Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, bany4KHDR napisał:


btw. wydaje mi sie ze cos zje%&li z grafika wraz z nowym patchem, jak kamera odjezdza po meczu to rozdzialka mapy o wiele gorsza poza tym kolory gdzieniegdze bardziej wyblakle sie wydaja no i dodali mgle w budynkach :jaro: i menu czasem lekko zetnie

 

tak jak przypuszczalem, lekki downgrade po patchu na pro : https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/59644/battlefield-1-update-reportedly-stealthily-downgrades-ps4-pro-version

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle teraflopow, tyle megahercow, wielkie pieniąchy, tyle fapingu na forum, a tu *huj ,  i tak grasz jak reszta parobków . :pazura:

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A weź tylko powiedz coś złego. Zaraz armia Rycerzy Chwały Playstation przybywa z odsieczą.

 

Swoją drogą, że tak to się potoczy to się nie spodziewałem. Jawna kpina z graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz w cenie są tylko TJ a nie Teraflopy, i to w tej skali powinna być mierzona moc, a raczej śmieszność tej nowej konsoli :30vm3cw:

Edytowane przez TeraJacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kill @TeraJacek @okoni spokojnie panowie, dice jak to dice, z kazdym patchem cos naprawi i cos innego spieprzy dlatego nie wieszajcie sobie jeszcze nudli na uszach. Wersja PRO i tak dziala plynniej i wyglada lepiej

Edytowane przez bany4KHDR
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obyś przy następnym paczu nie miał grafiki rodem z ps3 :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja dodam coś od siebie tryb hardcore narazie jest w moim odczuciu lipny, chyba kupię serwer i stworzę własne zasady hardcore bo kto o tym słyszał żeby nie można było oznaczać wrogów r1 już nie mówiąc o snajperze i jego peryskopie który teraz to już wgl jest do niczego, reszta może zostać choć jeszcze pojawiające się pkt też mogły zostać bo dają niezłego smaczku w grze po ubiciu gościa:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to ja dodam coś od siebie tryb hardcore narazie jest w moim odczuciu lipny, chyba kupię serwer i stworzę własne zasady hardcore bo kto o tym słyszał żeby nie można było oznaczać wrogów r1 już nie mówiąc o snajperze i jego peryskopie który teraz to już wgl jest do niczego, reszta może zostać choć jeszcze pojawiające się pkt też mogły zostać bo dają niezłego smaczku w grze po ubiciu gościa:) 

Chcesz powiedzieć że już można serwer wynająć?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serwer, nie wiem przy kupnie serwera pisze że już wszystko zostało zajęte a z drugiej strony niektórzy mówią że nie ma jeszcze dostępnych serwerów pożyjemy zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
serwer, nie wiem przy kupnie serwera pisze że już wszystko zostało zajęte a z drugiej strony niektórzy mówią że nie ma jeszcze dostępnych serwerów pożyjemy zobaczymy...

Można i nie...

Wchodzisz na EU i info ze serwerów brak do wynajęcia.. Ale są do wynajęcia np. w USA...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Można i nie...

Wchodzisz na EU i info ze serwerów brak do wynajęcia.. Ale są do wynajęcia np. w USA...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

ale jak wykupi na serwerach w USA to @bany4KHDR będzie płakał, bo ping, bo to, i tamto!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, One™ napisał:

ale jak wykupi na serwerach w USA to @bany4KHDR będzie płakał, bo ping, bo to, i tamto!

 

Nooo ONE shit! Przekonałeś MNIE!! Kupujemy na rok?? Chociażby po to aby burak Bany na swej PRO kąsoli miał ping z kosmosu i lagii... I co by ratio spadało ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, DigitalMan_PL napisał:

 

Nooo ONE shit! Przekonałeś MNIE!! Kupujemy na rok?? Chociażby po to aby burak Bany na swej PRO kąsoli miał ping z kosmosu i lagii... I co by ratio spadało ;)

KUPUJEMY! Nie będziemy mieli banych na serwerze :1_grinning: Nie będzie nawiedzał graczy niższego sortu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, One™ napisał:

ale jak wykupi na serwerach w USA to @bany4KHDR będzie płakał, bo ping, bo to, i tamto!

Dzisiaj bylem u providera z pytaniem czy da sie zejsc z pingiem z 20 do 10ms - jutro ma odzwonic. Za rok i tak przechodze na swiatlowod takze 1-3ms i symetryczne lacze na wypasie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra pisz do nich czy nie majo abonamentu na 5 lat z góry a co... A Banemu BANA na BF1 oooo :24_stuck_out_tongue: Bo On oszukuje gra na PRO...

Teraz, bany4KHDR napisał:

Dzisiaj bylem u providera z pytaniem czy da sie zejsc z pingiem z 20 do 10ms - jutro ma odzwonic. Za rok i tak przechodze na swiatlowod takze 1-3ms i symetryczne lacze na wypasie

 

Hahahaahah ALE BIEDA... hahahahahah Walić BIEDĘ ;)

 

Za rok... hahahaahah.... ale z Ciebie PRO :24_stuck_out_tongue:

 

BTW: A co miał powiedzieć, tak tak już załątwiam, zmamił oczy a jutro oddzwoni i powie NIE nie da się... hahahahah

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grach z serii Battlefield niekoniecznie duże znaczenie ma nasze łącze.Jakie ma znaczenie moje opóźnienie jak serwery EA częściej mają problemy z połączeniem niż mój dostawca ?Przed zmianą dostawcy miałem ping (BF4) od 80 do 120 ms ,po zmianie od 20 do 60 ms. Zero zmian w grze,co innego gdyby utrata pakietów się zmieniła,ale nigdy jej nie miałem niezależnie od  dostawcy.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ja tu gram z pingiem 60ms od czasów bf3 i jakoś daję rady. To nie cod gdzie trzeba mieć światłowody i najlepiej od razu netdume za 800zl żeby grać komfortowo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety daliscie sie strollowac.

Fajny serwer znalazlem.

Hardcore TDM Las Argonski 24/h + mgla i tylko na pistolety do 100 ticketow. Mozna pocwiczyc sobie handguny :24_stuck_out_tongue:

No i mam swoja pukawke ktora jest zabojcza na bliski kontakt. Jeszcze nie testowalem na dalszy dystans ale na sredn i bliski... niszczy przeciwnika. Wykupilem wszystkie pistolety i M1914 kosi az milo. Szybkostrzelnosc jest ogromna 9 pestek jak masz sprawnego palucha wywalisz w poltora sekundy a przeladowanie tez mniej wiecej tyle zajmuje.

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matchmaking to jest koncertowo zrypany. 

Nawet jak jestem z ekipą w party to mnie rzuca na drugą stronę, przy czym jak raz rzuci to już tej strony nie da się zmienić na właściwą.

 

Jak już uda się trafić całą ekipą z party to gra nie dopiera graczy. wspaniałe mecze 7 vs 11. biega się bez sensu przez 55 min od flagi do flagi na ogromnej mapie

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MM dziala jak nalezy skoro wywala Cie do drugiego teamu to tylko z powodu tego ze pierwszy jest juz pelny. Serwery tez dosc szybko sie zapelniaja zalezy jaki tryb. No chyba ze po patchu takie cyrki :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablos

 

Hehehe, no się bracie nameczyłeś przez ostatnie dwa dni :)

Ja ostatnio dostrzegam inny problem, który już zaobserwowalem w bf4, mianowicie, grając mapa po mapie z tymi samymi ludźmi ,  mam tak że mecz kończę z ratio na poziomie 3.0 4.0, aby na następnej mapie mieć ratio w okolicach 1.0 1.5. W pierwszym przypadku kile wpadają mi łatwo i wszystkie hitmarki wchodzą ,  a później mam akcje że widzę jak typstoi do mnie tyłem ,  walędo niego, a on się odwraca i kładzie mnie na serię ,  mając 60%hp.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że  jest 5 osób w teamie ale mamy w party 7 osób .

 

Pierwszy mecz jest nawet ok, jeden zespół 5 osób pozostałe 2 razem + randomy ale po jednej stronie.

 

W kolejnym już te 2 przerzuca na stronę wroga. Jesteśmy na radyjku i te 5 strzelają się z tymi 2 przeciw sobie. Gadają do siebie i strzelają w siebie.

I nie da się tego zmienić przez 30 min.

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się troszkę zapomnieliście. O tej grze nie wolno mówić nic złego. To Święta Ziemia, a jak nie pasuje to won grać w  arcadowego coda, noskille.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×