Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

panie a jak to się zmienia na ten tryb serii?

"szczałka" w dół

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj pierwszy raz zagrałem sobie na słuchawkach (wcześniej głośniki tv/głośniki 2+1 pod tv) to dźwiek robi robotę, słychać kto z której strony podchodzi, krzyki, wrzaski podwiadają czy ktoś do nas gna z bagnetem, super sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minut temu, okoni napisał:

A ten cel rigotti to jest odblokowany od początku vzy trzeba 10rangę wbić ? 

Imo najlepsza bron medyka - polecam :)

Dzisiaj z chlopakami w 4-5 osob lecimy nocke od 21-22 do rana wiec jak ktos chce moze dolaczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 9.11.2016 o 10:09, Rambo8 napisał:

ocalonych

Ja prawie od początku biegam tylko z automatico m1918 w wersji stabilnej. Kojarzy mi się z famasem z bf4, dzięki swojej szybkostrzelnosci i niedużego magazynka. Chwila i po napojach, ale bardzo się przyzwyczaiłem do tej broni. W zawarciu jest mega skuteczna. pogralem chwilę hellriegerem i to jednak nie na mój styl. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 17.11.2016 o 18:25, bany4KHDR napisał:

Ja potrafie w pojedynke czyscic punkt z przeciwnikow z dystansu majac jednoczesnie przeglad co sie dzieje w okolo i informujac mejtow o wszystkim.

 

 

walesa.png

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio otwieram sie na wieksze tryby, zdecydowanie wiecej krzakow :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to skórki

Bartek Cię tak zaorał jak Jurgiel na wiosnę. 1,6 to nie ratio.

fdc04723cfb9b860cdc7c41ff28d90f0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Bartek_Red napisał:

Nie, to tylko skórki. Jedyne profity, to te wizualne, a więc zbędne bzdety.

Ja nie widzę zadnego sensu levelowania w tej grze. Mam jakies obligacje kupuję bronie tylko kazda kolejna jest gorsza od tej pierwszej z 0 lvl.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, okoni napisał:

Bartek Cię tak zaorał jak Jurgiel na wiosnę. 1,6 to nie ratio.

Jak dla mnie to bylo b. slabe ale widocznie trafilo w twoje malo wyszukane gusta. Jesli chodzi o ratio to sukcesywnie rosnie. A jak tam twoje? Dalej synek winny czy zaczynasz ogarniac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej te konie są przesadzone.

 

Najśmieszniejsze jest to, że udało nam się wysadzić telegraf dopiero po 4 minutach. 

Edytowane przez Astro222
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, pablos_PRO napisał:

Ja nie widzę zadnego sensu levelowania w tej grze. Mam jakies obligacje kupuję bronie tylko kazda kolejna jest gorsza od tej pierwszej z 0 lvl.

Ja tam zlomuje wszystkie skorki i otwieram skrzynke za 900. Zbieram na bartka :24_stuck_out_tongue: (aktualnie 2/5)

Przed chwila odpalilem ten tryb mgly wojny (ogolnie to co to za bieda ze jest tylko 1 mapa? a ja sie cieszlem ze taki fajny serwer znalazlem) a tu gosciu z automatico mi na ryj wyskakuje...

@Astro222 hahaha ladnie sie wyebales w towarzystwo :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, bany4KHDR napisał:

Jak dla mnie to bylo b. slabe ale widocznie trafilo w twoje malo wyszukane gusta. Jesli chodzi o ratio to sukcesywnie rosnie. A jak tam twoje? Dalej synek winny czy zaczynasz ogarniac?

Ta, mistrza najlepszego żartu, mało co rozśmieszy. Całe szczęście że Ty coś powalającego od czasu do czasu wrzucisz.

 

 A co do bfa, kwestia poznania map, jeszcze trochę gra mnie zaskakuje. Ale powoli się wyrabiam. Nie kampię, więc szybko się uczę . A syn , jak to dziecko, bawi się grą , np ostatnio nauczyłem robić go tbagi, przyda mu się na gówniaków ze snajpami :)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta, mistrza najlepszego żartu, mało co rozśmieszy. Całe szczęście że Ty coś powalającego od czasu do czasu wrzucisz.

 

 A co do bfa, kwestia poznania map, jeszcze trochę gra mnie zaskakuje. Ale powoli się wyrabiam. Nie kampię, więc szybko się uczę . A syn , jak to dziecko, bawi się grą , np ostatnio nauczyłem robić go tbagi, przyda mu się na gówniaków ze snajpami

Hahahahah a pamiętam jak w Armie robiłem tbagi tym noobom :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobawiłem się tym trybem Hardcore w podboju. Czołgiem gram naprawdę od święta, ale wczoraj z ciekawości wsiadłem sobie do nie niego - w ciągu 5-10 min, 26 zabójstw. Ponieważ snajper zabija na strzała i nie pokazuje skąd dokładnie strzela - jest to klasa niemal idealne w tym trybie na podboju do nabijania fragów. I nie potrzeba wcale Martini-Henry do tego, bo on traci swoje moce w tym trybie. Ale generalnie gra się fajnie, chociaż na dłuższa mete potrzeba balansu zwiadowców, bo ich celność mnie przeraża. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nadal robie tbagi. Skiba widziałeś wczoraj? ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, liljon napisał:

Pobawiłem się tym trybem Hardcore w podboju. Czołgiem gram naprawdę od święta, ale wczoraj z ciekawości wsiadłem sobie do nie niego - w ciągu 5-10 min, 26 zabójstw. Ponieważ snajper zabija na strzała i nie pokazuje skąd dokładnie strzela - jest to klasa niemal idealne w tym trybie na podboju do nabijania fragów. I nie potrzeba wcale Martini-Henry do tego, bo on traci swoje moce w tym trybie. Ale generalnie gra się fajnie, chociaż na dłuższa mete potrzeba balansu zwiadowców, bo ich celność mnie przeraża. 

Snipery czołgi są przegięte i w zwykłym trybie. Więc na hardcorze piechota pozostałych klas musi robić za mięso armatnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi hardcore w ogóle nie odpowiada. Moim zdaniem spieprzyli ten tryb. W czwórce imo było to lepiej rozwiązane, gdzie  większość czasu spędzalem tylko w tym trybie na TDMach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy czołgi są przecięte ?  Wiadomo , trochę być muszą ,  ale mnie zastanawia ludzka głupota  ( a w zasadzie mnie nie zastanawia :) ), skoro jeździ jakiś typ i robi ogólną rzeź ,  czemu ludzie nie wpadają na pomysł aby zmienić klasę i gostka obrzucić ganatami i innym badziewiem. Dwa dobrze rzucone granaty i poprawka z rurki zabierają temu dużemu kartonowi 50%, wystarczy trzech ludzi i typa nie ma.

Biegam tym żołnierzem co ma niby walczyć z pancernymi ,  ale w pojedynkę to zawsze kończy się killcamem i radośnie latajacym moim manekinem.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety do rozwalenia czołgu musisz miec 2 graczy. Bo 1 bomba nie wystarczy, a drugiej już nie masz. Trzeba się zgadać i zgrać i nie dać się zabić. 

W bf4 nie bylo problemu 2 strzały z rpg. Ale 1 gosciu dawał radę. 

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Ja dlatego w tej części nie gram szturmowcem a w Bf4 to była moja ulubiona klasa. Teraz jak gram z kumplem i jakiś czołg jest natarczywy to we dwóch zazwyczaj mamy szanse natomiast jeden szturmowiec ma za małą siłe rażenia. Co innego jak by miał chociaż ze 3 granaty a tak to są dwa a jeszcze z działa p/pancernego wprowadzielil jeszcze rykoszety jak WoT.

Krew zalewa jak z działa wchodzi rykoszet.

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, cwir napisał:

ja nadal robie tbagi. Skiba widziałeś wczoraj? ;)

eeee nie? cos Ci chyba nie wyszlo

Nie no serio jakim cudem ludzie biegaja z karabinami w tym nowym trybie na pistolety lol

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×