Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, eX4cT_PL napisał:

 

Zabawne to sa oczekiwania ludzi juz teraz juz w momencie gdy BF1 jest na rynku.

 

Różnice to dopiero zobaczycie przy kolejnym BFie.

 

Na PS5 nie liczyłbym szybciej niz 2019/2020 rok.

 

Druga sprawa to jest taka ze w krajach cywilizowanych PS4 mozna oddać do sklepu i wymienić ja w cenie dysku 1TB do PS4 i 2 gier n PS4P.

Zabawne to jest dopiero stwierdzenie ze Polska nie jest krajem cywilizowanym ale co tam, jak to mawiał wieszcz 'szkoda strzępić ry*a' i robić offtop :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku BF1 mamy do czynienia z przedziwną sytuacją,bowiem gra działa w zmiennej rozdziałce na Pro między 1440p a 1656p,następnie robimy upscaling do 4K (w przypadku posiadania tv 4k) lub downscaling do 1080p (w przypadku posiadania tv full hd) i niby jest fajnie.Jestem przekonany,że gdyby gra na Pro od początku była generowana w 1080p to spokojnie bysmy mieli 60 kl./s ,ale kosztem bajeru z którego skorzysta 10% użytkowników mamy wszyscy dropy.Właśnie takie pytanie,bo Pro (jeszcze) nie mam.W multiku też jest opcja upscalingu do 4k włączona ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mi dobrze wiadomo to tak.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że po kilkunastu godzinach grania podnieta już mi minęła ,  ale dalej co powoduje opad szczęki ,  to dźwięk .  Wczoraj podnioslem jakiś zestaw do likwidacji czołgów ,  kurna ale to ma odgłos pier....nięcia, jakby grom z jasnego nieba ! Na słuchawkach to mnie wczoraj wyrwało z fotela! Ogólnie choć czasem jest to denerwujące ,  ale świetnie zrobiony jest ten chaos, walą zewsząd , błoto ,  gruz, do tego zayebista mgła ,  no miodzio :)

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps.

Jeszcze dodam że klasa snajper jest najłatwiejszą jaka była za czasów serii battlefield. Wczoraj dwa razy z musu podnioslem broń po jakimś trupku i miałem dwie super łatwe serie killi .  Ogólnie nie gram snajperami w żadnej serii i jestem słaby w kampie, ale tu było łatwo ,  za łatwo .  zero opadu kuli, minimalne kołysanie lufy i szybkie przeładowanie .  Wcale się nie dziwię że ludzie z tym siedzą na skałach . Snajper, pierwsza rzecz do poprawy przy najbliższym paczu . 

Co do czołgów ,  rzeczywiście są mocne, ale i nieporadne. Dwóch szturmowcow i nie ma co z gościa zbierać .  Oczywiście zdarzają się cwaniaki co jeżdżą całą watahą i się naprawiają, ale np taki mały czołg można rozwalić w pięć sekund (dosłownie). Na dupę wrzucasz szybko dwa granaty i poprawiasz na leżąco zz tej przeciwpancernej rurki. Gościu czasem nie zdąży ogarnąć skąd i jak :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, okoni napisał:

Ps.

Jeszcze dodam że klasa snajper jest najłatwiejszą jaka była za czasów serii battlefield. Wczoraj dwa razy z musu podnioslem broń po jakimś trupku i miałem dwie super łatwe serie killi .  Ogólnie nie gram snajperami w żadnej serii i jestem słaby w kampie, ale tu było łatwo ,  za łatwo .  zero opadu kuli, minimalne kołysanie lufy i szybkie przeładowanie .  Wcale się nie dziwię że ludzie z tym siedzą na skałach.

 

Nasz piękny kawaler Bany twierdzi zgoła inaczej.

Komu ufać teraz :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no , chyba banemu, ja z serią battlefield spędziłem w sumie ze 3tys godzin tylko :siara:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu was zaskocze panowie @okoni i @TeraJacek , ostatnio gram non stop supportem i bajka, biegam w te i we wte jak szatan i ubijam, ratio przewaznie 2.0+. Poelcam pukawke BAR, koniecznie na zlotym kamo :D. Myslalem zeby zaczac grac medykiem ale to taki troche okrojony snajper, jeszcze latwiejszy do ogarniecia i jak wbije 10lvl supportem to sie biore za szturmowca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bany, jedyne co nam możesz, to nam naskoczyć :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej możesz nam naskoczyć :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tu was zaskocze panowie @okoni i @TeraJacek , ostatnio gram non stop supportem i bajka, biegam w te i we wte jak szatan i ubijam, ratio przewaznie 2.0+. Poelcam pukawke BAR, koniecznie na zlotym kamo :1_grinning:. Myslalem zeby zaczac grac medykiem ale to taki troche okrojony snajper, jeszcze latwiejszy do ogarniecia i jak wbije 10lvl supportem to sie biore za szturmowca

Ale ty masz takie ratio bo masz PRO... Więc to się nie liczy...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza "przeważnie" :jaro:

Czy u Was się też taka amba odwala z medalami jak u mnie? Podczas ładowania 3 razy się zmieniają, czasami w trakcie meczu mi nie nalicza nic, bo się wyłączyło śledzenie. Szlag jasny trafia. Na podboju mam zestaw medali sprzed 2 tygodni i nowe, na Operacjach raz nowe a raz te z zeszłego tygodnia. Co się odjanapawla...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@One™ haha na tdm meczu 10 min nie potrafisz spokojnie wytrzymac bez wulgaryzmow :rydzy: tak latwo sie gra

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bany4KHDR napisał:

@One™ haha na tdm meczu 10 min nie potrafisz spokojnie wytrzymac bez wulgaryzmow :rydzy: tak latwo sie gra

da się da :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, The_Siemek napisał:

Zwłaszcza "przeważnie" :jaro:

Czy u Was się też taka amba odwala z medalami jak u mnie? Podczas ładowania 3 razy się zmieniają, czasami w trakcie meczu mi nie nalicza nic, bo się wyłączyło śledzenie. Szlag jasny trafia. Na podboju mam zestaw medali sprzed 2 tygodni i nowe, na Operacjach raz nowe a raz te z zeszłego tygodnia. Co się odjanapawla...

 

Też tak mam i wkurza mnie to niemiłosiernie. Niby medale to tylko dodatek, ale i tak szlag może trafić. Może ktoś znalazł na to jakiś sposób? 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Też tak mam i wkurza mnie to niemiłosiernie. Niby medale to tylko dodatek, ale i tak szlag może trafić. Może ktoś znalazł na to jakiś sposób? 

Ja znalazłem w 100% skuteczny..

PRZESTAŃCIE grać

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jakby też naprawili to respienie się w pojazdach tzn. niby się odradzasz, kółeczko się kręci a nagle stoisz jak dupa bez pojazdu a z tym dziadowskim setupem czołgisty/pilota.
BTW chyba patch wjeżdża - Battlelog wyzerowany.

Kilka razy wybierałem np. samolot a byłem medykiem albo czołg a naliczało mi punkty do pilota (w jednym z filmików, które wrzuciłem nawet wbijam 7 lvl pilota jadąć tankiem...).
Jest szansa, że tradycyjnie czegoś nie spierdzielą dopóki w mechanice i balansie nie mieszają.

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszecie ze grajac medykiem nie ma kogo podnosic, bo wszycy od razu wciskaja xa. Ilez ja razy "rzucalem" przeklenstwami, bo gdy padlem i widzialem ze w poblizu jest medyk (czekam na reanimacje), a ten "choojek" przebiegl obok i .... pobiegl dalej.

Co z ciebie za medyk, bydlaku?

To samo z apteczkemi.

Jak ja gram medykiem to rozrzucam te apteczki jak szatan. Punkty dla mnie, zdrowie dla wszystkich. A inni?

Dla przykladu - uda sie wziasc zestaw z miotaczem ognia. Pale przeciwniow, ale ze i oni sie odgryzaja to zycie mi ubywa.

Respownuje sie na mnie taki pseudo- medyk. Ja moge wciskac R1 z komenda "POTRZEBUJE KUR..A MAC MEDYKA", a ten ... nawet mi palca nie pokaze i tyle go widzieli.

Ehhhhh

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dołączysz do takiej grupy, która nie dzieli się team workiem, to zmień skład ,  a nawet stronę . Nie warto grać w tej grze samemu, nawet jak się jest turbokozakiem. W bf1 postawiony jest gigantyczny nacisk na współpracę i tylko tak idzie o wygraną na koniec mapy. Dużo flankowania i wykorzystywania naturalnych barier, znowu się człowiek bawi jak przy bc2 :)

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Jak wbijam do teamu (wybieram ten gdzie najwięcej ludzi), żeby było łatwiej flagi przejmować, ale jak dowódca nie daje rozkazów to zmieniam, bo punkty uciekają.
Trzeba przyznać, że ta gra jest gorsza od poprzedniczek pod względem apteczek/ammo. Bardzo rzadko ktoś rzuca - chyba, że sobie. Lecisz potem za typem i ciśniesz "potrzebny medyk/zaopatrzenie". Najłatwiej od trupa zabrać i sobie samemu rzucić...
 

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie pamiętam gdzie było tak że wystarczyło podejść np; do takiego wsparcia i samemu można było sobie wziąć amunicję a nie czekać aż łaskawie Ci poda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×