Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, The_Siemek napisał:

PS. Otwieram piwo, wchodzę na forum, Bany jest zbanowany. Udany weekend zaczynamy :listek:

 

O to to to to! :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, SkibaPL napisał:

Okoni please nie cytuj bo opcja ignore uzytkownika dziala spoko i wszystko psujesz. Moje oczy znowu krwawia a dlon sama leci na twarz robic facepalma. Co do punktacji to przeciez zawsze jest tak ze przejmowanie flag, rzucanie ammo/apteczek, spotowanie itd. zostaje nagradzane. W Hardline duzo nie gralem ale chyba od tej czesci wprowadzili ten bajer z asystami za zabicia i imo to w punktacji miesza najwiecej.

 

Jedynie czego tej grze brakuje to... wsparcie dla klanow. Gdzie jest ku*wa mozliwosc dodawania tagow i jak mogli totalnie to olac : / rozumiem kastrowac gre z broni/dodatkow/pojazdow bo I ws ale po co wywalili opcje dodawania przedrostka klanowego? powtarzam sie ale reaktywacja teamow z bf3 to by bylo cos zwlaszcza ze prywatne serwery juz sie pojawiaja. Gra sie sama o to prosi bo imo jest bardzo dobra a tu cisza w tej sprawie.

Polowka caly czas wisi w szafie mimo ze gdybym teraz w nia wskoczyl i sie spial to by sie rozprula w pol :24_stuck_out_tongue:

kutlz.jpg

 

forma chlopakow tez tam jakas jest ale watpie ze nawet polowa by sie zebrala

ambj12.jpg

ricill.jpg

 

ahhh, gralbym.

Skiba nabij,:good::1_grinning: BF3 jak ciupalismy bylo fajnie,ale i tak wielkiego wsparcia nie bylo klanowego,wlasciwie wcale go nie bylo ,zjedzcie mnie ale w COD jest to o wiele lepiej zorganizowane.Chyba jestesmy pokoleniem ktoremu marzyly sie walki klanowe na PS jak CS na PC ale niestety nic z tego nie wyszlo (moze  w ajkims stopniu tak,ale bez calego fame-u)dalej PS jest na tym tle niszowe,ale wszystko idzie w te strone ze PS staje sie PSPC(PSPRO) ale to juz nie to samo,starzejemy sie i to "se juz nie vrati"

PS

Skiba tez juz nie wejde w moja koszulkę ,ale bongo daje radę:rofl:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po całym dniu całkiem przyjemnego grania (choć mam wrażenie ze w weekend jakoś oponenci są "lepsi" niż w tygodniu) dzień w bf zamknięty suezem. Dosłownie zamknięty :). Niech mi ktoś proszę powie gdzie są pojazdy na tej mapie oprócz czołgów, bo od czołgisty sam wymagam jakiś delikatnych umiejętności wiec się nie pcham. Szukałem na naszym respie- pusto, na A pusto, na B .... a no na B już nie dobiegłem :), ale z tego co kojarzę tez tam nic nie ma. Mapę tez przeszukałem cała ( mapkę) i nie widziałem nic aktywnego jeżdżącego.

@The_Siemek

Dokładnie o to mi chodziło. Ten las tez podobny ( ze w linii) natomiast tam jakoś da się to obiec bez snajperów. Tu bez szans dla mnie.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często się spotykam ze zabijają mnie ta bronią z różnych odległości czasem bardzo dalekich. Sam spróbowałem i jakoś mi nie wchodzi. Nie gram tym, nie lubię, nie umiem, natomiast nerfa chętnie przyjmę.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Często się spotykam ze zabijają mnie ta bronią z różnych odległości czasem bardzo dalekich. Sam spróbowałem i jakoś mi nie wchodzi. Nie gram tym, nie lubię, nie umiem, natomiast nerfa chętnie przyjmę.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

A próbowałeś bez docelowania ? Wtedy dzieją się cuda, ja używam jej tylko do lasu argonskiego.

Wysłane z iPod touch za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem, nie dla mnie ta zabawa. Nic po prostu mi nie wchodziło wiec się na nią obraziłem :).

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając raz jeszcze do tematu płynności BFa, jesli ktos ma wrażenie ze jego gra chodzi w 30fpsach to nie usypijcie konsoli, wyłączcie ja, gry z serii Battlefield maja jakies problemy z cache i często gdy wybudzany konsole i chcemy pograć w BFa to ten chodzi w 30fpsach, kiedyś przeleciałem pół kampani w Hardline myśląc ze chodzi on w 30fpsach az na necie przeczytałem ze chodzi w 60fpsach.

Z tego co juz nie jednej osobie w internecie powiedziałem, z BF1 jest podobnie.

Kończąc zabawe nie usypiajcie konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Shintokatana napisał:

 

Shotgun chyba potrzebuje malego nerfa :1_grinning:

Zabicie ostatniego z takiej odległości shotgunem to juz przesada haha nerf musi byc

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne był już oklepany mocno :). Mi tez się często zdarza kogoś musnąć i ubić i jednocześnie po wygranym pojedynku z innym wrogiem jak pojawia się następny to wystarczy mocny podmuch i leżę.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K**wa mać! Jeszcze jakiś jeden błąd i zaraz wyjmę płytę z napędu i ją połamię i zrobię godzinną kompilację błędów które mnie spotkały...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
K**wa mać! Jeszcze jakiś jeden błąd i zaraz wyjmę płytę z napędu i ją połamię i zrobię godzinną kompilację błędów które mnie spotkały...

Bagno?

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczorny faping.

Okoń lubi wchodzić od tyłu :pazura:

 

A tu jeszcze jedna ciekawostka, w piechocie ubiłem prawie tyle samo typów co gościu który siedział w czołgu :antonio:

 

6cc08567e07c7b2bc1bbb09e2b14924d.jpg
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I na koniec ta zbugowana animacja noża. Ja już tego nie używam, tyle razy przez to zginąłem ze masakra. Jeszcze jakby się to odpalalo lub nie w jakichś określonych momentach to OK ale to lubi się zbugowac przy najprostszych akcjach.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz że byłem mocno zdziwiony jak mi wojak zaczął tym scyzorykiem machać. Jeszcze wczoraj miałem ustawiony szpadel i myślałem że że pociągnę ttypa na raz z łopaty w plery, a tu taka niespodzianka. Kurna , jakbym wiedział że jest tam ich dwóch to bym im bombę zostawił w pokoju, no nic, ważne że przez trzy mapy non stop takie nieogary grały i trochę kili wpadło . 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe. Ja to biegam z tym Bartkiem i boje się go używać :) Czasami mi się w ogóle postać zeruje tzn zaczynam z setem jaki był na początku i potem zdziwienie.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Wszebor napisał:

K**wa mać! Jeszcze jakiś jeden błąd i zaraz wyjmę płytę z napędu i ją połamię i zrobię godzinną kompilację błędów które mnie spotkały...

 

A miało być tak pięknie i wspaniale :jaro: 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdenerwowałem się, bo jeszcze nigdy nie miałem TYLE błędów w tak krótkim czasie ;-)

Edit: śledzę praktycznie od początku temat na forum battlefield 1 związany z patchem 1.04, a dokładniej gorsza grafiką i płynnością po danej aktualizacji. I w końcu chyba dice znalazło rozwiązanie. Wiadomość z wczoraj:

Hi all,

We found an issue that explains a lot of the issues mentioned in this thread, e.g. FPS drops and blurry textures. The issue relates to the dynamic resolution where the minimum was too high.

We have a fix for this for all platforms (except PC that does not use dynamic resolution) and it will be included in the next patch.

Nils

Hi,

I need to clarify a few things. Before the patch (i.e. version 1.02) there was no minimum at all. In 1.04 we added a minimum but due to a bug that got calculated the wrong way and was set way too high. In the next patch we are going to have minimum but it will be properly set.

The quality of the textures are, since launch, untouched.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu nie ma gry bez akcji:

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany ,fajne akcje ale do VIDEO jest osobny temat:dafuq:. Akcje z broniami białymi mnie tak wkurzaja ze szok,raz sie udaje a raz nie,nie ma zlotego srodka a szarza to juz masakra :1_grinning:  Bieganacy przed siebie bot z reakcja w lewo lub w prawo jak paralityk:Coolface: zombi :jSQVeJ4:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja tam widzę Kanały z BF3? :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze BF1 więc pytanko: Czy da się zmienić sterowanie czołgiem? W becie jeździło się za pomocą samego analoga. Natomiast mi lepiej steruje się za pomocą spustów a strzela bumperami. I czy wsiadanie do pojazdu to nadal przytrzymanie przycisku czy tak jak w BF3 tylko kliknięcie przyciskiem (imo lepsze rozwiązanie i szybsze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×