Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

nie jest idealnie, jest kilka rzeczy do poprawy ale imo BF1 ma najlepszy performance sieciowy na start wsrod fpsow od dawna

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nawet ogarnąłem że suport ma jakąś bombę na czołga ale konie są nieśmiertelne.

 

Wczoraj w 1 meczu koleś mnie zabił z 8 razy. Widzę go na horyzoncie walę w niego cały magazynek z ciężkiego karabinu  on podjeżdża ciach mach i po mnie. otrzymując silny ostrzał nawet nie zwalnia nie mówiąc aby go ubić

Podobno nawet idealny headshot ze sniperki w konia nic nie daje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imo konie sa dobrze zbalansowane, sa stworzone typowo pod szarze, jakby mialy mniej hp to nie byloby sensu na nie wsiadac. Pograj troche na koniu @pablos_PRO to zobaczysz sytuacjie z innej perspektywy

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może są zbalansowane ale są nierealne. Zawsze gdy było coś o 1 wojnie i były te konie vs czołgi to myślałem sobie WTF.

 

Gdyby było w tym choć ciut realizmu nikt by na konia nie wsiadał.

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do koni, wsiadłem na to ustroistwo raz, zabiłem 9ciu typa na jednym podejsciu i stwierdziłem że nie o takiego bfa walczyłem . 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedni ubijaja 9 konną, ini 20stu samolotem, pociagiem, czolgiem, dzialkiem, a ja skromnie Martini Henry ze szczerbinka pach, pach 24:2 na tdm i tez nie kazdemu to pasuje. Mysle ze jest wiecej graczy ktorzy nie o takiego BFa walczyli ale trzeba byc elastycznym albo zmienic gre :rydzy:

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast strzelac w konia, strzelajcie w kawalerzyste.. 

Oczywiscie nie jest to proste dysponujac karabinem szturmowymn albo lkmem wsparcia, ale grajac medykiem biegnacy na nas kawalerzysta na koniu jest spokojnie do zabicia zanim do nas dobiegnie. Jeszcze jeden pro tip, mozna ratowac sie granatem, rzucamy go przed siebie tylko oczywiscie trzeba wyczuc moment aby wybuchl w poblizu konia. Kolejnym sposobem jest trzymanie sie blisko roznych przeszkod, kon czesto ma z nimi problem a przy odrobinie szczescia stanie w miejscu i mamy kawalerzyste na widelcu.

To moje sposoby walki z koniami, juz dawno nie zginalem od szabli kawalerzysty, chyba ze sam sie o to prosze wychodzac na otwarty teren.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, okoni napisał:

Co do koni, wsiadłem na to ustroistwo raz, zabiłem 9ciu typa na jednym podejsciu i stwierdziłem że nie o takiego bfa walczyłem . 

bo nie jesteś prawdziwym facetem :24_stuck_out_tongue:
rs_500x282-140711131719-insta.gif

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bany, sorry stary, ale już się wyślizgało te twoje 24:2 , umieściłeś to już chyba we wszystkich wątkach na tym forum, włącznie z nieistniejacym kulinarnym. Szkoda że nigdy nie odbiorę Twojego zaproszenia, bo mógłbyś pograć w fajnej ekipie i zobaczył byś kilku typów którzy takie wyniki jak twój osiągają grając podbój , raszując i bez broni OP :)

Co do kawalerii, dobrym sposobem jest też położenie się na glebie , ale tu też jest jakiś mały bug ,  kolo z tą szabelką często zabija kiedy mam wrażenie że ma do mnie jeszcze kilka dobrych metrów . 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@okoni chyba nie uwazasz ze grajac podboj trudniej osiagnac dobre K\D niz na TDM :1_grinning: btw nie przecze ze sa gracze lepsi odemnie bo nie uwazaam sie za jakiegos wymiatacza ale Martini Henry to dobra giwerka i bardzo ubolewam nad faktem ze mnie nie dodales do znajomych :38_worried: nie mam z kim grac i w ogole samotny jestem :38_worried:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki lajf Prograczy :38_worried:

Przykro mi, nie wiem co powiedzieć . 

 

Na podboju trudniej osiągnąć lepsze kd grając obiectiv, bez kampy i w piechocie ,  uwierz mi , te schematy są identyczne w każdym bfie.

Nie zamierzam Cię oceniać ,  czyś dobry czyś zły . Ale błagam przestań już pisać o tym jednorazowym wypadku 24:2, jak znam życie ,  twoje ogólne ratio mówi co innego :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem ze bf to gra dla ekipy ale niestety bf nie uznaje więcej niz 5 osób grajac w dwa zespoly po 4 osoby przerzuca na drugą stronę i rozdziela i dlugo doszukuje graczy, ale to wszytko będą poprawiać mają dużo czasu😊

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można już wykupić serwer?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, manoszek napisał:

Myślałem ze bf to gra dla ekipy ale niestety bf nie uznaje więcej niz 5 osób grajac w dwa zespoly po 4 osoby przerzuca na drugą stronę i rozdziela i dlugo doszukuje graczy, ale to wszytko będą poprawiać mają dużo czasu

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Pewnie dla "lepszego balansu"

 

Już 3 osoby współpracujące mogą zarządzić na mapie. A przy 8 wg EA to może podchodzić pod psucie gry

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i masz racje, ale taka gra ekipą sprawia dużą frajde bez względu na wynik i kd, ale gra tez wspiera samotnych wilków trudno wszystkim dogodzić zobaczymy w jakim kierunku pójdzie bf, gra jest dobra chodzi lepiej niż bf4 na premierę ale w moim sercu tak bf4 siedzi głęboko😁

Huawei P8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF4 to była porażka. Okropny design map i pierdyliard broni i dodatków do nich które sztucznie wydłużały rozgrywkę w multi. BF3 jest o wiele, wiele lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BF4 to była porażka. Okropny design map i pierdyliard broni i dodatków do nich które sztucznie wydłużały rozgrywkę w multi. BF3 jest o wiele, wiele lepszy.

Nie wiem przez 800h gry bawilem aie wyśmienicie co prawda czasami strasznie sie denerwowalem ale większość porażek to brak umiejętności, oczywiście bf3 też byl dobry ale po przejsciu na ps4 i 64 graczy zabawa byla dobra, operacja blokada ech co za mapa pozdrawiam wszystkich żołnierzy

Huawei P8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde Wy tu mówicie o ratio 1,5:0, 2:0. Ja się jaram jak małe dziecko kiedy wychodzę na zero. Natomiast strasznie mi się podoba w podboju to ze przez wykonywanie celów nie zawsze jestem ostatni w tabeli a czasami nawet w pierwszej 5. Oczywiście miałem kiedyś przyjemność pograć min tu z naszego forum z @Plasgoogle jeszcze w bf4 i wiem ze można połączyć przejmowanie flag z niezłym wynikiem k:d. Mi nie wychodzi za cholere :). Biegam jak debil tylko aby przejąć, mordować, zginąć, przejąć. Czasami nawet mam wrażenie ze tylko moja ekipa to robi... :):)

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zaczniecie zwracać zbyt dużą uwagę na kd to się nie potrzebnie będziecie spinac jak nie bedzie wychodzić.

Huawei P8

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minut temu, pablos_PRO napisał:

To ładnie polecieli, mam nadzieję że poprawią to bo w obecnej formie jest to nie do przyjęcia. Nie wyobrażam sobie, że nie mogę wejść na "mój" serwer bo jest pełny!!! lub nie mogę wybrać map na których chcę grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najszybciej 'expic' zwiadowcą. Nienawidzę nim grać, chcę tylko wbić 2 poziom jak najszybciej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marcinka napisał:

Gdzie najszybciej 'expic' zwiadowcą. Nienawidzę nim grać, chcę tylko wbić 2 poziom jak najszybciej. 

Forteca Fao na punkcie "E" i "F"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj bylem u providera z pytaniem czy da sie zejsc z pingiem z 20 do 10ms - jutro ma odzwonic. Za rok i tak przechodze na swiatlowod takze 1-3ms i symetryczne lacze na wypasie

To jaki Ty masz TV ze zależy Ci na pingu nie większym niz 3ms.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×