Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego do cholery na yt nie ma żadnych filmików  z porównanie fps na pro i zwykłej ? przecież to jest ważniejsze niż grafa, wszyscy mówią jak to na pro płynniej chodzi a porównań  żadnych nie ma chyba że ślepy jestem i nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"MCV UK donosi, że tydzień debiutu na brytyjskim rynku PS4 Pro przełożył się na trzykrotny wzrost sprzedaży łącznej konsoli PS4 "

"Dzięki tym wynikom, cała rodzina konsol PS4 sprzedała się lepiej od Xboksa One (wersja One i One S) o 44% "


tak jak przewidywalem ale poczekajmy na dane globalne po swietach... :rydzy:

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego do cholery na yt nie ma żadnych filmików  z porównanie fps na pro i zwykłej ? przecież to jest ważniejsze niż grafa, wszyscy mówią jak to na pro płynniej chodzi a porównań  żadnych nie ma chyba że ślepy jestem i nie widzę.

Patrzales na digital foundry? Od paru dni klepia porownania

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DF i tak głównie skupia się na porównaniach czysto graficznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Geble jaka gra cie interesuje na przyklad?

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie o 2 w nocy dostalem wiadomosc od Amazonu ze PRO jest na stanie. Wiec mysle kupie synowi poki jest troszke tansza (~20£). Wrocilem do domu o 7 z nocki dodaje konsole do koszyka a tu zonk bo partia poszlaaaa. Co jak co ale tyle psioczenia a wyglada na to ze ludzie jednak lykaja PRO. I sytuacja w marketach nie oddaje prawdziwego stanu rzeczy.

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo Polska to nie uk, tam nie wydajesz większej części wyplaty na konsole. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"MCV UK donosi, że tydzień debiutu na brytyjskim rynku PS4 Pro przełożył się na trzykrotny wzrost sprzedaży łącznej konsoli PS4 "

"Dzięki tym wynikom, cała rodzina konsol PS4 sprzedała się lepiej od Xboksa One (wersja One i One S) o 44% "

tak jak przewidywalem ale poczekajmy na dane globalne po swietach... :rydzy:

Temat zrobil sie strasznie ciezki do czytania, jak dzieci klocicie sie kto sprzedal wiecej a kto mniej, co lepsze a co gorsze. Zajmijcie sie lepiej graniem a nie pierdoleniem bez sensu. Ktos chce przeczytac cos ciekawego ale od kilkunastu stron po prostu sie nie da. I na sile udawadnianie swoich racji.

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

A tak na marginesie o 2 w nocy dostalem wiadomosc od Amazonu ze PRO jest na stanie. Wiec mysle kupie synowi poki jest troszke tansza (~20£). Wrocilem do domu o 7 z nocki dodaje konsole do koszyka a tu zonk bo partia poszlaaaa. Co jak co ale tyle psioczenia a wyglada na to ze ludzie jednak lykaja PRO. I sytuacja w marketach nie oddaje prawdziwego stanu rzeczy.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Moze w Europie ze sprzedaza jest lepiej ale u nas z tego co niektorzy pisali sklepy maja na stanie konsole i jakiegos szalenstwa nie ma. Przyjdzie okres przeswiateczny moze dadza jakies gry do konsol to sie ruszy. Zreszta duza czesc ludzi moze poczeka u nas do przyszlego roku jak juz jakies nowe gry sie pojawia i roznice beda dosc wyrazne.

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na święta kupię ale patrząć na TV 4K HDR to się odechciewa.. portfel boli Polacy biednieją

( Wysłane z satelity Falcon 9 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis dostałem kolejna sztuke na wymianę i co zauwarzyłem to ze obudowa ma mase przebarwien :) ehhh sony sony dalej poziom wykonania ps4.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis gralem w dodatek do Nieslawnego, odkrylem  gre na nowo. Wyglada bajecznie i bez HDRow i 4k, a konsola cicha. Oby tak zostalo. 

 

Jedyny problem jaki byl, to miejscami (ciemne miejscowki) mialem jakis strasznie ciemny kontrast, tak jakby gra miala byc pod HDR.

Edytowane przez gnom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytacie mnie czy kupię? Pewnie tak, ale na pewno nie teraz. Poczytałem trochę ten wątek i kilka porównań i jak dla mnie na razie gry na PS4 Amateur za mało odstają od Pro, zwłaszcza że nie mam odbiornika 4K (mam dwuletniego Soniaka FHD jeden z wyższych modeli więc kupno nowego TV nie wchodzi w grę) A kupować teraz drugą konsolę dla kilku detali więcej to na razie przesada. No chyba, że znajdę jelenia na swoją PS4 (bez gier) za jakiś tysiak złociszy, co teraz graniczy z cudem.

Edytowane przez Pereszczako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak tam słuźy dobrze Pro z VR? Bo zastanawiam do GTS

( Wysłane z satelity Falcon 9 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, darkowal710 napisał:

A jak tam słuźy dobrze Pro z VR? Bo zastanawiam do GTS

( Wysłane z satelity Falcon 9 )

Tak tylko zapytam, ale jestes swiadomy ze w GTS - tylko jeden tryb bedzie w VR a nie full experience?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będą różne "kolorowe"panele do wymiany skoro cały górny się łatwo zdejmuje.

12 godzin temu, gnom napisał:

Ja dzis gralem w dodatek do Nieslawnego, odkrylem  gre na nowo. Wyglada bajecznie i bez HDRow i 4k, a konsola cicha. Oby tak zostalo. 

 

Jedyny problem jaki byl, to miejscami (ciemne miejscowki) mialem jakis strasznie ciemny kontrast, tak jakby gra miala byc pod HDR.

Ja zauważyłem że w konsoli przy włączeniu RGB pełny też ma tak ciemny obraz(BF1) i perfidnie się rozjaśnia jak się ppruszasz natomiast przy automatycznym tego niema.

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, darkowal710 napisał:

A jak tam słuźy dobrze Pro z VR? Bo zastanawiam do GTS

( Wysłane z satelity Falcon 9 )

z pro jest znacznie lepiej widać to na paru grach które dostały patcha, Łykaj vr  śmiało, daje dużo radochy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was tez konsola wydaje co jakiś czas piski?

Na PS4 tak miałem i myślałem że coś jest nie tak, teraz mam Pro i to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może to wina ustawienia, lub schizofrenia od pisków w konsoli się zaczyna, potem głosy, haluny i pełen odlot, przebudzenie następuje w psychiatryku.

Edytowane przez dragonosi
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, dragonosi napisał:

może to wina ustawienia, lub schizofrenia od pisków w konsoli się zaczyna, potem głosy, haluny i pełen odlot, przebudzenie następuje w psychiatryku.

 

ps4.3gp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×