Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie troszkę z pupy, chce kupić używkę bf1, czy posiada online pass?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do grających TDM...  czy wam też w tym nowym battlelogu nie nalicza punktów? Ja mam punkty tylko za podbój i dominację. Najwięcej gram w deathmatche, a punktów brak. 

Edytowane przez Arbi89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakas strona z objasnieniem w jakim miejscu jest miotacz ognia ?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie w ramach ciekawostki :

Zapewne wiecie że można zamykać i otwierać drzwi, a wiecie zew bunkrach po zamknięciu drzwi jest jeszcze taki pierdolnik i opcja "Zarygluj" jednym słowem po zamknięciu drzwi i zaryglowaniu od zewnątrz NIKT NIE otworzy drzwi, no chyba że je wysadzi... ;) Fajne są takie smaczki...

BTW : ktoś ogarnia support EA? Jakiś kontakt PL? (telefoniczny, live chat) to Dajta info na priv...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest jakas strona z objasnieniem w jakim miejscu jest miotacz ognia ?:24_stuck_out_tongue:

Zmienić się chyba nic nie zmieniło

Sent from my m2 using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami na ekranie po prawej stronie pojawia mi się jakiś symbol jakby wykrzyknik w okręgu. Na pomarańczowo lub na żółto.

Co to jest ?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że ktoś coś chce. Np ammo czy podnieść trzeba kogoś

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

Ale właśnie przetestowaliśmy - kolega poprosił o Medyka ( bo ja gram medykiem) ale teraz ten symbol się nie pojawił.

Hmmm

Nie rozumiem

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ja myślę o innym symbolu i nie potrzebnie w błąd wprowadzam. Zrób ss jak będzie okazja

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te ikonki to głównie od połączenia. Pokazuje stan łącza czy coś zamula czy nie i jakość serwerów. Te ikony można włączać i wyłączać w opcjach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK dzięki. Spróbuje to wyłączyć. :)

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu zalicza robienie tylko medali cotygodniowych a calej reszty nie mozna zrobic ? ( medali klasowych itp itd. )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa tylko naliczanie medalu, który wybrałeś. Można zmieniać w trakcie gry i progres się nie zeruje - dopiero po tygodniu. Kto wymyślił taki sposób - nie mam bladego pojęcia. Pewnie ma to przedłużyć żywotność gry. 

W tym tygodniu nie wiem co za cuda się działy, bo tak jak któryś kolega pisał wcześniej, miałem raz jeden zestaw medali do robienia a za chwilę inny... Potrafiło się to zmienić po 10 sekundach - zazwyczaj przy pierwszym dołączaniu na serwer. 

To uczucie kiedy masz 2/3 zrobione z medalu i resetuje postęp :siara:

 

A te ikonki to słynne "utraty pakietów", problem synchronizacji serwerów i jeszcze jakiś błąd połączenia. Dopóki nie wyświetla się ikona serwera - czerwona, z wykrzyknikiem (takie jakby 3 książki na sobie) to jest ok. Potem to już festiwal lagów i rubberbandingu. W sumie dobrze mieć to włączone, bo przynajmniej człowiek wie dlaczego się mogą wyprawiać różne cuda na serwerze. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najzwyczajniej ta gra cały czas cierpi na brak Okonia na serwerach, kupię grę i wszystko wróci do normy :antonio:

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany kochane czy też tak macie w czołgach/działach stacjonarnych lub fortecznych, że czasami nie zalicza Wam obrażeń mimo, że trafiliście w pojazd przeciwnika (tzw. dust)?
Ostatnio taki problem mam nagminnie - w każdym meczu kilka razy. Strzelam, widzę, że pocisk uderzył w pojazd wroga (widać ten kurz po uderzeniu) i nie rejestruje obrażeń. Wczoraj była kumulacja - na 7 strzałów 2-óch nie zaliczyło i przeżyłem tylko dlatego, że... przeciwnikowi też jednego uderzenia nie zaliczyło. Widziałem jak na 100% strzał uderza w mój czołg i nic.
Ten problem się już w BF3 i 4 przewijał, ale tam dotyczył głównie helikopterów a rzadziej jetów.
Nie wiem czy to nie problem z synchronizacją serwerów, ale czołgi są na tyle powolne a obszar obrażeń na tyle duży, że chyba trudno podciągnąć to pod desynchronizację - tak jak bywało z ginięciem za ścianami w poprzednich częściach. Chyba, że to ten tickrate 30 Hz...

Coś jeszcze miałem pisać/zapytać i zapomniałem :/

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam dolaczac do znajomych ktorzy zaczynaja zwoja przygode, szczegolnie TDM , gra sie latwo i przyjemnie :listek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np a to powyższe to jest tez zależne od mojej sieci czy tylko co tam się u nich dzieje na serwerach?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od ich serwerów również oczywiście, jak serwery nie domagają to jakiego łącza byś nie miał, to problemy, a z nimi powyższe ikonki, będą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glownie od lacza, osobiscie moze w 1 na 10 meczy mam utrate pakietow a znajomy w kazdym meczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mam tak samo, nie ma meczu żeby te ikonki się nie pojawiały.

...ale to już w innym temacie trzeba pomocy szukać

N6 & TT

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olać te ikonki, mnie też miga co chwilę "low fps" a w danej chwili mam 100FPS, coś jest zbugowane...

 

Bardziej mnie irytują te medale, które raz się naliczają, a raz nie ... :siara:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×