Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

44 minut temu, okoni napisał:

Czy czołgi są przecięte ?  Wiadomo , trochę być muszą ,  ale mnie zastanawia ludzka głupota  ( a w zasadzie mnie nie zastanawia :) ), skoro jeździ jakiś typ i robi ogólną rzeź ,  czemu ludzie nie wpadają na pomysł aby zmienić klasę i gostka obrzucić ganatami i innym badziewiem. Dwa dobrze rzucone granaty i poprawka z rurki zabierają temu dużemu kartonowi 50%, wystarczy trzech ludzi i typa nie ma.

Biegam tym żołnierzem co ma niby walczyć z pancernymi ,  ale w pojedynkę to zawsze kończy się killcamem i radośnie latajacym moim manekinem.

Niby gramy zespołowo ale i tak 2 czołgi plus kamperzy na górkach potrafią zrobilić z nas marmoladę.

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem singla, kupiłem bfa dla tego trybu - (wiem, wiem bla bla bla single to dodatek, bla bla bla, tutorial, bla bla bla ale jesteś głupi że kupiłeś bfa za 200 dla singla bla bla bla) 

 

A ja na to: tak I oczywiście że żałuję ;) poza 4 pancernych bez psa I cwaniaka lotnika straaaaaszne gowno ;) jeśli w grach robi się singla powinno jakoś się to prezentować... 

 

Leje na multi więc pewnie I 11/10 może być ale tryb dla pojedynczego gracza to 6/10 (lekko powyżej sredniaka) . 

 

Szkoda, bardzo zmarnował taki potencjał!!!

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kunie faktycznie, w dobrych rękach lekkie przegięcie.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, okoni napisał:

Czy czołgi są przecięte ?  Wiadomo , trochę być muszą ,  ale mnie zastanawia ludzka głupota  ( a w zasadzie mnie nie zastanawia :) ), skoro jeździ jakiś typ i robi ogólną rzeź ,  czemu ludzie nie wpadają na pomysł aby zmienić klasę i gostka obrzucić ganatami i innym badziewiem. Dwa dobrze rzucone granaty i poprawka z rurki zabierają temu dużemu kartonowi 50%, wystarczy trzech ludzi i typa nie ma.

Biegam tym żołnierzem co ma niby walczyć z pancernymi ,  ale w pojedynkę to zawsze kończy się killcamem i radośnie latajacym moim manekinem.


czasami nawet uda się chyba jednym assaultem rozwalić taki czołg na 1 podejście. Nie jestem pewny czy czołg z którym walczyłem miał 100% czy około 90% ale 2 granaty, rakiety i na dobitkę granat zapalający, który łącznie zadał chyba 15-20 dmg, wystarczyły mi na ciężki czołg. Z kolei z lekkim można poradzić sobie np. supportem. 1 przyłożenie limpet charge (nie wiem jak to jest przetłumaczone na PL) powoduje unieruchomienie silnika, od razu trzeba rzucić sobie skrzyneczkę z ammo jak tylko się ładunek na tym czołgu zamontuje i potrafi się bardzo szybko odnowić ten jeden ładunek. Detonacja drugiego ładunku często zostawia czołg z około 30% pancerza chyba, zazwyczaj jak dorzucę jeszcze granat to kierowca czołgu wysiada a wówczas już jestem na niego gotowy :) Limpet charge ma swoje plusy i minusy, jak wszystko, trzeba blisko podbiec ale jak się rzuci ładunek na jakąkolwiek część czołgu to możliwe że kierujący nim nie widzi z jakiego kierunku oderwał bo jak kilka razy podchodziłem od tyłu do lekkiego czołgu to ani razu nie szukali mnie właśnie z tyłu, więc nawet bez specjalnego się ukrywania miałem czas żeby odnowić liczbę ładunków.

Wiadomo pewnie nie zawsze się uda ale nie ma co tak demonizować tych czołgów, zazwyczaj 2 osoby wystarczą żeby ulżyć zespołowi i trochę te czołgi powstrzymać.

Edytowane przez Scooby-Doo
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak kupiłem wersję cyfrowa Battlefielda to może w nią zagrać inny użytkownik konsoli?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, pod warunkiem, że konto, na którym została zakupiona gra, jest ustawione jako główne.

Edytowane przez Bartek_Red
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Czyli ta wersja będzie mi działać na 2 konsolach?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Jeżeli na tej drugiej konsoli konto na którym Bf został kupiony będzie jako podstawowe. Tzn. Jeden musi grać na koncie gdzie zostało kupione a drugi musi to konto ustawić jako główne a grać na swoim koncie.

Edytowane przez wojcik_dan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem przed chwilą podbój na hardcorze. Bardzo się rozczarowałem. Brak znaczników graczy z własnego teamu no jeszcze zrozumiem ale kurde kto wymyślił żeby usunąć "powiadomienie" o kilu? Nosz cholera jasna, to głupota ! Latam jak zakręcony i sprawdzam wynik czy ubilem gościa czy nie.


  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do bfa po małej przerwie I kurde przecież na zwykłym ps4 w podboju 64 nie da się grac  tzn da się ale mała przyjemność jest jak mamy ciągle 20 fps. czy na pro wygląda to lepiej? pytam poważnie i chciałby żeby ktoś kto ma porównanie mógłby mi doradzić bez głupiego trollowania  bo jeśli różnica w płynności jest znacząca to idę kupic ps4pro bo oszaleje na tym podboju z 20 fpsami

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Banan91PL napisał:

Wróciłem do bfa po małej przerwie I kurde przecież na zwykłym ps4 w podboju 64 nie da się grac  tzn da się ale mała przyjemność jest jak mamy ciągle 20 fps. czy na pro wygląda to lepiej? pytam poważnie i chciałby żeby ktoś kto ma porównanie mógłby mi doradzić bez głupiego trollowania  bo jeśli różnica w płynności jest znacząca to idę kupic ps4pro bo oszaleje na tym podboju z 20 fpsami

 

 

 

Na Pro jest delikatnie lepiej, jednak dalej działa jak kupa... 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Kisiel-PL napisał:

 

 

 

Na Pro jest delikatnie lepiej, jednak dalej działa jak kupa... 

 

imo jak na sprzet za 400$ dziala swietnie. Na filmiku testowali najbardziej zasobożerną mapke. Na Pro widac zdecydowana poprawe w stabilnosci (nie ma takich czestych i duzych dropow) do tego srednio 10+ fps, wyzsza rozdialka i kilka dodatkowych efektow czostkowych. Nie jestem specem ale podobnie jak panowie z DF stwierdzam ze jest to "huge difference" jesli chodzi o multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedając starą PS4 za 1000zł (albo i taniej) trzeba dołożyć 700zł do wersji Pro. Sorry, ale stosunek ceny do wydajności (wzrost średnio o te 10FPS) w tym przypadku jest strasznie mizerny... :frog:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Kisiel-PL napisał:

Sprzedając starą PS4 za 1000zł (albo i taniej) trzeba dołożyć 700zł do wersji Pro. Sorry, ale stosunek ceny do wydajności (wzrost średnio o te 10FPS) w tym przypadku jest strasznie mizerny... :frog:

kolega chyba zapomina ze mamy do czynienia z zamknietym systemem gdzie nie wymienia sie posczcegolnych podzespolow jak w PC. W Pakiecie dostaje sie upgrade grafiki, procka, adaptera sieci, dysku twardego w chyba najwyzszej mozliwej konfiguracji za ta cene. Ciekawi mnie czy PC za 400$ pociagnalby chociaz bf4 FHD i 60 fps na niskich. :obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna wojna się zaczyna... Czytając te wszystkie wpisy, odnośnie działania BF1 na pro i na zwykłym ps4, coraz bardziej zaczynam się cieszyć, że postanowiłem nie robić żadnych upgredów/wymian na wersję PRO. 

Pytam się całkiem poważnie, kto wam kazał sprzedawać stare ps4 i dopłacać 700 zł więcej aby mieć PRO i "niby" więcej FPS? Celowo napisałem niby w cudzysłowie, ponieważ, tak jak mówiłem wcześniej, powiedziano że będzie patch ulepszający do bf1 dla pro, ale nikt nie sprecyzował dokładnie tego co on poprawi. Prawda jest taka, że co niektórzy rzucili się na PRO, ponieważ ze specyfikacji jasno wynika, że konsola jest mocniejsza, no i co jest logiczne gry powinny działać lepiej. Co jest obecnie to poprawa o 10fps i są narzekania że "tylko 10fps". Przypomnę, że było jasno określone że gra w wersji multi będzie taka sama na ps4 i ps4 pro. No i zaraz ktoś napisze, mylisz się, bo powiedziano że limit FPS będzie taki sam, i jak bf1 ma 60fps i na ps4 jest w 50fps to na pro może być w 60fps. No okej i co teraz? Macie pro, jesteście wkurzenie bo gra działa tak jak na ps4, a prawda jest taka że nic z tym nie możecie zrobić, a producenci gier jak i całe $ony kolejny raz wyruchało wszystkich w D. bo mogą robić co chcą i jak chcą, tak "poprawiać" gry na pro jak im się podoba. Bo zostawili sobie furtkę, w postaci wpisu że gry w multi będą takie same, więc w efekcie nie muszą robić z nimi nic. Zapowiedzieli patche na pro? to wydadzą patche które dają parę więcej fps i dziękujemy.

 

$ony zorbiło tak jak rockstar wydając GTA na old geny, next geny i PC. 3 razy sprzedali to samo. $ony już drugi raz sprzedaje ps4, a ludzie lecą kupować...

 

 

Aby nie wywołać fali hejtu i burzy przypomnę że to moje zdanie. I nie twierdze że PRO jest do dupy, tylko ciesze się że zostałem przy zwykłym ps4.

 

 

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Banan91PL napisał:

mała przyjemność jest jak mamy ciągle 20 fps

Czy ty wiesz jak wyglada gra w 20 fpsach? takze nie rzucaj liczb z dupy na wiatr chyba ze zapomniales o cudzyslowiu w co watpie. Po tych wszystkich patchach nie widze zadnej roznicy w grze pomijajac bugi.

Dobry gosc

 

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu, dajcie już spokój z tym Pro w temacie BF1.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Banan91PL napisał:

Wróciłem do bfa po małej przerwie I kurde przecież na zwykłym ps4 w podboju 64 nie da się grac  tzn da się ale mała przyjemność jest jak mamy ciągle 20 fps. czy na pro wygląda to lepiej? pytam poważnie i chciałby żeby ktoś kto ma porównanie mógłby mi doradzić bez głupiego trollowania  bo jeśli różnica w płynności jest znacząca to idę kupic ps4pro bo oszaleje na tym podboju z 20 fpsami

Sory banan ale to brednie. Prawda gra chrupie ale nie do 20 fps. Gram zarowno na pro jak i na zwyklym PS4(u brata) w bf i tu i tu gra mi sie dobrze. Grajac na pro wcale nie trzaskam lepszych wynikow niz na normalnej wersji. A te 10 fps nie robi jakiejś wielkiej roznic. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najniższa zanotowana wartość k/s w BF1 to 26, więc jak spadło z 60 to mogło wyglądać drastycznie. No i oczywiście rozdziałka potrafi spać do 90p (nie pomyliłem się).

Spoiler

rdB0VPK.png

 

źródło:

https://www.youtube.com/watch?v=s8S4cIUb3Y0

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1qB6Tw1sHli2PMyheh1-cWpFltvCbZoLPz1o2vpmJ36k/edit#gid=537481000

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja dzisiaj na suezie to miałem  ciągle z 26 fpsow   po prostu 0 frajdy z grania czuje się jak bym grał na laptopie co nie domaga . Juz mogliby dac grafikę z ps3 byle to płynnie  chodzilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie przeciez to bylo oczywiste ze na vanilce spadki spore, dlatego wspanialomyslne sony wypuscilo :banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Banan91PL napisał:

No ja dzisiaj na suezie to miałem  ciągle z 26 fpsow   po prostu 0 frajdy z grania czuje się jak bym grał na laptopie co nie domaga . Juz mogliby dac grafikę z ps3 byle to płynnie  chodzilo

Nie no kozak jestes nie ma co a kazdy kto robi benchmarki powinien cie wypozyczac a nie uzywac durnych programow. Najpierw ze 20 fps teraz 26. No kur*a talent po prostu ze mierzysz to wszystko swoim okiem. Pieprzysz takie glupoty ze oczy bola.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie troche smieszy placz o fps ze ktos nie umie grac jak mu klatki spadaja,wiadome gorzej sie gra, ale to kazdemu spadaja fps i kazdy ma takie same szanse :2_grimacing:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Banok napisał:

Mnie troche smieszy placz o fps ze ktos nie umie grac jak mu klatki spadaja,wiadome gorzej sie gra, ale to kazdemu spadaja fps i kazdy ma takie same szanse :2_grimacing:

 

No chyba nie :frog:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×