Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, eX4cT_PL napisał:

To jaki Ty masz TV ze zależy Ci na pingu nie większym niz 3ms.

obecnie ping+inputlag to jakies 35ms 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, eX4cT_PL napisał:

To jaki Ty masz TV ze zależy Ci na pingu nie większym niz 3ms.

może ma monitor, a w bfie pokaże 110ms i co zrobisz jak nic nie zrobisz :)

 

54 minut temu, aniolekPL napisał:

To ładnie polecieli, mam nadzieję że poprawią to bo w obecnej formie jest to nie do przyjęcia. Nie wyobrażam sobie, że nie mogę wejść na "mój" serwer bo jest pełny!!! lub nie mogę wybrać map na których chcę grać.

potem okaże się że nikt nie będzie dołączał do twojego serwera i będzie pusty, brak możliwości zarządzania i wysokie ceny (jak gra więcej znajomych to można zrobić zbiórkę) zdecydowanie odpychają od zakupu, tylko niska sprzedaż serwerów może coś pomoc, i coś zmienią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, okoni napisał:

Bany, sorry stary, ale już się wyślizgało te twoje 24:2 , umieściłeś to już chyba we wszystkich wątkach na tym forum, włącznie z nieistniejacym kulinarnym. Szkoda że nigdy nie odbiorę Twojego zaproszenia, bo mógłbyś pograć w fajnej ekipie i zobaczył byś kilku typów którzy takie wyniki jak twój osiągają grając podbój , raszując i bez broni OP :)

Co do kawalerii, dobrym sposobem jest też położenie się na glebie , ale tu też jest jakiś mały bug ,  kolo z tą szabelką często zabija kiedy mam wrażenie że ma do mnie jeszcze kilka dobrych metrów . 

Wiesz co jest najgorsze? ze takie gowniaki wchodza pozniej na podboj czy szturm i zamiast grac zespolowo, ginac z zespolem i zdobywac flagi Z ZESPOLEM to klada sie w krzaku ze snajperka i wala konia gdy wejdzie frag z 300m (pomijajac fakt ze trafil za 15 razem). Jak wbijam z ekipa na serwer to chocby nie wiadomo co przeciwna druzyna robila potrafimy panowac nad 2 punktami. Wjezdza czolg na punkt? szybka zmiana klasy i dojezdzamy leszcza. Siedzi jakis kamper w budynku? szybkie info i dojezdzamy leszcza. Bez problemu potrafimy w 3-4 osoby cala runde utrzymac minimum 2 punkty na kazdej mapie a co robi reszta 28 graczy w teamie? no wlasnie chooy wie to sa takie banany ze snajperka w krzaku ktore sie nadaja na smar do taczki. No ale KD ratio jest ok mimo ze przegrywa 10 runde z rzedu :)

Ile razy to juz przegrywalem z ludzmi ktorzy staty mieli do bani a gorowali w tabeli bo biegali od punktu do punktu, podnosili, rzucali ammo/apteczki, spotowali itd. bo to sie w tej grze liczy. Play fucking objective.

Wczoraj specjalnie poswiecilem bombowiec zeby jakiegos fiuta dorwac na skalkach przy skraju mapy... wyskoczylem i wbilem mu kose a gosc odrodzil sie i znow polazl w to samo miejsce wiec pobawilem sie w snajpera... tyle ze nie dostal kulka w leb tylko rusznica przeciwpancerna. Pocisk przelecial przez 2 punkty ale dolecial :)


Tacy ludzie powinni znajdowac sie na innym serwerze... innej platformie... innej grze. Slyszalem ze ten nowy cod jest super no i po scianach mozna biegac!

A co do samej gry jedynie czego brakuje to wsparcia dla klanow. Mysle ze nie jedna reaktywacja by byla.

@kill

Ja o jednym a ty o drugim

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, kill napisał:

Chyba się troszkę zapomnieliście. O tej grze nie wolno mówić nic złego. To Święta Ziemia, a jak nie pasuje to won grać w arcadowego coda, noskille.

 

 

 

32 minut temu, SkibaPL napisał:

 


Tacy ludzie powinni znajdowac sie na innym serwerze... innej platformie... innej grze. Slyszalem ze ten nowy cod jest super no i po scianach mozna biegac!

 

 

 

Jackpot :024bl99:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, SkibaPL napisał:

Wiesz co jest najgorsze? ze takie gowniaki wchodza pozniej na podboj czy szturm i zamiast grac zespolowo, ginac z zespolem i zdobywac flagi Z ZESPOLEM to klada sie w krzaku ze snajperka i wala konia gdy wejdzie frag z 300m (pomijajac fakt ze trafil za 15 razem). Jak wbijam z ekipa na serwer to chocby nie wiadomo co przeciwna druzyna robila potrafimy panowac nad 2 punktami. Wjezdza czolg na punkt? szybka zmiana klasy i dojezdzamy leszcza. Siedzi jakis kamper w budynku? szybkie info i dojezdzamy leszcza. Bez problemu potrafimy w 3-4 osoby cala runde utrzymac minimum 2 punkty na kazdej mapie a co robi reszta 28 graczy w teamie? no wlasnie chooy wie to sa takie banany ze snajperka w krzaku ktore sie nadaja na smar do taczki. No ale KD ratio jest ok mimo ze przegrywa 10 runde z rzedu :)

Jakie to zabawne gdy ktos probuje usilnie przekonywac ze jego styl gry jest jedynie sluszny :1_grinning: Ty z ekipa potrafisz panowac nad 2 punktami przez runde? Brawo! Good for you! Ja potrafie w pojedynke czyscic punkt z przeciwnikow z dystansu majac jednoczesnie przeglad co sie dzieje w okolo i informujac mejtow o wszystkim. Gra stwarza wiele mozliwosci i dla mnie podejscie typu "Wjezdzamy na flage i robimy porzadek" jest rozwiazaniem dla ludzi prostych. Takich bykow, nieogarow bez finezji ktore napieraja jak tylko sie zapali czerwona lampka aczkolwiek tez raz na jakis czas biore support i biegam zeby sie odchamic, czasem wsiade w pojazd, zlapie za dzialko - trzeba byc elastycznym.
Reasumujac nie staram sie nikogo przekonywac ze jakis styl gry, badz jakas klasa jest lepsza czy gorsza bo skoro gra stwarza takie mozliwosci i mozna trzaskac dobre wyniki a przede wszystkim MIEC FUN grajac w rozny sposob to takie przepychanki nie maja sensu. 

 

PS. jest kilka rodzajow graczy, wydaje mi sie ze skiba jest z tych ktorzy zawsze szukaja kozla ofiarnego i wszelkie frustracje wyladowuja na innych graczach, a bo kamper, a bo w krzakach siedzi, a bo snajpi, a bo biegnie nie w tym kierunku co powinien itd ale moge sie mylic ;) buzka skiba
 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż ciężko uwierzyć, że nie zauważyliście pogorszenia grafiki po ostatniej aktualizacji...

Ja milczalem do czasu pojawienia się wpisu na pssite :)

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bany4KHDR napisał:

Jakie to zabawne gdy ktos probuje usilnie przekonywac ze jego styl gry jest jedynie sluszny :1_grinning: Ty z ekipa potrafisz panowac nad 2 punktami przez runde? Brawo! Good for you! Ja potrafie w pojedynke czyscic punkt z przeciwnikow z dystansu majac jednoczesnie przeglad co sie dzieje w okolo i informujac mejtow o wszystkim. Gra stwarza wiele mozliwosci i dla mnie podejscie typu "Wjezdzamy na flage i robimy porzadek" jest rozwiazaniem dla ludzi prostych. Takich bykow, nieogarow bez finezji ktore napieraja jak tylko sie zapali czerwona lampka aczkolwiek tez raz na jakis czas biore support i biegam zeby sie odchamic, czasem wsiade w pojazd, zlapie za dzialko - trzeba byc elastycznym.
Reasumujac nie staram sie nikogo przekonywac ze jakis styl gry, badz jakas klasa jest lepsza czy gorsza bo skoro gra stwarza takie mozliwosci i mozna trzaskac dobre wyniki a przede wszystkim MIEC FUN grajac w rozny sposob to takie przepychanki nie maja sensu. 

 

PS. jest kilka rodzajow graczy, wydaje mi sie ze skiba jest z tych ktorzy zawsze szukaja kozla ofiarnego i wszelkie frustracje wyladowuja na innych graczach, a bo kamper, a bo w krzakach siedzi, a bo snajpi, a bo biegnie nie w tym kierunku co powinien itd ale moge sie mylic ;) buzka skiba
 

A Ty to chyba nie zrozumiales o co skibie chodzilo to raz. 

 

A dwa jak Ci pol drużyny lez i czysci punkty z dystansu gdy dostajecie ostro wpierdol bo nikt oprocz Twojego skladu nie stara sie przejmowac to chyba jest cos nie tak. Od takich zagrywek sa inne tryby. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
obecnie ping+inputlag to jakies 35ms 

A skąd takie dokładne dane? Poproszę sposób pomiaru.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A skąd takie dokładne dane? Poproszę sposób pomiaru.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Ping na łączu po kablu na speedtescie 15-20ms a input lag w tv 17ms wg danych z internetu. Jeśli chodzi o srvry bf to mam na ogół latency koło 50ms w grze

1+3@tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kolos28 napisał:

Aż ciężko uwierzyć, że nie zauważyliście pogorszenia grafiki po ostatniej aktualizacji...

Ja milczalem do czasu pojawienia się wpisu na pssite :)

HTC 10

Moi znajomi posiadający PS4 Pro,zarzekają się że żadnych zmian z grafiką po patchu nie zauważyli.Ja już nie wiem o co chodzi.

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy downgrejd graficzny był też na zwykłym ps4? bo gram las argonski po dłuższej przerwie i jakaś grafika taka gorsza o wiele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Banan91PL napisał:

Czy downgrejd graficzny był też na zwykłym ps4? bo gram las argonski po dłuższej przerwie i jakaś grafika taka gorsza o wiele

Też mam takie wrażenie ,a do tego menu lobby zamula jeszcze bardziej :wacko: Zawsze to samo, 5 rzeczy poprawionych 10 spieprzonych.:2_grimacing:

Ja mam pytanie z innej beczki.Jak zniszczyć tory? Jest to jedno z zadan do zdobycia medalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostaje chyba użyć dynamitu aczkolwiek co jeśli tory zostaną zniszczone a przyjedzie pociąg?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy downgrejd graficzny był też na zwykłym ps4? bo gram las argonski po dłuższej przerwie i jakaś grafika taka gorsza o wiele

No ja na zwykłej Ps4 zauważyłem pogorszenie grafiki więc ten downgrade nie dotyczy tylko PRO...

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem żadnych zmian może dla tego ze w ogóle mnie to nie interesuję, grajcie i miejcie jak najwięcej przyjemności z tego 😁

Huawei P8

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może podzielcie się czym strzelacie bo ostatnie wpisy to tylko klatki, dropy i downgrady.

Medyk-to głównie Autoloading (powiększony).Monodragon celny a przeszkadza mi długość przeładowania. Dużo ludzi się zachwyca Selblasterm ja nim za bardzo nie potrafie bo szybko strzelam a ta broń mocno kopie.

Wsparcie-tu największy problem. Przed patchem Bar (dalekiego zasięgu)po patchu już nie koniecznie ale też po niego sięgam. Próbuje teraz z Madsenem. 

Powiedzcie mi jak teraz strzelać? Coraz więcej jest wpisów, że wsparciem jest dobrze walić z biodra. Ja mam przyzwyczajenie zawsze przycelować. Jak z biodra wsparciem to które bronie? Bo wersje to chyba okopowe?

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U wsparcia najbardziej leży mi jednak 1909 Benet Mercie (stabilny). Sam zawsze celuję, z biodra jakoś dziwnie mi się strzela, ale, że po patchu przy broniach wsparcia pojawiło się jakieś kółeczko przy celowniku, to może faktycznie warto się tym sposobem zainteresować. ;)

 

Medykiem ostatnio wcale nie gram, ale jak grałem to albo Cei-Rigotti (fabryczny) albo Mondragon.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też zauważyłem te kółeczko. Muszę przetestować teraz lkmy co mają najwyższe staty przy celności z biodra. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Medyk to tylko Cel-Rigotti (czy jak to się pisze), przełączamy się na tryb serii i jazda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten cel rigotti to jest odblokowany od początku vzy trzeba 10rangę wbić ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ten cel rigotti to jest odblokowany od początku vzy trzeba 10rangę wbić ? 

Od początku, ale te lepsze wersje później się pojawiaja

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś z poziomu apki na androida zmieniać wyposażenie we wszystkich trzech slotach? Bo albo jestem jakiś ułomny, albo mogę tylko w jednym..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Jeżeli Medyk to tylko Cel-Rigotti (czy jak to się pisze), przełączamy się na tryb serii i jazda :)

Wydaje mi się że to kwestia gustu. Ostanio widziałem gościa co miał 54 gwiazdkę na Monodragonie. 

Dlatego celowo nie zapytałem o najlepszą broń tylko kto czym gra bo każdemu czym innym dobrze idzie ;-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Jeżeli Medyk to tylko Cel-Rigotti (czy jak to się pisze), przełączamy się na tryb serii i jazda :)

panie a jak to się zmienia na ten tryb serii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×