Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

no na skorki i czesci do maczugi i kosy z zabkami potrzeba zlomu, skorki znajdziesz tam gdzie sa pakiety po wcisnieciu L1

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, unki napisał:

To ja jakiś ślepy jestem,niby aktywowałem skórkę i dalej nie widzę jej na broni. Ten złom to po kiego się zbiera?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

aby zdobyć miedzy innymi części do polskiej maczugi z Bartka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie może problemy z okresowym wyświetlaniem obrazu ? U mnie sporadycznie (ale jednak) pojawia się jakieś dziwne migotanie/drżenie (tylko w czasie gry, w menu jest ok), trwa kilkanaście sekund i mija... Na pewno nie jest to wina konsoli, gdyż w innych grach brak tego efektu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to kwestia tej dynamicznej rozdzielczości ? Sam już nie wiem, konsola jest nowa, inne gry działają bez zarzutu... Nie wiadomo gdzie szukać :trap:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, haobao_PL napisał:

Może to kwestia tej dynamicznej rozdzielczości ? Sam już nie wiem, konsola jest nowa, inne gry działają bez zarzutu... Nie wiadomo gdzie szukać :trap:

Na początek spróbuj podmienić kabel hdmi na inny. Możesz jeszcze usunąć grę i zainstalować ponownie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi medalami? Czy wszystkie wytyczne trzeba zdobyć w jednej rundzie? Mi przy żadnym medalu nie odznacza nic, zaopatrzenia ponad 20 w rundzie i brak postępu. Tak samo przy 5 zabiciach z rzędu i 20 zabiciach w jednej rundzie.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hałabała, nie wiem czy pamiętasz ale ktoś w bf4 też kiedyś miał taki problem. Pytał o to tu na forum. Nie pamiętam już co pomogło, ale były kable zmieniane, gra odistalowywana i telewizor podmieniany. Jak masz bf1 na płytce to może zobacz gdzieś u kumpla czy występuje podobny efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@COR72Z Te poszczególne zadania na medal musisz wykonywać w kolejności czyli  najpierw wbijasz pierwsze potem drugie itd.. Możesz to wykonywać w różnych rundach (nawet pojedyncze zadanie możesz wykonać w ramach wielu rund). Moim zdaniem trochę niepotrzebnie skomplikowali to wbijanie medali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@COR72Z po pierwsze trzeba zaznaczyc medal ktory sie chce robic i tak jak kolega wyzej napisal trzeba robic zadania w medalu po kolei ale sa zadania ktore trzeba zrobic w przeciagu jednej rundy (np 20 killi na tdm w jednej rundzie), badz nie ginąc (np 3 headshoty snajperem nie ginąc)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dostal juz ktos kod z media expert?

Napisałem do nich. W tym tygodniu mają wysyłać na e-mail.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie problemy z serwerami? Mi często wywala że utracono połączenie przy próbie matchingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, okoni napisał:

@Hałabała, nie wiem czy pamiętasz ale ktoś w bf4 też kiedyś miał taki problem. Pytał o to tu na forum. Nie pamiętam już co pomogło, ale były kable zmieniane, gra odistalowywana i telewizor podmieniany. Jak masz bf1 na płytce to może zobacz gdzieś u kumpla czy występuje podobny efekt.

@Okoniu nie pamiętam niestety :38_worried:  W szukajcie też nie chce nic wyszukać :38_worried:

A że tak zapytam - co mi da zaniesienie płyty do kumpla ? I tak cała zawartość zostaje zrzucona na dysk...

Problem występuje tylko w BF1... W innych grach jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos ma ochote pograc z hs? Jak cos to dodawac psn eloszki :)

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, haobao_PL napisał:

Macie może problemy z okresowym wyświetlaniem obrazu ? U mnie sporadycznie (ale jednak) pojawia się jakieś dziwne migotanie/drżenie (tylko w czasie gry, w menu jest ok), trwa kilkanaście sekund i mija... Na pewno nie jest to wina konsoli, gdyż w innych grach brak tego efektu...

 

Chyba coś czasami mam takiego delikatne i trwa sekundę  i również jak w tym filmiku kilka stron wcześniej rozmycie jak ten koleś  w Xbox1 również trwa sekunde i przechodzi  ... mam nadzieje , że z konsola u mnie ok

Właśnie otrzymałem kod z Media Expert na emaila do Pakietu Piekielnego Wojownika:Gmoch:

Edytowane przez ps_3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, haobao_PL napisał:

@Okoniu nie pamiętam niestety :38_worried:  W szukajcie też nie chce nic wyszukać :38_worried:

A że tak zapytam - co mi da zaniesienie płyty do kumpla ? I tak cała zawartość zostaje zrzucona na dysk...

Problem występuje tylko w BF1... W innych grach jest ok.

Dowiesz się czy u kumpla występuje podobny problem, jeśli nie , to trzeba szukać rozwiązania u siebie.

Wiem że gra jest zapisywana cała na dysku, ale miałem taki przypadek że kumplowi cięła się co chwilę fifa16, myślał że to płyta,  zgralismy gierkę u mnie i podobnego efektu nie było,  inne gry śmigały mu bez problemów. Za chiny nie wiem jak to wytłumaczyć , takie uroki świata techniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Banan91PL napisał:

Ja czasami mam taki przeskok ostrości jest to związane z dynamiczna rozdzialka po prostu coś nie ogarnia naprawia to z patchami.


Dokładnie też to dzisiaj zauważyłem.

Kurczę ograłem już jakieś 10/12h i za każdą kolejną godziną ta gra bardziej mi się podoba. Mapy są świetne, klimat, muzyka cudo. Dawno już strzelanie nie dawało mi tyle frajdy. Znów czuję się jak przy BF3 ;) Niech tylko wprowadzą prywatne serwery i mamy gierkę na lata ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Banan91PL napisał:

Ja czasami mam taki przeskok ostrości jest to związane z dynamiczna rozdzialka po prostu coś nie ogarnia naprawia to z patchami.

Jestem prawie pewien, że właśnie wtedy mam te całe drżenie/migotanie, w danej części telewizora (nie na całej matrycy). Być może patch to naprawi, gdyż tylko z BF1 jest ten problem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×