Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

DICE może albo wiele wygrać, albo przegrać bo wiernie oddana I WŚ może nie być idealnym okresem na osadzenie gry w stylu Battlefielda. Jednocześnie gra wygląda bardzo ciekawie i jest to pierwszy BF od kilku lat (od premiery trójki) który mnie naprawdę zainteresował :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiedzialem ze to bedzie 1 wojna swiatowa po tym trailerze wczorajszym.Mundur i sterowiec:)Natepna czesc mysle ze ukaze sie za rok i bedzie to 2 wojna swiatowa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pirat_x napisał:

wiedzialem ze to bedzie 1 wojna swiatowa po tym trailerze wczorajszym.Mundur i sterowiec:)Natepna czesc mysle ze ukaze sie za rok i bedzie to 2 wojna swiatowa:)

Przynajmniej przez 2 lata będą wspierać grę w postaci DLC, wiec tak szybko kolejnej części nie wydadzą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja jestem zadowolony choc mam niedosyt,ze bedzie malo czolgow,i innych sprzetow:)Ale lepsze to niz przekomiczny cod w kosmosie heheh.Prawdziwa wojna a nie strzelanka dla gimbazy:)Balem sie troche kierunku jaki dice obierze na szczescie to nie activision i slucha graczy ze chca zmian....Mysle ze na Batlefield 2 to bedzie wiadomo co II wojna swiatowa a teraz bedzie przedsmak tego,fajna by byla taka seria:).Fajnie ze nie bedzie gownianych srawow smawowch laserow i innych autonamierzaczy.W koncu......cos ze skillem.I moze byc nawet killka broni byle by byl klimat  i miodnosc:)Trzeba bedzie sie uczyc grac,bo to nie kontynuacja tak jak bylo z bf3-4. 

Edytowane przez Pirat_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wiem czemu ale ten trailer straaasznie kojarzy mi sie z trailerem Sucker Punch:

:D Wszystkiego po trochu - rycerze, konie, zeppeliny, czolgi, karabiny, szable, miotacze ognie, no co to ma byc?!? Zupelnie jakby DICE nie wiedzialo w jakich realiach osadzic gre wiec dali po prostu wszystko co sie dalo, jedyne czego nie zanotowalem to mechy, dinozaury i obcy, ale i to pewnie bedzie w easter eggach... Nie kupuje tego, w ogole mnie ten setting nie przekonuje, a mieli tylko i az jedno zadanie - reaktywowac Zla Kompanie ;) Oh well, kiedys sie napewno doczekam.

 

 

PS. Reakcja prosto z siedziby Activision:

 

TK9zjDF.gif

;)

 

 

 

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byc moze zrobia inaczej i polacza obie czesci cos ala dlc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minutes ago, zuba1899 said:

Chat wyjaśnił :) :) :)

image.jpeg

haha, własnie widziałem i micha sama się cieszyła, zobaczymy jak to tam wyjdzie w liczbach, ale jest szansa że Activision się obsra i przestanie wciskać ten swój bubel co roku i zmieni cykl, założę się ze kolejne 2 odsłony futurystyczne CoDa już powstają. Super zagrywka ze strony Dice że poszli w 100 lat wstecz, ten trailer jest aż za dynamiczny jak na 1 wojne, i widać że to jest z singla wzięte ale wygląda to obłędnie. I fajnie że dali numerek 1 bo teraz 2 wypadnie na wojnę z Hitlerem :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I WS
II WS
i tutaj odbiegajac troche w przyszlosc - III WS (ale bez kosmosu i mechow... tylko bron ktora dostepna w chwili obecnej)

to by bylo cos :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez CoD co roku sprzedaje sie w ilosci 20-25MLN sztuk

Teraz, Malakay napisał:

[...] zobaczymy jak to tam wyjdzie w liczbach [...]

Wyjdzie jak samo jak co roku - dzieci pospuszczaja sie nad grafika, popisza "RIP COD", a ten sprzeda sie w ilosci 20-25MLN sztuk podczas gdy BF bedzie mial spore problemy z dobiciem do 10... Ja serio nie widze szansy dla marki BF poza wskrzeszeniem Bad Company albo powrotu do WW2 - z duzymi mapami, 64 graczami, masa pojazdow, destrukcja i next-genowa oprawa audio-wizualna BF osadzony w czasach WW2 moglby byc czyms co najmniej niesamowitym. No ale jak EA nie chce latwych pieniedzy to ich sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy na palicie?  Jakie 2? 

BF2 już wyszedł ... 11 lat temu i był ... 3 gra z serii Battlefield.

Wiec nie wiem gdzie te wasze pomysły się rodzą ze zrobia drugiego BF2 , Tym razem w WWII .

Dali tak nazwę bo nigdy nie było BF z numerkiem 1 i idealnie to pasowało do pierwszej wojny :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
37 minut temu, Żywy napisał:

Wszystkiego po trochu - rycerze, konie, zeppeliny, czolgi, karabiny, szable, miotacze ognie, no co to ma byc?!? Zupelnie jakby DICE nie wiedzialo w jakich realiach osadzic gre wiec dali po prostu wszystko co sie dalo, jedyne czego nie zanotowalem to mechy, dinozaury i obcy, ale i to pewnie bedzie w easter eggach..

Nie wnikam czy troll czy nie ale w trakcie I wojny światowej właśnie to wszystko występowało a więc konie, część oficerów nosiło specjalne pancerze które w pewny sposób przypominały zbroje, były to po prostu ochrony przeciwko szrapnelom, zeppeliny, szable (nasze wojsko przecież na koniach i z szablami w rękach działało w trakcie kampanii Wrześniowej w 39), pierwszy miotacz ognia o takiej budowie jaką znamy dzisiaj został wykorzystany przez Niemców w 1915 a więc właśnie w czasach 1 wojny. Nie wiem więc skąd takie oburzenie i zdziwienie bo nawet historycznie wszystko jest usprawiedliwione.
W spoilerze zbroja Brewstera - zdjęcie z czasów I wojny światowej.

brewster.png

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na ten moment mam mieszane uczucia. Z jednej strony super, że nie ma jakichś futurystycznych głupot a'la CoD, z drugiej setting z pierwszej wojny światowej moim zdaniem mocno ogranicza możliwości jeżeli chodzi o pojazdy - czyli coś co jest solą serii Battlefield od dawna.   Filmik Fragsa tak naprawdę niewiele wnosi, bo to że gra jest "very cinematic" odnosi się zapewne do singla czyli elementu, którego nawet nie odpale. Obawiam się zwiększonej roli ustrojstw typu artyleria katowanych przez dzieci bez rąk. Nie bardzo jestem też w stanie sobie wyobrazić śmiganie na koniu w multiplayerze.... Zobaczymy czy uda im się zbalansować klasy w piechocie (zabranie leczenia assaultowi to akurat dobry pomysł).

Czekam na jakąś betę żeby to trochę potestować. Po doświadczeniach ze startem BF4 na pc już nigdy żadnej gry dice nie zamówie w ciemno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Prawda jest taka, że EA zrobiło w konia Acti. Ci drudzy zapędzili się za bardzo z tymi trzema studiami robiącymi CODa, przez co już 3 lata temu zdecydowali o tym jak będzie wyglądać tegoroczna odsłona. Nie spodziewali się tak tragicznego przyjęcia przez graczy tych futurystycznych klimatów, a teraz już za późno na zmiany.

Panowie od Battlefielda z kolei wyczekali przeciwnika, podłapali, że przyszłość to nie jest to czego gracze oczekują. Do tego błyskawicznie zdali sobie sprawę, że graczom tęskno do starszych konfliktów i bum - mamy pierwszą wojnę.

Jaram się.

Edytowane przez jimmyyy8
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaram się okrutnie:) Gdy tylko będzie możliwość zamawiania preordera to biorę.

Songo,bierzesz?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, gdy tylko ukażą się pierwsze pozytywne recenzję jadę do sklepu po swoją kopię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się świetnie !

Z drugiej jednak strony nie wiem, czego dokładnie spodziewać się po grze z tego okresu historycznego, bo mało takich produkcji było. No i ciekawie jak w multi będą wyglądać ulepszenia .... Czekamy ! :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minut temu, neuro napisał:

 

Songo,bierzesz?:)

Podobno nie będzie snajperów i krzaków, więc Songo odpada :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i takie perełki można z wielką przyjemnością zpreorderować :) Koniec z kosmicznym gównem! Brawo Dice! :17_heart_eyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko czekać na pierwsze gempleye z Multi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też się jaram, wiele co prawda nie pokazali ale wystarczająco :). mam tylko nadzieję że "ubogi" sprzęt (historycznie) zostanie zrekompensowany wysoką dynamiką rozgrywki. po trailerze wydaje się że tak raczej będzie ale trailer to można zrobić żeby wyglądał jak się chce. destrukcja też ma być już pojechana na maxa więc spoko :)

no i graficznie to wygląda nieziemsko, jeśli wierzyć że na silniku gry cały trailer to będzie miazga.

do tego muza w trailerze - miód :)

 

Activision się chyba lekko zesrał po reakcjach internetów na obie zapowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preorder na edycję specjalna z psstore poszedł  daje ona dostęp do gry 3 dni wcześniej przed premierą i jakieś pierdoly a aż taka cena zła nie jest 349 zł.  Druga sprawa ciekawe co z Premium  bo nic nie  było napisane o tym w opisie ale pewnie jakieś dodatki będą.  Mam głęboką nadzieję że to wypali oby tylko tego nie spieprzyli, i na premierę żeby nie było pół produktu jak z BF4. Oby to wypaliło!!!!!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończy się kampienie po krzakach, bo zwyczajnie nie będzie z czego :D

 

Ogromny plus dla DICE za odważny krok, z miłą chęcią wypróbuję nowego BF 1, jako fan pierwszych odsłon Medal of Honor :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy były informacje o tym czy ten bf1 będzie tylko na nextgeny czy także na ps3 i x360?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Available October 21, 2016 on Xbox One, Playstation 4 and PC.

btw jakby ktoś się chciał ponakręcać jeszcze ;)

 

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×