Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ma chyba 1.5 :38_worried:

 syn dalej "pomaga" wbijać rangi. :pazura:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, okoni napisał:

Ja ma chyba 1.5 :38_worried:

 syn dalej "pomaga" wbijać rangi. :pazura:

Jaki okoń taki syn

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddałbym do adopcji!
Nie dość, że ratio wzrośnie to jeszcze kasa się przestanie zmniejszać co miesiąc ;)

A wracają do tematu - wygląda, że patch konkretny i ogarnęli to co trzeba. Czy ktoś ma pobrane i już grał?
To jest DICE. Oni musieli coś spieprzyć przy okazji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmian jest tak kosmicznie duzo a nie mam czasu czytac calosci. Licze glownie na to ze zbilansowali operacje na Monte Grappa. Bunkier byl zdecydowanie przesadzony i mozna bylo zwariowac jezeli miales go zająć. W przejsciu lezal granat gazowy lub zapalający NON STOP, dodatkowo kilku wrogów wcelowanych w Ciebie - zajęcie graniczyło z cudem, jeżeli obrońcy stracili ten bunkier to na prawdę musiały to już być jakieś kosmiczne nooby, tym bardziej że można bylo się tam odradzać. 

Rozwiązań tego problemu jest kilka, przede wszystkim granaty nie powinny się tak szybko uzupełniać gdy stoisz na skrzynce z ammo, bo inaczej mamy festiwal wybuchów, gazu i ognia = punkt nie do zajęcia, do tego np limit odrodzeń w bunkrze lub niech wszyscy się odradzają za bunkrem, i nie byłoby możliwości nawet na partnerze sie odrodzić jesli tam stoi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostateczne porownanie multi na ps4 i PRO od DF, to powinno uciac wszelkie dywagacje

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napewno zmiany na lepsze, choć i spowolnili szturmowca w podkładaniu min dużej mu to zajmuje gra zaczyna wyglądać i chodzić jeszcze tylko Hardcore:) no i serwery można kupić i stworzyć serwer hardcore czym prędzej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw jakie macie na ogół dane na grafie jakości połączenia? U mnie chyba nie jest zbyt kolorowo jeśli latency to ping.

79f9dff2200dd41e390f3bb77f01bcfc.jpg

1+3@tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dice jak zawsze daje rade... cos chca naprawiac a psuja wszystko inne. Wczesniej z najbardziej irytujacych bugow byl ten ze medyk podnosi a ty nie mozesz strzelac i w sumie tylko to mi przeszkadzalo tak teraz jakies totalne cuda sie dzieja. W przeciagu 3 mapek na podboju mialem kwiatki typu:
- medyk mnie podnosi a ja moge tylko machac analogiem w prawo i lewo (gora i dol nie dzialala)

- blysk lunety snajpera widzialem przez sciane

- cala runde na niebie w pewnym miejscu byl ogien po zniszczonym samolocie

- wskakuje na dzialo przeciwtlonicze wyskakuje a tu zupelnie inna klasa + glowna bron zglitchowana z ktorej nie moglem strzelac (tutaj totalny mindfuck co sie wlasnie odpieprzylo)
 

to tak na szybko...

zalety?
W koncu grywalny suez. Z 3 flag gdzie byl mordor i kamperowa za wydmami zrobili 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wy się wybredni robicie. Dawniej się grało w 20FPS, 576p i gra wieszała się co 20 minut, a teraz błysk lunety przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znerfili mi BARa w supporcie i znowu powrocilem do snajpera. Z bronia martini henry odkrywam ta klase na nowo :pogchamp_by_twitchkreygasm-d81hs8a:. Sciaga przewaznie na hita chyba ze z bliska to trzeba konczyc pistoletem. Nie bralem jej wczesniej pod uwage bo tylko szczerbina ale uwerzcie, potezna bron! Przed chwila na tdm 24:2 polecialem

btw. wydaje mi sie ze cos zje%&li z grafika wraz z nowym patchem, jak kamera odjezdza po meczu to rozdzialka mapy o wiele gorsza poza tym kolory gdzieniegdze bardziej wyblakle sie wydaja no i dodali mgle w budynkach :jaro: i menu czasem lekko zetnie

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie spieprzyli, tak jest tylko na Pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 teraz jak kamera sie oddala po meczu to mam rozdzialke z ps4 amator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując krótko ,  wyru*hali Cię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde to jak Bara znerfili we wsparciu to czym teraz strzelać w tej klasie. W wersji dalekiego zasięgu tak się fajnie snajperów zdejmował:-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, danken000 napisał:

Ale wy się wybredni robicie. Dawniej się grało w 20FPS, 576p i gra wieszała się co 20 minut, a teraz błysk lunety przeszkadza.

Dla takich akcji w tej grze.... wybaczam <3
 



Chodzi mi dokladnie o tego goscia na koncu pod ktorym wybuchl granat i polecial na sciane. Robi to wszystko robote na sluchawkach 7.1 :)

Las argonski zdecydowanie moja ulubiona mapa. Widok teammate'a jak wbija sie do bunkra na A/B z miotaczem i osmala kampiacych tam przeciwnikow bezcenny.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, wojcik_dan napisał:

Kurde to jak Bara znerfili we wsparciu to czym teraz strzelać w tej klasie. W wersji dalekiego zasięgu tak się fajnie snajperów zdejmował:-(

 

 

Dopiero co kupiłem nowego gnata dla wsparciucha, myślę,że będzie z niej pożytek.Więc jakaś tam opcja inna jest :)

 

 

Edytowane przez Mandi
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czu u Was po patchu również zmienił się sposób odradzania - już tłumacze. Dawniej aby zrespic się w konkretnym punkcie używało się analoga ( Np punk a lub b itd), a aby zrespic się na kimś z zespołu używałem krzyżaka ( góra/dół). Uważałem to za super rozwiązanie. Teraz działa tylko analog i muszę celować po mapie na swoich ludzi z teamu - czy u Was tez?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że krzyżakiem to się nigdy nie odradzałem tylko zawsze analogiem.
Za to nie wiem czy to moje jakieś odczucia tylko czy wszystko się dłużej ładuje - na Operacjach np. druga mapa. Oprócz tego to wczoraj za krótko grałem, żeby jakieś różnice zauważyć.

@Mandi - Madsen fajna broń i miło się nią gra. Tylko ten magazynek wystający... Jak tak z 3 razy mi zasłonił typa to sobie dałem siana i z tym Benet-Mercie biegam.

@bany4KHDR - myślałem, że grałeś tym, bo teoretycznie najlepsza broń snajpera. Podniosłem po jakimś gościu i śmiech, bo łatwiejszej broni w całej grze nie ma. Celujesz ogólnie w kolesia, strzał, trup, przeładowanie i kolejny.

@SkibaPL - też mam jednego poor guy'a ;)

 

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snipery przegięte tak samo jak czołgi. W sumie to i tak obojętne bo biegam bez szacunku dla swoich K/D

 

Raz mnie tylko dość mocno zawiesiło, i trafienie do drużyny nawet jak jest się w party nie należy do rzeczy łatwych ani szybkich. Cały mecz 25min trzeba czekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i Panie)

 

Czy jest jakakolwiek bron dla zwiadowcy ktora z bliska zabija przeciwnika jednym strzalem (strzelajac w korpus)?

Gram dosc agresywnie (nawet zwiadowca) i czesto "strzelam sie" z przeciwnikami w bardzo bliskim kontakcie.

Czesto jednak wystrzele raz - trafie - zadam np 83 punkty obrazen. Zanim przeladuje/zmienie na pistolet to mnie przeciwnik skosi.

 

Chodzi mi o bliski kontakt plus/minus 10 metrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, mierniczek napisał:

Panowie (i Panie)

 

Czy jest jakakolwiek bron dla zwiadowcy ktora z bliska zabija przeciwnika jednym strzalem (strzelajac w korpus)?

Gram dosc agresywnie (nawet zwiadowca) i czesto "strzelam sie" z przeciwnikami w bardzo bliskim kontakcie.

Czesto jednak wystrzele raz - trafie - zadam np 83 punkty obrazen. Zanim przeladuje/zmienie na pistolet to mnie przeciwnik skosi.

 

Chodzi mi o bliski kontakt plus/minus 10 metrow

chyba nie ma takiej broni. Ale mozna sie ratować padajac na ziemie odrazu po strzale i wtedy konczyc pistoletem, czesto skutkuje w starciach 1vs1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos mial tak, ze gra online sie mu instalowala i instalowa? Nie chce mi się znowu tego pobierac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×