Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież taki styl zwiadowcy jest bezużyteczny dla teamu... Siedzą na skałach i wielka łaska, ze kogoś zespotują, bardziej ich interesuje K/D ratio niż objectivy. Sam gram zwiadowcą i często dostaje wyróżnienie za przejęte flagi, przy obronie wiadomo, że czasami trzeba przykampić, ale butle wybuchowe plus flary, które zawsze puszczam przy wbijaniu na punkt i idzie wyczyścić obszar z kompanami. Większy fun mam z wpakowania szturmowcowi bani w 1vs1 CQ z SMLE MK III, niż miałbym siedzieć całą rundę na odludziu z nadzieją na heada z ponad 300m :jaro:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jako szturmowiec spotować? Próbowałem :r1: to tylko taunty, pod :l1: to wiadomo granaty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdym da się spotować, tym samym przyciskiem tylko czasami nie łapie. Albo trzeba dłużej przytrzymać albo przybliżyć (L2) i wtedy nacisnąć spotowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyzerowało mi poziom, poziom klasy, bronie... Nie wiem czy to wina battleloga czy co... Jak szukałem serwera w filtrach kliknąłem żeby przywrócić domyślny filtr, wyskoczyło jakieś okienko czy przywrócić bf1 do pierowtnych ustawień, nacisnąłem tak w pośpiechu no i teraz patrze mam 1 poziom...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam to w poprzednich BFach, żeby wyzerować staty trzeba było mieć premium. Możliwe, że u nich coś się posrało...

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wczoraj pograłem z radomami niestety i wrażenia niefajne. Trzy razy zmieniałem drużyny bo połowa tych debili kampi na końcu mapy grając w podboju. O rozkaz proszę po 10 razy i nic... Ludzie chyba nie do końca wiedzą o co chodzi w tych trybach.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Dobrze, że ci towarzyszę bo byś żadnej flagi nie przejął

Wysłane z Sony Xperia Z1 Compact

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mi i kumplom tez staty wyzerowalo, mam nadzieje ze chwilowy issue 

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra też mam 0 poziom. Wszystko się wyczyscilo łącznie z medalami :38_worried:

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie też statystyki wyzerowane i nie mogę się połączyć z zadym serwerem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sie dzieje juz od 4 w nocy wtedy juz nie dało rady wejść na serwer chyba kolo 5 wszedłem to miałem wyzerowane staty ale miałem swój LvL zachowany obligacji 3600 ale nie moglem broni odblokować komunikat " za mało masz obligacji wojennych " później znowu nie moglem połączyć się online z grą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś grałem normalnie. Teraz patrzę na battlelog i pokazuje mi zerowy poziom. Zero medali ...idt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez wyzerowało... A mam jeszcze takie pytanie czysto teoretyczne. czy grając padem, podłączonym kablem do konsoli mamy mniejsze opóźnienia niż gdybyśmy łączyli się bezprzewodowo?  Gdzieś  znalazłem taką informację, ale nie wiem jak to się na do rzeczywistości.  Na logikę, to może coś tym być. Podobno profi gracze grają tylko na kablu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Arbi89 napisał:

Mnie tez wyzerowało... A mam jeszcze takie pytanie czysto teoretyczne. czy grając padem, podłączonym kablem do konsoli mamy mniejsze opóźnienia niż gdybyśmy łączyli się bezprzewodowo?  Gdzieś  znalazłem taką informację, ale nie wiem jak to się na do rzeczywistości.  Na logikę, to może coś tym być. Podobno profi gracze grają tylko na kablu. 

Ponoc w nowej rewizji padow bedzie dzialalo jak po kablu, mowa o padach z ps4 pro. Pady z ps4 dzialaja mimo podlaczeni z konsola jako bezprzewodowy .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Makez69 napisał:

Mi się własnie udało ale  tylko w trybie podbój, na operacjach nie dało rady.

A też masz zresetowane staty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na apce w telefonie ja mam staty bez zmian...,macie podobnie?

Pewnie za jakiś czas wszystko wróci do normy.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko chodzi ;) ktoś Wieczorkiem coś gra?

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro będzie można wykupić

serwer od EA. Wiecie może czy da radę ograniczyć liczbę graczy na nim tzn. Czy na podboju będzie możliwość zmniejszenia slotów.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×