Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Czułość ruchu i mnie na 120. Przy celowaniu 100-110(zbliżenie 1.25). Dokońca tych zbliżeń nie mogę rozgryść. Jak mierze ze szczerbinki to jakie to jest zbliżenie x1.0?

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie... jak macie ustawiony odrzut? Wczoraj przestawiłem na prawo wydaje mi się, że mniej kopie i łatwiej mi go korygować . Gra mi się lepiej.  Eksperymentował ktoś? Jakie odczucia?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da radę w ogóle jakoś wyjść z lobby (bez zamykania aplikacji), gdy się skończy mapa (w moim przypadku szturm)?. W becie się zawsze kółkiem wychodziło, a tutaj przy scoreboardach jest tylko "start - kontynuuj) i nic po za tym. 

Edytowane przez Astro222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie działa, raz się pojawiła opcja, że trzeba trójkąt nacisnąć, ale mi nic to nie daje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem, ja miałem dokładnie ten sam problem, raz zauważyłem informację o trójkącie i wtedy u mnie zadziałał.

 

także jakby ktoś wiedział o co chodzi to też będę wdzięczny za informację.

Edytowane przez fryz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie trójkąt jest jako opcja, żeby wyjść, ale znika jak tylko zostanie 30 sekund do wczytywania następnej mapy. Trochę słabe to jest...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcja jest zepsuta, ale żeby od razu zamykać aplikacje? Zacznie się nowy mecz, Options krzyżyk w górę, wyjdź X i gotowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tymi medykami to prawda , że mimo tą klasa gra naprawdę sporo osób to nikt cie nie podniesie przynajmniej tak na paczatku było bo teraz ciut lepiej . Gra niedawno wyszła wiec ludzie muszą ogarnąć grę przynajmniej Ci mniej rozgarnięci , jak już minie trochę czasu to pewnie będzie lepiej z tym podnoszeniem . Proszenie o amunicje podobnie.

The_Siemek muszę chyba ogarnąć czołg jakiś to sobie podbije ratio do 4 albo więcej :qk2LI17: obecnie trochę ponad 3,0 gram tylko piechota LVL ponad 30 , jeszcze ogarniam mechanikę gry .

Z tymi medykami to nie każdy może cię podnieść. Często gram medykiem, i czasem zamiast strzykawki montuje granatnik na pojazdy lub kampiacych snajperow. Natomiast apteczek i skrzyń nigdy nie żałuję :). Najczęściej jednak podnosze bo mimo wszystko punkty pięknie wpadają.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedźcie mi Panowie jaką wersję BF1 najbardziej opłaca się kupić?Zwykłą premium czy tą ultimate?Ta ostatnia bardzo droga, ale czy warto do niej dokładać ? to samo dotyczy premium.Z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zakup ultimate nie jest jednoznaczny z premium ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, totomasza napisał:

Zastanawiam się czy nie poczekać do świąt?Może trochę spadnie na cenie ...

Na Wielkanoc zawsze są fajne obniżki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wytrzymam do Wielkanocy :)

Czyli rozumiem, że najlepiej kupić ultimate

 :)

Edytowane przez totomasza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup podstawkę, a premke olej. Kupisz osobno jak będzie promocja, nie ma sensu teraz kupować kota w worku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samo premium 209zł: https://store.playstation.com/#!/pl-pl/gry/dodatki/battlefield-1-przepustka-premium/cid=EP0006-CUSA02387_00-PREMIUMPASS00000 

 

Może po drodze znajdzie się jakaś okazja. O nadchodzących dodatkach chyba nic nie wiadomo, wiec nie wiem po co ludzie kupują teraz te najdroższe wersje  z SP... :siara:

BF4 Premium kupiłem za 80zł (jak już była większość dodatków) dla mnie to i tak była delikatna strata kasy, bo mapki średnie, a i tak większość bawiła się na podstawce.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jestem w UK i chciałbym kupić nawet teraz BF1, ale mam angielskie konto.Jak szybko trwa zasilenie portfela na koncie PS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz przez psstore to kup na ultimate 3 kody po 100 zł . jak masz dobry bank to zapłać karta funty przewalutuje na złotówki ja tak robie. zabiera za to 1.50 do 2 funtow .  za plusa place 5.5 funta   na polskim store 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po zakupie teraz premium sa jakies dodatkowe korzyści ? bo w 4 chyba się dostawalo dodatkowe paczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nic. A można kupić już Premium ?

Co preferujecie. Operacje czy Podobój a może DM/TDM? Ja osobiście na razie z podboju nie wyszedłem. Jak będę wiedział ze dzieci bizona dadzą mi spokój na dłużej siądę sprawdzić nowa formę OPERACJE :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Hydros85 napisał:

a po zakupie teraz premium sa jakies dodatkowe korzyści ? bo w 4 chyba się dostawalo dodatkowe paczki

 

Od listopada, co miesiąc, dają chyba jakiś pakiet bojowy 

Edytowane przez Arbi89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś ochotę pograć w drużynie na Rashu? Gdzie nie wejdę, to nikt broni ani nie atakuje telegrafów, tylko biega sobie za fragami... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×