Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

A to nie zależy czasem od kierowcy czołgu, co tam ma ustawionego w perkach? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy, zależy. Są 3 typy ustawień i w tym trzecim na miejscach 4 i 5 są miotacze ognia. Inne są też ustawienia perków pod krzyżakiem - prawo i lewo.

A co do poprzednich wpisów to i tak jest to najlepiej i najstabilniej działający BF po premierze od czasu, na pewno, BF3. Mnie najbardziej wkurza cały czas to ładowanie menu i teraz jeszcze pseudo-naprawione wychodzenie. Ktoś wcześniej pisał, że szybciej grę wyłączysz i włączysz niż się wychodzenie skończy.

BTW mieli osłabić ten wóz artyleryjski przeciwlotniczy a wczoraj, jak za najlepszych czasów, koleś kampił na swoim respie jak Tunguską.

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie się tam dobrze gra :jaro: jak mi się beta nie spodobała, tak już full wersja jest OK!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ja mam to samo przed łatką jak i po łatce grało mi się tak samo dobrze. U tego grafika gorsza, u tego klatki spadają o 5 i widzi gołym okiem ( mi to klapki od czytania tego marudzenia spadają :1_grinning: ) u trzeciego medyk nie podnosi, czwartego czołgi rozwalają. Jak baby na rynku normalnie :) Proponowałbym żeby narzekacze zajęli się grą a nie szukaniu dziury w całym :) 

Edytowane przez mesutOzim
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, mesutOzim napisał:

Dokładnie, ja mam to samo przed łatką jak i po łatce grało mi się tak samo dobrze. U tego grafika gorsza, u tego klatki spadają o 5 i widzi gołym okiem ( mi to klapki od czytania tego marudzenia spadają :1_grinning: ) u trzeciego medyk nie podnosi, czwartego czołgi rozwalają. Jak baby na rynku normalnie :) Proponowałbym żeby narzekacze zajęli się grą a nie szukaniu dziury w całym :) 

Dobrze prawisz kolego z mojego miasta rodzinnego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, okoni napisał:

A to nie zależy czasem od kierowcy czołgu, co tam ma ustawionego w perkach? 

 

Zależy ale nawet jak jest ustawiony czołg z miotaczami ognia to niektórzy gracze nie mogą z nich korzystać z niewyjaśnionych do dzisiaj przyczyn :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie , z tym miotaczem ognia jest problem, i nie tylko ja go mam.

Raz działa, (czołg ogniowy) a raz nie. Dziwna sytuacja.

Na razie odstawiłem bf1 od tygodnia go nie włączyłem ... coś czuję,że ta odsłona serii nie zrobi mi takiego szału w głowie jak poprzednie części.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak,że po odpowiednio oddanym strzale w czołg da się "unieszkodliwić" broń pasażerów ,w tym miotacz ognia ?

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się, w ogóle to jest świetnie zrobione w tym BF-ie, że możesz wyłączać poszczególne "części" pojazdów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak i widać to po czerwonej obwódce na tym modelu czołgu na dole ekranu (oczywiście widzą to tylko Ci którzy są w środku, ale ten co niszczy jakiś element to dostaje za to pkt więc też widzi). Ten przyczepiany ładunek wybuchowy który ma support zawsze rozwala jakaś część pojazdu, w ciężkim czołgu jednym takim ładunkiem można rozwalić oba stanowiska na boku czołgu. Także pewno też na to warto zwrócić uwagę jak coś nie działa, choć kto tam wie, jakiś bug może być, jak np przy podniesieniu przez medyka często na da się strzelać z broni głównej przez parę sekund.

Edytowane przez Scooby-Doo
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku wystarczyło zmienić broń na boczniaka i spowrotem. Ale fakt, zdarza mi się dość często . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tego czołgu to sprawdziłem raz jeszcze. Czołg w bazie 100% hp,niebity bez najmniejszej rysy na lakierze :) - ja raz na jakiś czas "puszczę" miotacz a jak wsiada ktoś inny to widzę animacje cały czas. U mnie tak dziwnie odpala i gaśnie. Kierowca oczywiście ma wybrane odpowiednie perki co widać po moim następcy siedzącym na miejscu "ogniowym". No nie działa to zbyt dobrze u mnie. Może tego pada zmienię :24_stuck_out_tongue: ...

W moim przypadku wystarczyło zmienić broń na boczniaka i spowrotem. Ale fakt, zdarza mi się dość często . 

U mnie tak samo.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie jest tak,że po odpowiednio oddanym strzale w czołg da się "unieszkodliwić" broń pasażerów ,w tym miotacz ognia ?

Nawet na w pełni sprawnym czołgu ludzie tak maja, to nie jest tak ze im raz działa a raz nie. Poprostu im nigdy od premiery gry to nie działało.

Wysłane z iPod touch za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się komuś zrobić wpis do kodeksu : działka lotnicze ? Już 3 godzinę próbuje to zrobić i zaraz mnie coś trafi..

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Eloszki napisał:

 

Udało się komuś zrobić wpis do kodeksu : działka lotnicze ? Już 3 godzinę próbuje to zrobić i zaraz mnie coś trafi..

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

staraj się zapamiętać jak te samoloty lecą na podstawie tego filmu, podkręć sobie tez czułość pada żebyś nadążył

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam tak niektóre posty, w których są niezłe podsmiechujki z ludzi, którzy płaczą nad framratem.

Ale serio, do tych co nie czują żadnej różnicy, przecież na zwykłej PS4 w duży podbój się nie da grać, na PRO w niektórych miejscach też. A przecież spadki są "tylko" do trzydziestukilku klatek na sekundę. Tak się zastanaiwiam czy nie lepiej by było jakby gra w całości miała limit do 30 klatek, wtedy chociaż by było płynnie (tzn. równy framerate, bez dropów).

Najlepiej to widać po TLOU - włączyć grę bez limitu klatek i przełączyć się na limit do 30 klatek - przez kilka sekund wydaje się że gra strasznie zwalnia, ale po niedługim czasie oczy się przyzwyczajają i te tylko 30 klatek daje uczucie płynności.

Może to samo by było w BFie - stałe 30 fpsów zamiast niby 60 dropujących do 30, przez co ma się wrażenie, że gra strasznie zwalnia, jakby chodziła miejscami w 5-10 fpsach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie są różni ,  jeden widzi różnicę jak mu gra dropnie o trzy klatki, drugi ma to w doopie i gra dalej. Np moja Pani ogarnęła że gram w nowego battlefielda dopiero po kilku dniach , jak pudełko z regału sprzatała, o spadkach fpsów jej nie mówię ,  bo jak się zacznie przyglądać to jeszcze niedajboże ogarnie że telewizor wymieniłem ;)

  • Like 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

staraj się zapamiętać jak te samoloty lecą na podstawie tego filmu, podkręć sobie tez czułość pada żebyś nadążył 

Dla mnie takie cuda to chyba musiałbym mieć mysz :). Ogólnie 6 h i DUPA. chyba komuś to zlecę, bo innej opcji nie widzę :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, też bym chciał mieć mniej czułe oko na dropy, bo ten BF jest tak zajeb.isty i jak chodzi płynnutko albo lekko dropuje to jest cud miód, ale jak bronie punktu, gdzieś obok wybucha gaz i zaczynam strzelać się z gościem na kilku metrach i nie mogę przycelować, bo celownik chodzi po ekarnie jak utopiony w gównie (przynajmniej takie mam wrażenie jak mocniej zdropują fpsy) to mi się odechciewa grać, więcej w tym przypadku niż skilla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zara, zara, jak wybucha gaz, nieważne czy kogoś z twojej ekipy czy z ekipy wroga, to ekran pływa aby oddać realizm, coś w stylu jakbyś był pijany lekko. Zakładasz maskę i wszystko mija.

Chyba że o czymś innym mówimy :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie takie cuda to chyba musiałbym mieć mysz . Ogólnie 6 h i DUPA. chyba komuś to zlecę, bo innej opcji nie widzę

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Proszę login i hasło do konta (na priv) a oczywiście na 100% to zrobie... Taaa na 200 nawet, no baaa... Deal?

Sasasasaaa

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym gazem to nie chodzi mi o jego zamierzony efekt :) nie trzeba być nawet w jego zasięgu działania, wystarczy, że jest w zasięgu wzroku i już klatki spadają (tak samo przy dymnym), silnik sobie trochę nie radzi z tymi efektami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, liljon napisał:

wprowadzili pakiety za pln ;)

W koncu! 

Wreszcie bedzie sie mozna odroznic od plebsu :fsg:

Edytowane przez princ18
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proszę login i hasło do konta (na priv) a oczywiście na 100% to zrobie... Taaa na 200 nawet, no baaa... Deal?

Sasasasaaa

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Skąd jesteś to z konsola wpadnę :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×