia HDMI w TV.

 

Poszukaj też tutaj, może ktoś ma podobny problem.

http://community.us.playstation.com/t5/Consoles-Peripherals/bd-p/22090

 

Dzięki za podpowiedź. Używam kabla załączonego, ale na forum, które podałeś jest wątek jak włączyć 4K w HDR w telewizorze Sony Bravia.

 

Dla zainteresowanych link: http://community.us.playstation.com/t5/Consoles-Peripherals/How-to-enable-4K-HDR-on-Sony-Bravia/td-p/46036965

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foxter a odpalałeś futa? menu w fucie nadal chodzi jak na atrai?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Malix7 napisał:

Foxter a odpalałeś futa? menu w fucie nadal chodzi jak na atrai?

szybciej chodzi, w fifie chyba tylko menu zmienili :1_grinning:

Edytowane przez Foxter
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Foxter napisał:

Ja mam tylko zastrzeżenie odnośnie płynności. W TR i Skyrim, czasami lekko przyhaczyło, a Mafia 3 nadal wygląda, jak g***o :1_grinning: 

W TR grasz w 1080p z poprawioną grafiką? Ja jeszcze nie zauważyłem przycinek ale może grałeś gdzieś w późniejszych etapach. Jedyne co zauważyłem to raz miałem niewidzialny czekan podczas wykopywania monet :1_grinning: Teraz ściągam demo Final Fantasy XV z japońskiego PS Store i zobaczę czy będzie coś lepiej niż w tym nieszczęsnym Platinum Demo ale nie wiem czy ono ma już w sobie wsparcie dla Pro (to nowe demo - początek gry).

Edytowane przez szparagu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja dodam od siebie po kilku godzinach testowania.

Mam porównanie bo miałem premierowe PS4 i późniejszy model ten "cichszy" i PROsiak mogę porównać do tego ostatniego medelu przed Slimem.

Jeśli idzie z plytki to wiadomo chodzi głośniej ale jak odpaliłem cyfrę to np przy DriveClub cicho.

 

Jeśli chodzi o BF1 to gra śmiga mega pynnie ale nie mam porównania do bo nie grałem na zwykłej.

 

Jak na 1sze wrażenie jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Rambo8 napisał:

I ja dodam od siebie po kilku godzinach testowania.

Mam porównanie bo miałem premierowe PS4 i późniejszy model ten "cichszy" i PROsiak mogę porównać do tego ostatniego medelu przed Slimem.

Jeśli idzie z plytki to wiadomo chodzi głośniej ale jak odpaliłem cyfrę to np przy DriveClub cicho.

 

Jeśli chodzi o BF1 to gra śmiga mega pynnie ale nie mam porównania do bo nie grałem na zwykłej.

 

Jak na 1sze wrażenie jest ok

Ale napęd przestaje szumieć i wydawać dodatkowe dźwięki po tym jak już gra się w pełni zainstaluje na całe szczęście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, szparagu napisał:

Ale napęd przestaje szumieć i wydawać dodatkowe dźwięki po tym jak już gra się w pełni zainstaluje na całe szczęście.

No tak tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×