Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, okoni napisał:

Jest jakaś strona oficjalna do podglądu statystyk i ustawiania ekwipunku? Na battlelogu nie widzę bf1.

 

Krótki elaborat. Gra chyba mnie wciągnie na tyle co bf4, grafa ładna ,  dźwięki rewelacyjne. Jedyny minus, lagi momentami. Miałem kilka sytuacji że koleś stał nieruchomo ,  strzelałem do niego i nie było widać hitmarków, mimo że kule leciały prosto w plecy.

Na początku trochę się gierki wystraszyłem, bo wbiłem do ziomków na operację i kompletnie nie ogarniałem co robić ,  klapsy zbierałem zewsząd ,  ale potem wbiłem na podbój i był prawdziwy amok i ekstaza. Wykręcenie w piechocie ratio 3.0 czy 4.0 nie jest takie trudne, bez kampienia i ze szczerbinką dawałem radę , nawet nie znając map. Gierka miodzio ,  osłabią lekko niektóre pukawki, dodadzą snajperom opad kuli lub kołysanie lunetą i będzie git. 

 

https://www.battlefield.com/pl-pl/companion/career, jest też oficjalna apka na smarfona

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, okoni napisał:

Jest jakaś strona oficjalna do podglądu statystyk i ustawiania ekwipunku? Na battlelogu nie widzę bf1.

 

Krótki elaborat. Gra chyba mnie wciągnie na tyle co bf4, grafa ładna ,  dźwięki rewelacyjne. Jedyny minus, lagi momentami. Miałem kilka sytuacji że koleś stał nieruchomo ,  strzelałem do niego i nie było widać hitmarków, mimo że kule leciały prosto w plecy.

Na początku trochę się gierki wystraszyłem, bo wbiłem do ziomków na operację i kompletnie nie ogarniałem co robić ,  klapsy zbierałem zewsząd ,  ale potem wbiłem na podbój i był prawdziwy amok i ekstaza. Wykręcenie w piechocie ratio 3.0 czy 4.0 nie jest takie trudne, bez kampienia i ze szczerbinką dawałem radę , nawet nie znając map. Gierka miodzio ,  osłabią lekko niektóre pukawki, dodadzą snajperom opad kuli lub kołysanie lunetą i będzie git. 


Witamy Panie Okoniu na polu bitwy :)

To dziwne z tymi lagami - mam je baaaardzo rzadko i jeśli w ogóle to przez chwilę. Pod tym względem czuję znaczną poprawę. Poza tym jak tylko zobaczę czerwony znaczek serwera to się gdzieś kitram i czekam parę sekund aż minie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, wczoraj siedziałem chwilę z Supasem i Ziminem, i mieliśmy tak dość często .  Potem wieczorem było już znacznie lepiej , ale i tak pojawiały się jakieś kwiatki.

Ale olać to, ważne że jest gierka na długie zimowe wieczory.

Znowu mam banana na gębie i ryczę na całe gardło : gif mi mor amunicjaaaaaa!!!

;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednego obiłem, a potem drugi strzałem zabiłem obu ;) Widzieli mnie, że tam się chowam, wrzucili granat, a potem przebiegli jak gdyby nigdy nic. Zwiadowca na 10 lvl, ostatnia strzelba na słonie całkiem przyjemna, aczkolwiek miałem nadzieje, że będzie częściej oneshot'owac. Teraz może trochee szturmowiec, kusi ostatnia broń.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoni do mnie syn przed chwilą : tato, tato, wbiłem ci 9tą rangę w battlefielda!

Zaglądam na battleloga, wczoraj miałem 200 killi i 100 deadsów, dziś mam 220 killi i 250 deadsów. Kochany syneczek :Gmoch:

  • Like 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, okoni napisał:

Dzwoni do mnie syn przed chwilą : tato, tato, wbiłem ci 9tą rangę w battlefielda!

Zaglądam na battleloga, wczoraj miałem 200 killi i 100 deadsów, dziś mam 220 killi i 250 deadsów. Kochany syneczek :Gmoch:

Trzeba synowi drugi profil założyć i po problemie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, założyłem kiedyś, ma swoje konto. Ale gdzieś popełniłem błąd w ustawieniach , ma jakąś blokadę rodzicielską i nie może grać w gry powyżej pegi 12 na swoim koncie.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, okoni napisał:

Kurcze, założyłem kiedyś, ma swoje konto. Ale gdzieś popełniłem błąd w ustawieniach , ma jakąś blokadę rodzicielską i nie może grać w gry powyżej pegi 12 na swoim koncie.

 

Jak nie ma nic ważnego to może usunąć i drugie założyć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko tym razem wpisz swoj wiek bo znowu niebedzie mogl grac w gry pegi 12

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, okoni napisał:

Zaglądam na battleloga, wczoraj miałem 200 killi i 100 deadsów, dziś mam 220 killi i 250 deadsów. Kochany syneczek :Gmoch:

 

Ładnie to tak na syna zrzucać brak skilla ? :pazura:

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, szybko odrobię z nawiązką

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje odczucia z ps pro. W bf1 jest lekki graficzny improvement na multi widać jakieś iskry żar na podłożu po wybuchach granatów itp gra jest plynniejsza , menu działa sprawniej, wyniki po meczu lądują się od razu, jak się wychodzi do menu albo wchodzi w znajomych w grze to tez nic nie zamula, to tak na szybko

1+3@tapatalk

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bez patcha? Te iskry ? Rozumiem płynniejsze menu szybciej ładujące się ekrany menu. Ale dodatkowe efekty graficzne ??

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Veroni no mam takie wrazenie ale radzilbym poczekac na oficjalne info. Iskry sa widoczne np na suezie. W oddali jest taki statek ktory wybucha i wyglada to troche inaczej niz na ps4. Dodatkowa po wybuchach granatow na podlozu widac taki mieniacy sie żar gdzieniegdzie i tez nie przypominam sobie zebym to widzial na ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten żar chyba widziałem bo się nim lekko zachwycałem taki smaczkami graficznymi jakie ma BF1. Pytałem bo sam jestem zainteresowany PRO zwłaszcza ze od kilku dni mam problem podczas gra w BF1 z rozłączaniem się padów (wyłączają się same z siebie, oba jakie mam wiec za duży zbieg okoliczności aby wina była sprzętu, raczej gra) poza tym mulenie konsoli menu w BF1 doprowadza mnie do szału. Próba podłączenia się do Inprezy głosowej podczas uruchomionej gry to test moich nerwów. Już wczoraj byłem pod sklepem kupić nowa konsole ale właśnie brak informacji o patchu do BF1 mnie powstrzymał.

Cieszy mnie natomiast widoczna poprawa płynności logowanie przeładowywania gra o której piszesz.

Ktoś z Was miał podobny problem z padami podczas grania w BF1 ???

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Veroni na ps4 tez mialem problemy z plynnoscia w menu, a jak wychodzilem do menu konsoli to imprezy, znajomi i wiadomosci ladowaly mi sie b. dlugo, kolko sie krecilo i krecilo. Na PRO nie ma problemu. Odnosnie rozlaczania sie padow to nie mialem nigdy problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj podczas gry w BF1 kumulacje OFFpad miałem. Z 5 razem zamieniałem pady. Albo postać zaczynała minusie kręcić w kółko na mapie. Jaki obłęd.

To na pewno jest afera, która promuje zakup PS4Pro :) chcą moich pieniędzy wiec mi odcinają pady podczas grania :/ nie masz Pro nie masz kontroli na żołnierzem ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konkrety odnosnie multi:

 

"Na pewno płynniej. Po rozegraniu kilku rund w sieciowych trybach, gra zauważalnie częściej trzyma się docelowych 60 klatek. I nie potrzebuje do tego łatki, gdyż skalowana grafika ma większe pole do popisu. Przekłada się to także na rozdzielczość. Mamy teraz 1080p, co osoby z lepszym wzrokiem zauważą po mniej zamglonym obrazie"

 

http://www.pssite.com/news/53445/battlefield-1-jak-wypada-wersja-ps4-pro-w-porownaniu-z-ps4.html

 

Edytowane przez bany4KHDR
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×