Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
38 minutes ago, okoni said:

A czy były informacje o tym czy ten bf1 będzie tylko na nextgeny czy także na ps3 i x360?

Next geny ? Chyba current geny :) A po e3 past geny :)

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaram się. Na to czekałem.. I ten motyw muzyczny, fuck, świetny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jedna z bardziej bekowych "reakcji" :) stara szkoła :)

I druga "niestety" nie fake heh 

 

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jaki gamon ten małolat:)

Edytowane przez neuro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gracze nie mają litości :biggrin:

 

Edytowane przez Kisiel-PL
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fantastycznie, moze po x latach wroce do multi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadna z gier jeszcze nie wyszla, ba, nawet jeszcze gameplay'ow nie widzielismy bo dopiero co je oglosili, a Ty juz wiesz jak gracze przyjeli obie gry? Rozumiem ze te 60 baniek w Totka tez wygrales dzieki tej swojej krysztalowej kuli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat w tym przypadku nie trzeba być wybitnym wróżbitą, żeby wstępnie ocenić te dwie gry ;) Ludzie mają dość kosmicznego gówna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi też o kosmos tylko o jakąś zmianę w Codzie. Ten sam silnik od X lat już niektórym dziala na nerwy. Dice przynajmniej się stara jakoś modernizować, a Acti tak jak kilka lat temu stworzyło coś niesamowitego tak teraz kopiuje tylko pomysły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@zumba1899:

No z CoD to tylko AW lata na nowym silniku i wyglada to naprwade kozacko, sam nie wiem czemu IW i 3arc jada dalej na tych swoich dinozaurach, malucha tez mozna tuningowac w nieskonczonosc ale Ferrari to to nigdy nie bedzie ;)

 

@haobao_pl

Nie wiem czy >20MLN sprzedanych sztuk co roku mozna okreslic jako "ludzie maja dosyc", Acti samo powiedzialo ze takiej aktywnosci graczy na serwerach jak przy BO3 to jeszcze nigdy nie mieli... Ale nawet jak sprzedaz spadnie o pare milionow to CoD i tak zdeklasuje wszystko pozostale na rynku, tak jest co roku - ludzie psiacza na CoDa a ten pompuje kolejne miliardy do kasy Acti, podczas gdy ostatnie gry DICE (Battlefront, BF4, BF:H) szalu nie zrobily, i to delikatnie mowiac. A czasy WW1 tak samo jak zbyt odlegla przyszlosc moga wielu graczy odrzucic, co zreszta juz widac po komentarzach, gdyby poszli w WW2 mieli by znaaacznie wieksze pole do popisu, a tak bedziemy mieli potyczki w multi gdzie jeden gracz siedzi w czolgu a drugi jedzie na niego z szableka na koniu, no litosci... 

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie wiemy jaki będzie balans gry. Tak samo można podać przykład, że w Codzie jeden gracz ma killstreaka, który niszczy cię co chwilę i nie masz szans nawet wyjść z respa :) albo w bf4 jeden siedzi w czołgu a drugi na quadzie... Wszystko się rozbija o balans rozgrywki. Na pewno ten na koniu nie będzie się pchał pod czołg ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szefostwo - dlaczego sa bodajze 3 tematy o jednej grze? niewiadomo gdzie pisac :).

Mnie najbardziej ciekawi ta jazda konno, plus bombardowanie zeppelinem. Jedziesz konikiem patataj i pac w leb z szabeli :) to bylaby ciekawa odmiana po laserkach. By ta gra miala sens w multi bitwy musza byc minimum po 20-24 graczy na strone, niewyobrazam sobie by bylo inaczej. Chyba ze zrobia smiesznie male mapy, co tez mija sie z celem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak gry z tej i konkurencyjnej serii mnie absolutnie nie interesowały, tak po tym trailerze na pewno będę czekał na pierwsze ,bo WWI to temat nieczęsto pojawiający się w grach.

Tylko te manewry dwupłatowcami mi się wydają mało prawdopodobne, ale się nie znam i mogę sie mylić:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, xavris napisał:

Tak jak gry z tej i konkurencyjnej serii mnie absolutnie nie interesowały, tak po tym trailerze na pewno będę czekał na pierwsze ,bo WWI to temat nieczęsto pojawiający się w grach.

Tylko te manewry dwupłatowcami mi się wydają mało prawdopodobne, ale się nie znam i mogę sie mylić:p

Czemu mało prawdobopobne?? Przecież BF nigdy nie aspirował do miana SYMULATORA :P więc i czemu by nie taki styl latania...

Będzie jak to z EA:

- zapowiedzi wypas, gra z zadka :( a szkoda bo okres w którym gra się toczy bardzo mi pasuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, DigitalMan_PL napisał:

Czemu mało prawdobopobne?? Przecież BF nigdy nie aspirował do miana SYMULATORA :P więc i czemu by nie taki styl latania...

Jasne, zgadzam się. Tyle że co w grze to w grze, ale na trailerze to by sobie mogli odpuścić, o to mi chodziło :)

Ale za nokaut saperką mają mały plus :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, xavris napisał:

Tylko te manewry dwupłatowcami mi się wydają mało prawdopodobne, ale się nie znam i mogę sie mylić:p

No mylisz się, dwupłatowce były bardzo zwrotne, dużo zwrotniejsze od jednopłatów. Dlatego armie były jednymi z ostatnich "przemysłów" które je porzuciły na rzecz jednopłatów.

 

BTW trzy tematy o nowym BF zostały połączone w ten jeden. Dlatego może być lekki chaos we wcześniejszych postach jeśli się poprzeplatały z postami z innych tematów.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mylisz się, dwupłatowce były bardzo zwrotne, dużo zwrotniejsze od jednopłatów. Dlatego armie były jednymi z ostatnich "przemysłów" które je porzuciły na rzecz jednopłatów.

 

BTW trzy tematy o nowym BF zostały połączone w ten jeden. Dlatego może być lekki chaos we wcześniejszych postach jeśli się poprzeplatały z postami z innych tematów.

Dwupłatowce miały większa sile nośna, przez co mogły przelecieć większy odcinek po utracie silnika. Wybaczaly więcej błędów pilotom ale niestety nie zgodzę sie z Toba, ze były bardziej zwrotne.

5!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajmy że battlefield zawsze udawał symulator, musi to robić,  nie da się przecież w realu latać odrzutowcem metr nad ziemią,  jeździć czołgiem po górach czy biegać po gigantycznym terenie w pełnym rynsztunku przez półtorej godziny. Ale gra została zmajstrowana w ciekawy dla gracza sposób,  gdzie ten może czuć jakby był na pprawdziwej wojnie. 

Zresztą,  co ja tu mundrkuję, wystarczy odpalić jakiegokolwiek bfa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, CzarnuchYO napisał:

Wybaczaly więcej błędów pilotom ale niestety nie zgodzę sie z Toba, ze były bardziej zwrotne.

Ze mną się nie musisz zgadzać ale Panu Lektorowi z Diskawery Czanel, który mi to powiedział, możesz skoczyć ;)

Czarnuchu :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam nadzieję, że rozwiną opcje walki wręcz, I wojna była pod tym względem bardzo ciekawa.

Znalazłoby się też miejsce na system craftingu ;D

https://www.google.pl/search?q=world+war+I+melee+weapon&biw=2144&bih=1057&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjk_9P9rcrMAhUBKiwKHSLQD1MQ_AUIBigB&dpr=0.9#imgrc=_

 

1 godzinę temu, CzarnuchYO napisał:

Wybaczaly więcej błędów pilotom ale niestety nie zgodzę sie z Toba, ze były bardziej zwrotne.

Mylisz się, dwupłatowe samoloty z I Wojny i okresu międzywojennego były bardzo zwrotne, znacznie zwrotniejsze od  pojawiający się później jednopłatów/dolnopłatów. Pogogluj, jest na ten temat masa artykułów.

Oczywiście z perspektywy rozwoju techniki lotniczej to było bez znaczenia bo najważniejszymi parametrami samolotu są prędkość przelotowa, prędkość wznoszenia, zdolność do utrzymania energii, możliwości manewrowania przy dużych prędkościach (co jednak nie ma nic wspólnego z walką kołową) itd.

Ogólnie jednak dwupłatowce z I Wojny to bardzo przyjemne maszyny, jak nie skopią modelu lotu to walki powietrzne i wsparcie jednostek naziemnych będą bardzo ciekawe.

 

Edytowane przez Ditz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze, że coś nowego w końcu. Może się przyjmie, może nie, ale przynajmniej będzie jakaś różnorodność. Zamiast wałkowania w kółko tego samego motywu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kurde pograłem wczoraj pierwszy raz od dawna w bf-a i przypomniałem sobie jak bardzo lagi i ten moonwalker wkurzający potrafi być , chyba że bez kitu orzez to promo na premium takie tłumy :) Trailer trailerem ale przy broni powtarzalnej muszą to kurczę ogarnąć hehe mam nadzieje że znienacka beta na e3 wyskoczy i nie będą się bawić w jakieś early access dla preorderów tylko będzie zmasowany test serwerów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co gdybac pozostaje czekac na gameplay ale i tak juz pozamiatali coda. Fani serii beda oczywiscie bronic gry i dalej skakac po scianach strzelajac sie z laserow. I co z tego ze sie sprzeda? jak ktos lubi wydawac kase na gowno w innym opakowaniu to juz jego sprawa a wiekszosc kopii sprzedaje sie i tak w murice.. tam tego coda to pewnie z czteropakiem mountain dew i hamburgerem sprzedaja. Gracze domagali sie II WS a dice jeszcze bardziej zaskoczylo i dali I WS - cos nowego i swiezego dla mnie bomba :) oczywiscie zostawili sobie furtke ze kolejna czesc bedzie o II ws (wolalbym jednak bad company 3)

Ten siur z filmu tez niezly pajac... w sumie nie wiem po co to obejrzalem bo cale "reactions" to jedno wielkie gowno jest. Idiota po fali krytyki w komentarzach zaczal sie wycofywac i teraz bf1 juz nie jest ble..

Szkoda tylko ze pierwsze materialy z gry zobaczymy zapewne dopiero na E3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×