Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wolne to sobie można pograć od rana. Dobrze, że śniadania nie jadłem przed 10:00, bo pan x_xsanax_x miał tak pyszny ból dupy na Operacjach, że chyba do obiadu nic nie jem. 

 

Pierwszy hatemail odhaczony z listy :fsg:

 

 

Jeśli BF lepiej na Pro chodzi i menu się po ludzku ładuje to chyba jednak warto się zastanowić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, kill napisał:

I gdzie jest teraz wasz bóg, prorocy od "w multi nie będzie różnic między PS4, a Pro"?

 

Lepszy i gorszy sort Sony. Niestety.

kill to nie zmienia faktu ze jakby nie bylo roznic to bys cisnal beke z tego ze pro konsola a nie ma roznic :Gmoch: plusy same nie wpadną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie zmienia faktu, że mówiłem to już pół roku temu i wtedy nikt się nie chciał ze mną zgodzić. Popularność Sony zbudowana jest na kłamstwie. I tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak każdej korporacji. Jeśli ktoś myśli ze Sony=Caritas czy jakakolwiek inna korpo nie jest nastawione na zyski to nie zazdroszczę wydmuszki w jakiej taka osoba żyje.

Klamia naginają prawdę zaklinają rzeczywistość to jest marketing. Koniec i kropka.

A BF1 menu powinno hulać bez szwanku na PS4 a nie dopiero na PrO :38_worried: i tu raczej pytanie do DICE a nie do Sony.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, kill napisał:

To nie zmienia faktu, że mówiłem to już pół roku temu i wtedy nikt się nie chciał ze mną zgodzić. Popularność Sony zbudowana jest na kłamstwie. I tyle.

kill tez wiedzialem ze tak bedzie, nawet na konfie sony wszytkie teksty odnosnie rownosci w klatcha w multi na pro i ps4 byly skrzetnie przygotowane zeby nie wzbudzać kontrowersji. Lock ten ale wicej i  stabilniej na PRO :)

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

To nie zmienia faktu, że mówiłem to już pół roku temu i wtedy nikt się nie chciał ze mną zgodzić. Popularność Sony zbudowana jest na kłamstwie. I tyle.

No pamiętam. Nikt nie chciał się z tobą zgodzić. Nikt, kompletnie. Null.

Microsoft takie dobre. U nich nie ma podziału na Scorpio. Wszyscy grają w 720p. Wiem co gadam.

PS: przenosimy bullshit z tematu PS4 Pro tutaj? Trzeba jeszcze zaprosić stałych trolli i możemy wsiadać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto tu mówi o Scorpio? Weź przyhamuj, bo to trąci jakimiś kompleksami.

 

Kłamali na temat multi? Tak. Koniec tematu, a już w ogóle mieszanie w to Xboxa jest bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, Wszebor napisał:

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

No pamiętam. Nikt nie chciał się z tobą zgodzić. Nikt, kompletnie. Null.

Microsoft takie dobre. U nich nie ma podziału na Scorpio. Wszyscy grają w 720p. Wiem co gadam.

PS: przenosimy bullshit z tematu PS4 Pro tutaj? Trzeba jeszcze zaprosić stałych trolli i możemy wsiadać!

Ten cq to 64 graczy? praktycznie stałe  60 fps ale i są dropy i do 35. jestem ciekaw jak w tych samych momentach wypada zwykła ps4

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miało nie być sytuacji, że dana gra multi na PS4 ma zablokowane klatki na 30, a na Pro masz zablokowane na 60 lub odblokowanie kompletnie. Takiej sytuacji nie ma, więc nie wiem gdzie kłamali.

O niczym więcej nie było mowy.

A że ludzie się upierali, że gry będą wyglądać identycznie, to już nie moja wina tylko społeczeństwa.

Na pierwszym pokazie Pro była pokazana gra Paragon i różnice graficzne między konsolami. Gra jest wyłącznie pod multi, a jednak grafika lepsza na Pro. Niestety ludzie dalej swoje, bo Sony gdzieś coś "powiedziało", że będzie identyko.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idźcie sobie proszę z wojenkami gdzie indziej, nawet tutaj musicie śmiecić tym swoim fanatyzmem? 

 

Jaką broń zwiadowcy polecacie? Za nic nie mogę się przekonać do tej klasy, a dobrze by było pograć wszystkim. Coś fajnego bez lunety może? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Wszebor napisał:

Miało nie być sytuacji, że dana gra multi na PS4 ma zablokowane klatki na 30, a na Pro masz zablokowane na 60 lub odblokowanie kompletnie. Takiej sytuacji nie ma, więc nie wiem gdzie kłamali.

O niczym więcej nie było mowy.

A że ludzie się upierali, że gry będą wyglądać identycznie, to już nie moja wina tylko społeczeństwa.

Na pierwszym pokazie Pro była pokazana gra Paragon i różnice graficzne między konsolami. Gra jest wyłącznie pod multi, a jednak grafika lepsza na Pro. Niestety ludzie dalej swoje, bo Sony gdzieś coś "powiedziało", że będzie identyko.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

Oficjalne FAQ Playstation:

 

Q: Will PS4 Pro owners have a performance advantage in online games when competing against standard PS4 players?
Generally, no. Playtesting and balancing is up to each game developer, and while it’s true that PS4 Pro’s more powerful hardware can drive smoother or more stable frame rates in supported titles, developers have many tools and processes they can use to prevent imbalances.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory kolego, ale ostatnio jestem często # triggereed na tym forum. Szczególnie gdy zobaczyłem tego typu "posty" w tym temacie.

Ja biegam z tą Rosyjską bronią z jakąś data w wersji dla piechoty (bez lunety). Nigdy nie umiałem dobrze korzystać ze snajperek. Ta broń co podałem to jest niemalże identyczna co ma kawalerzysta.

Oho, mam pozamiatane. Z cytowanym tekstem od Sony nie zadzieram :-P odpowiedź dobrą dali nie powiem: "Generalnie nie, ale jak coś to prujcie się do developerów, bo to oni decydują".

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, fryz napisał:

Jaką broń zwiadowcy polecacie? Za nic nie mogę się przekonać do tej klasy, a dobrze by było pograć wszystkim. Coś fajnego bez lunety może? 

Gewehr 95 karabin , bodaj 5 pestek w magazynku, nie odrywasz wzroku od celownika podczas strzelania

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kill napisał:

I gdzie jest teraz wasz bóg, prorocy od "w multi nie będzie różnic między PS4, a Pro"?

 

Lepszy i gorszy sort Sony. Niestety.

No faktycznie mega różnica ,konsola w wersji pro daje nam możliwość zagrania w 39 kl/s,  4min 23 sek  

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lekki28 na ps4 sa spadki do 28kl/s - poza tym stabilnosc jest wieksza na pro

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zagrałem pierwszy mecz, operacje 64 osoby. Jest zdecydowanie płynniej, ale stałe 60kl/s to raczej nie jest. Co się jeszcze rzuca w oczy to brak dynamicznej rozdzielczości. Jest stałe 1080p. O jakości grafiki ciężko się wypowiedzieć. Wydaje się być taka sama, choć chyba doszło efektów cząsteczkowych, bo nie przypominam sobie by jak sterowiec walił z działa w ziemię, to szły iskry.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Framerate na PS4 Pro obecnie jest śmieszny w porównaniu do framerate'u na zwykłym PS4,biorąc nawet poprawkę na to,że starszy model konsoli wygląda (na stan obecny) bardzo podobnie.Trzeba ocenę końcową wystawić po ograniu wersji z odpowiednią łatką do Pro,to co jest teraz to zdecydowanie nie jest to o czym była mowa w kampanii reklamowej PS4 Pro."Supermocna konsola" tylko patch'a do gry brakuje :1_grinning:

Edytowane przez PLasgoogle
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że Wy macie czas w tej grze dostrzec takie szczegóły jak jakieś iskry. Panowie nie dajmy się zgłupieć przez takie pierdoły,liczy się FUN z gry.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Srednio 10+ klatek w gore, rozdzalka wyzsza i troche wiecej szczegolow na pro, (linki do memntow na tej samej mapie, w podobnych okolicznoscia przy najwiekszych spadkach, na ps4 do 27 klatek a na pro do bodaj 39)

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak macie że jak wchodzicie z lobby do głównego menu to kręci tym kółkiem po prawej na górze długo a czasami trzeba resetnac grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też tak macie że jak wchodzicie z lobby do głównego menu to kręci tym kółkiem po prawej na górze długo a czasami trzeba resetnac grę?

Miałem parę razy tak,to poczekałem chwilę dłużej i puściło dalej.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Rambo8 napisał:

Też tak macie że jak wchodzicie z lobby do głównego menu to kręci tym kółkiem po prawej na górze długo a czasami trzeba resetnac grę?

 

Na PC też ten problem występuje, jedynie ALT+F4 pomaga :frog:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik z kolekcji "kto ma na to czas"

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×