Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

A w Hardlinie też tak nie było? Można było wziąć od supporta ammo jak się podeszło do niego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mierniczek napisał:

Piszecie ze grajac medykiem nie ma kogo podnosic, bo wszycy od razu wciskaja xa. Ilez ja razy "rzucalem" przeklenstwami, bo gdy padlem i widzialem ze w poblizu jest medyk (czekam na reanimacje), a ten "choojek" przebiegl obok i .... pobiegl dalej.

Co z ciebie za medyk, bydlaku?

To samo z apteczkemi.

Jak ja gram medykiem to rozrzucam te apteczki jak szatan. Punkty dla mnie, zdrowie dla wszystkich. A inni?

Dla przykladu - uda sie wziasc zestaw z miotaczem ognia. Pale przeciwniow, ale ze i oni sie odgryzaja to zycie mi ubywa.

Respownuje sie na mnie taki pseudo- medyk. Ja moge wciskac R1 z komenda "POTRZEBUJE KUR..A MAC MEDYKA", a ten ... nawet mi palca nie pokaze i tyle go widzieli.

Ehhhhh

 

To samo można powiedzieć o ammo zanim się doprosisz od randoma to pozdro na rejonie!
ja gram 90%czasu medykiem i zawsze rzucam apteczki w strategicznych punktach gdzie można "chwilę odpocząć" lub jak widzę że ktoś potrzebuje. 
Z podnoszeniem jest różnie jak czołg lub inny pojazd nawala to nie biegnę na pałę bo to nie ma sensu jeżeli jest ktoś w pobliżu zawsze to robię.
wczoraj kilka razy tak miałem koleś padł biegnę jak debil żeby podnieść wyciągam strzykawkę chcę podnieść i znika czaszka no kurde, przecież to widać na podglądzie LOL
jak padniesz i widzisz medyka gdzie metry maleją to można chwilę poczekać jest czas żeby napić się piwa np :24_stuck_out_tongue:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, wojcik_dan napisał:

Ja już nie pamiętam gdzie było tak że wystarczyło podejść np; do takiego wsparcia i samemu można było sobie wziąć amunicję a nie czekać aż łaskawie Ci poda. 

 

Hardline.

 

Co do tego rzucania to fakt, ale plus jest taki, że dzięki temu grając supportem mam ciągle najwięcej punktów za rzucanie ammo. Nie rozumiem czemu ludzie z tego nie korzystają, zwłaszcza, że gra sama bezczelnie podpowiada kiedy ktoś potrzebuje leczenia/amunicji. Chociaż ja i tak spamuję tymi zasobnikami kiedy się da, aż czasem palec boli od wciskania krzyżaka.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tym bardziej że teraz jest to zrobione tak że jak rzucasz paczkę osobie która prosi, to ta leci prosto do niego aa nie gdzieś na podłogę . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa no tak zapomniałem o tym Hardlinie.

Dokładnie ja też lubię najbardziej wsparciem ammo rozdawać.

Patch już się pobiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, okoni napisał:

I tym bardziej że teraz jest to zrobione tak że jak rzucasz paczkę osobie która prosi, to ta leci prosto do niego aa nie gdzieś na podłogę . 

a to nie jest tak z "małą paczką"? Bo duża leży w miejscu gdzie rzuciłeś?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, skrzynki zostają na ziemi, a apteczki/paczki z ammo lecą (często komicznie) prosto do odbiorcy. 

 

Dlatego moim zdaniem używanie skrzynek nie ma sensu.

 

Ed: dajcie znać jak po patchu sytuacja wygląda.

Edytowane przez fryz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale skrzyneczka sobie leży dłużej i dłużej też zaopatruje - jak jakiś support rzuci to można chwilę postać i brać a te lekkie znikają po chwili.
Zajebiście to wygląda jak gościu prosi a apteczkę i wojak rzuca mu z całej siły w plecy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te lekkie to jednorazówki, ale ja, swoim noobowskim okiem zauważyłem, że i tak skrzynki ciężko rzucić w takim miejscu, żeby jakoś bardzo dużo osób z nich skorzystało - spoty do przejmowania flag są duże, wąskich gardeł na mapach prawie nie ma, w zasadzie tylko Las Argoński ma takie miejsca, gdzie dobrze rzucona skrzynka może dać sporo punktów. No i ja tam lubię też samemu sobie uzupełniać ammo/hp, a do tego małe paczki sprawdzają się znacznie lepiej.

 

Śmieszne jest też, jak żołnierz biegnie za róg, a apteczka za nim skręca. ;)

Edytowane przez fryz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze grałem dużym skrzynkami, ale ogólnie (nie licząc BF3) mało supportem gram.
Małe są lepsze przy dużej mobilności i jak pisał Fryz - można je rzucać jak Pipen do Jordana.
Jak dla mnie - najlepsze są te, które są w ogóle rzucone ;)

EDIT: Pytam kolejny raz - kto dał limit lajków na 10?!
Potem muszę po 2-3 strony cofać temat i nadrabiać zaległości i nawet nic dla Banego nie starczy <smutna_zaba.jpg>

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małymi paczkami trzeba spamować, skrzynkę rzucasz i liczysz, że ktoś sam do niej przybiegnie. Ja tam wolę paczki i na pewno nimi nabijam więcej punktów, pożytek dla drużyny też wydaje mi się dużo większy. No ale niech się może prosi wypowiedzą. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrzynkę rzucasz, bierzcie i jedzcie z tego wszyscy. Ktoś wie ile skrzynka zostaje na mapie? Dziś pogram paczkami, zobaczę czy u mnie widać różnicę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki - czy udało Wam się kogoś zabić strzykawką?

Na PC zabijanie defibem czy strzykawką wygląda na dużo łatwiejsze. Pamiętam jak się w BF3 i 4 nawkurzałem, bo nie mogłem tego właściwego miejsca na ciele przeciwnika znaleźć i nie zaliczało w 99% przypadkach.

@marcinka
Z moich obserwacji wynika, że z małej paczki udaje mi się uzupełnić u siebie 1-2 razy amunicję do broni głównej i tyle.
Ze skrzynki wszystko, jeśli stoję w jej pobliżu - w kolejność: broń główna, pistolet, gadżet 1, gadżet 2 i granat.
Jeśli ktoś to lepiej rozgryzł to niech mnie poprawi.

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marcinka napisał:

Skrzynkę rzucasz, bierzcie i jedzcie z tego wszyscy. Ktoś wie ile skrzynka zostaje na mapie? Dziś pogram paczkami, zobaczę czy u mnie widać różnicę. 

 

W moim przypadku pewnie różnica wynika z tego, że nie lubię siedzieć na jednym miejscu, a do tego gram głównie z randomami niestety, a mało kto szuka skrzynki z amunicją jak jeszcze ma czym strzelać. A paczkami mogę rzucać nawet, jak gość wystrzelał jeden magazynek i nawet nie myśli jeszcze o potrzebie uzupełnienia amunicji. :24_stuck_out_tongue:

 

Nie wym czy skrzynka w ogóle ma górny limit, na pewno znika jak rzucisz kolejną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu będzie można personalizować uzbrojenie w menu i wychodzić z meczu po zakończeniu rundy. Dodatkowo zmiany dotyczące systemu 'dowódców' bardzo na plus, bo nie zliczę ile razy miałem dowódcę drużyny, który pewnie nawet nie zdawał sobie sprawy, że można wydawać rozkazy. A wiadomo rozkazy to i punkty lecą.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz będzie można pograć na serwerach z innymi ustawieniami.Jak ktoś z forumowiczów wynajmie serwer to proszę informować,z pewnością wpadnę kiedyś :1_grinning: .

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w hardlinie, jak nie było się dowódcą a koleś nie dawał rozkazów po kilku krotnym spamowaniu potrzebne rozkazy i spotowaniu na dany punkt przerzucało gracza na pozycje dowodzącego. Mogliby tak i w bf1 zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Shintokatana napisał:

dobre zmiany ale pytanie co przy okazji popsuli :1_grinning:

O to to :1_grinning:

Suez powiększyli - może nie będzie baserapów.
"Dodano ograniczenie minimalnej rozdzielczości dla funkcji dynamicznego skalowania rozdzielczości." Słyszcie to? FPSy spadły na podłogę.
"Obrażenia zadawane strzykawką są teraz uzależnione od tego, jak długo gracz przytrzyma przycisk." Czyli moje pytanie z góry nieaktualne :)
"Usunięto błąd mogący powodować odradzanie się gracza pod postacią żołnierza niewłaściwej klasy, np. czołgista odradzał się w samolocie." W końcu.
"Drużyny nie stają się już automatycznie prywatne, gdy do serwera dołącza grupa/impreza licząca mniej niż trzech graczy." Ummm pysznie.

Czytam dalej, bo jest git.

" Rozgrywka:

Balans broni"
Oh boy, here we go...

"Zmniejszono zasięg wozu przeciwlotniczego, aby zgrać go bardziej ze stacjonarną artylerią przeciwlotniczą i zapobiec „kampowaniu” bazy głównej." Nicely done.
"Poprawiono rejestrację trafień dla samolotów, szczególnie podczas krótkodystansowych pojedynków powietrznych." Wreszcie.
 

5 minut temu, Mandi napisał:

w hardlinie, jak nie było się dowódcą a koleś nie dawał rozkazów po kilku krotnym spamowaniu potrzebne rozkazy i spotowaniu na dany punkt przerzucało gracza na pozycje dowodzącego. Mogliby tak i w bf1 zrobić.

Właśnie to zrobili :)

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Usunięto niewidzialne, powodujące kolizje „przedłużenie” konia za jego zadem" :jaro:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O cholera tego nie doczytałem a dużo zmienia w rozgrywce:
"Usunięto całkowicie broń snajperską z gry, ponieważ jest dla noobów z ratio 1,6."

Przykro mi :beata:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×