Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wszystkie ustawienia będą dostępne na poczatku, ale pewnie te o co pytasz tak. Jutro się przekonasz.

na battlefield-Inside.de masz troche informacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie - ktoś sie orientuje jak wyglada respawn time na pojazdy? i jak działa ten system?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to masz szczęście bo u mnie nie działa. Jestem przed konsolą i ni uja.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już gram. Ale ciagle coś sie dzieje z serwerami.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Statystyki może i wróciły ale teraz z medalami zaczeła się jazda. Zmnieniają się co chwile. Raz są nowe a raz te z poprzedniego tygodnia. Także nie wszystko działa 100%.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niepotrzebnie się denerwowałem, że weekend zamiast po ludzku spędzić w domowym zaciszu ciorając w BFa to wyjazd rodzinny wypadł bo święta. Pogra się po weekendzie długim bez tych wszystkich problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niepotrzebnie się denerwowałem, że weekend zamiast po ludzku spędzić w domowym zaciszu ciorając w BFa to wyjazd rodzinny wypadł bo święta. Pogra się po weekendzie długim bez tych wszystkich problemów.

Weź się zmasturbuj to może Tobie przejdzie...

Co za chory świat, że ludzie irytują się że muszą czas z rodziną spędzić, SIC!

Dla mnie chwile z żoną i córka są tymi najcenniejszymi...

Przepraszam za offtop ale ktoś musiał to napisać...

Nie idźcie ta drogą...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:Gmoch: haha digi zapisz sie na jakies forum familijne gdzie sie pochwalisz jak prawidlowo zmieniac pieluche, pudrowac pupe i przykladnie spedzac czas z rodzina bo sprawiasz wrazenie ze desperacko tego potrzebujesz 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:Gmoch: haha digi zapisz sie na jakies forum familijne gdzie sie pochwalisz jak prawidlowo zmieniac pieluche, pudrowac pupe i przykladnie spedzac czas z rodzina bo sprawiasz wrazenie ze desperacko tego potrzebujesz 

Ja to mam na codzień (Bez zmieniania pieluch bo cora już w pieluchy nie robi) i dobrze mi z tym że zajmuje się dzieckiem... Się zrobiło to bierze się odpowiedzialność... A ty idź grać w tych szkopskich krajach...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakracja co mi sie wkrecila bron medyka Cei-Rigotti. Jakie to sieje spustoszenie... i to podstawowa wersja ze szczerbinka + zoom 2.0 bron kompletna po prostu. Liczylem tylko ze to bedzie skuteczne na sredni i daleki dystans ale na bliski tez jest piekielnie dobra i tylko od nas zalezy jak szybko ubijemy przeciwnika bo szybkostrzelnosc jest swietna.

POLECAM

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, powiedzcie mi, jak w tej grze wygląda sytuacja w broniach z przycelowaniem? Czy wszystkie pukawki mają jakieś zamienniki tych szczerbinek("kolimatory") bo widzę na filmikach że sporo osób biega celując na muszkę.

Btw .  sorki musiałem :1_grinning:

Digi ,  nikt nie wie jaką ma rodzinę i dokąd jedzie, może w jego przypadku lepiej by było siedzieć przed konsolą ;)

 

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@okoni na ogol masz szczerbinke, lunete albo taki celownik  w postaci kolka (zobacz sobie na filmichach ktore uploadowalem kilka stron wczesniej bo go uzywam) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki weteran serii jak okoni jeszcze nie gra w kolejnego bfa?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pany, powiedzcie mi, jak w tej grze wygląda sytuacja w broniach z przycelowaniem? Czy wszystkie pukawki mają jakieś zamienniki tych szczerbinek("kolimatory") bo widzę na filmikach że sporo osób biega celując na muszkę.

Btw .  sorki musiałem :1_grinning:

Digi ,  nikt nie wie jaką ma rodzinę i dokąd jedzie, może w jego przypadku lepiej by było siedzieć przed konsolą

 

Masz standardową szczerbinke, później zamiennik tzw. Bawole rogi, jeżeli jest opcja broni z soczewka (to możesz ustawić jaka soczewka czyli jakie ma mieć powiększenie 1 - 2 czy 4), do tego różne rodzaje celownika przy lunecie... Ot cała filozofia...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Masakracja co mi sie wkrecila bron medyka Cei-Rigotti. Jakie to sieje spustoszenie... i to podstawowa wersja ze szczerbinka + zoom 2.0 bron kompletna po prostu. Liczylem tylko ze to bedzie skuteczne na sredni i daleki dystans ale na bliski tez jest piekielnie dobra i tylko od nas zalezy jak szybko ubijemy przeciwnika bo szybkostrzelnosc jest swietna.

POLECAM

Ja biegałem w hooy czasu z tym, mówiłem sobie ze wbije wyższy lvl klasowy, zbiorę te obligacje i kupię coś na wypasie i co? Kupione, sprawdzone i wróciłem do tego Rigotti tylko w wersji z soczewka i wymiata :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Nath_147 napisał:

Taki weteran serii jak okoni jeszcze nie gra w kolejnego bfa?

Nawet kobita w tym kierunku krzywo na mnie patrzy, niestety mam lekki przestój w płatnościach i czekam na kasę. Do tego doszedł NFS Rivals który kupiłem w promocji na psn ,  miał się syn trochę pościgać, a wiedząc jakie furki można poodblokowywać, wciągnęło mnie na trochę. Mam nadzieję że zaraz zwiększy się poziom gry i naturalnie odplynę w stronę BFa, jedynej słusznej gry! ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co polecacie za giwere dla wsparcia. Zrobiłem 2 level kupiłem MG15 ale jest taka nijaka. Narazie najlepiej mi się gra tą co taśma przechodzi od prawej do lewej. Ciężko się na coś zdecydować bo jak patrzę na statystyki to każda następna jest gorsza lub taka sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, wojcik_dan napisał:

A co polecacie za giwere dla wsparcia. Zrobiłem 2 level kupiłem MG15 ale jest taka nijaka. Narazie najlepiej mi się gra tą co taśma przechodzi od prawej do lewej. Ciężko się na coś zdecydować bo jak patrzę na statystyki to każda następna jest gorsza lub taka sama.

 

od 3 lvl BAR stabilny (ratatatatata sprzątanie świata)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×