Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sądzę, żeby Dice poszło w II WW. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić co mieli by tam wrzucić (perki, klasy, pojazdy, unlocki) - w porównaniu do współczesnego pola walki możliwości jest zdecydowanie mniej.

No i ten wojak z wczorajszej zajawki wizualnie nie pasuje mi do II WW. (bardziej modern/future)

 

Mam tylko nadzieję, że nie pójdą w przyszłość i nie dostaniemy BF 2144

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubranie mundur z zajawki to nic innego jak 2 wojna swiatowa albo nawet 1,ogladalem kilka razy,martwi mnie jednak to cos nadlatujace,moze to byc prom kosmiczny lub zeppelin.Obawiam sie tez pomieszania przeszlosci z przyszloscia tzn czasy pierwszej wojny a sprzety z przyszlosci.Tak to widze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Coś w stylu Wolfa co nie ? Też mam takie odczucie ale generalnie jak by było faktycznie bf 1944 .... No to jest dla mnie już istotny powód upgradu konsoli , tym by mnie kupili :) 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wezcie, takie spekulacje przeszlosc/przyszlosc na podstawie 3 sekund filmiku, jedyne aco wiemy to ze

-chlop ma kurtke ktora moze pochodzic z czasow sprzed IIws,kurtka lotnicza, ale bardziej jakis mundur oficerski, cos w ten desen,  ale wcale nie musi ;)

-ma brudna twarz

-cos wolno nadlatuje....moze to byc cokolwiek

 

Wiec w zasadzie nie wiemy nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo jeszcze że dziś jest rocznica katastrofy Hindenburga, tylko że to stało się w 37 roku więc nie wiem czy będzie to miało jakikolwiek związek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To ani 1944, ani 2143. Ten obrazek, który wrzucił Patrico jest już dawno potwierdzony jako fake.

Ale.. Jeżeli spojrzeć na wszystkie wskazówki, przecieki i inne tego typu rzeczy to najbardziej prawdopodobna jest 1 Wojna Światowa, ale.. alternatywna. 

Były deweloper DICE na twitterze napisał " In the run up to DICE's BF5 announcement today - why not do some random reading?" i dodał link do artykułu na Wikipedii o "Codename Eagle". Co to jest? Gra komputerowa stworzona przez DICE w 1999. Co przedstawia? Alternatywną historię 1 Wojny Światowej.  

"

There have been sooo many hints and leaks about a WW1 setting:

  • Swiss retailer leak about a WW1 multiplayer shooter
  • Neogaf leaker saying it's a WW1 setting with prototype weapons
  • Twitter guy leaking a WW1 biplane from battlelog, along with details on classes and achievements
  • The teaser trailer showing a WW1 era trench coat
  • This guy hinting at Codename Eagle (an early DICE game taking place during WW1)

Więc, to nadal może być Zeppelin tak jak sugeruje autor filmiku, ale prawdopodobny jest też jakiś mech albo coś z przyszłości. 

 

Edytowane przez Nisshin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem, połączenie starego z nowym mogło by być świetne. Chyba że to będzie miało coś wspólnego z tym BFem o ukrytych broniach z czasów wojny, ale to był tylko dodatek w sumie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No ja nie wiem czy bym kupił taką hybrydę , wolf był świetny ale to był singiel  , w dobrego singla od dice nie wierzę . Było kiedyś takie fpp o alternatywnej IWW na ps2 org xboxa i na pc ( pomijając świetny epizod w The Darkness ) Iron Storm bodajże .... Temat niby ciekawy i faktycznie mogliby przenieść te wszystke unlocki tam ... Ale no kurde jak widzę Normandię na Frostbite oczami wyobraźni chlip , chilp ..

 

Ten cień z teasera wygląda jak z Dnia Niepodległości :)

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam był chciał Bad Company 3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też by mogło byc , ostatnia część gdzie grałem ten tryb Rush spoko mapy były zrobione pod to , później kastraty takie . No nic trzeba czekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BC2 było super, bardzo fajnie mi się grało w multi. Ciekawe mapy, niektóre do dzisiaj pamiętam. A i nawet singla przeszedłem :6_smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

do tej pory Battlefield kojarzył mi się z realizmem, a takie klimaty to bardziej Resistance, Killzone czy ostatni WOLF ... ale jest szansa że to będzie własnie to. 

Ja bym tam wolał 2 wojnę tylko na 100 graczy, albo Vietnam bo dodatek do Bad Company 2 był miazga, chyba najlepszy Battlefield jezeli chodzi o destrukcje, i klimat ... 

y4gtdjxvyd9imwrlopfc.gif

f54b8l1v1e8xou2carzp.gif

 

- edit - Battlefield 1942?? ... 

https://pbs.twimg.com/media/Chxnzs5UUAEkSNu.jpg:large

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zdjęcie z pre-show, które ma miejsce właśnie teraz. Omawiają historię serii, więc nic dziwnego, że jest tam BF 1942.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iron Storm byl calkiem w pytke :) ino dzial sie jakos w latach 60, gdzie IIWS wciaz trwala. Gdyby chodzilo o singla - fantastycznie, nie zrobia taka alternatywna rzeczywistosc. Druga sprawa ze BF od samego poczatku jest seria bazujaca na MULTI i tutaj taki misz masz juz mniej cieszy ;/. Wiec ogolem jestem na NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżizas co to Battlefield: Mad Max....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to korrr....ma byc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, sLk napisał:

Dżizas co to Battlefield: Mad Max....

Battlefield: Homeworld ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze to pierwsza wojna,z tylu sterowiec,bron tez w sumie pasuje,ale ten stroj jak zooro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co to jest lol ... Mamy już modern infinite a tu battlefield : bioshock infinite .. Taki setting to jak cię mogę w singlu ale multik ? W sumie dobrze nie będzie kusić wersja na neo heh 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buahahahahaha :)

 

DJANGOOOO

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tutaj wszystko jest okej. Stój to zwykły płaszcz, którego używali żołnierze w 1 i 2 wojnie światowej. Broń też normalna. Karabinek maszynowy używany w 1 wojnie światowej, pistolet w ręku, który również wtedy był używany. Jakiegoś rodzaju broń biała w lewej ręce, też nic dziwnego oraz karabin snajperski na plecach, również nic niezwykłego.

A, ma jeszcze maskę gazową, która kojarzy się z wiadomo czym.

Trochę to nadinterpretujecie. To nadal może być po prostu 1 Wojna Światowa, bez alternatywnej historii, choć osobiście myślę, że dla dobra rozgrywki ta alternatywna historia powinna być obecna.

 

a, niech ktoś zmieni nazwę tematu

Edytowane przez Nisshin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dwa dni temu: 

Dawać bfa w klimacie ll WŚ, rzygam laserami. 

Jutro:

Co to *urwa ma być,  pistoleciki? Gdzie som lasery?

#tegonieogarniesz

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dla mnie "czyste" WWI to jest bardzo ciężki materiał na gierkę w multi , Verdun ? Wojna pozycyjna na bagnety ? QTE ze szczurami w okopach ? Jak nic tu będzie jakaś alternatywna historia ciężko mi sobie to wyobrazic , i nie podoba mi się to , Janusze serii którzy rzadko kupują BF-a pograją dla singla i paru rundek a fani zostaną z tym czymś buee .. Kurde no ta seria poza tym spin offem z mechami to jednak w miarę sie trzymała relanego odwzorowania bitew ... Na 100% WWII nie chcieli dawać bo to takie niepoprawne dzisiaj politycznie ... Ech , ten fejk i teaser mnie zmylił przez chwilę bez kitu liczyłem na starych dobrych nazistów do zabijańia , niech sobie gra dzieciarnia . Chyba że bez kitu to będzie realnie podana I wojna bez upiększeń , czysta rzeźnia jaka wtedy miała miejsce ale już to widzę olo

 

też się zgadzam z bólem serca zmiencie nazwę :/

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×