Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

zeby uspokoic nastroje napisze... upadek kolosa na tdm to fajna mapka, taka uniwersalna... mozna z dystansu posnajpic ale tez jest sporo zakamarkow na close combat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez tych snajperów aż nauczyłem się latać samolotem :). Coś pięknego jak się uda jakiegoś leżaka wyciągnąć nalotem.

Robię sobie obecnie mała przerwę z bf po blisko 200h - uczę się celować gdzie indziej.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, co to są Obligacje? Dostaję je chyba za wbicie kolejnego levelu. Za złom wiem że mogę kupować Pakiety Bojowe, a do czego służą te Obligacje?

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za obligacje odblokowujesz nowe bronie, oczywiście, jeśli masz wymagany poziom dla danej klasy.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra umiera

Bf1stats.com

Currently online players

PC: 62,732 (24h peak: 69,924)

XBOXONE: 115,931 (24h peak: 225,356)

PS4: 197,949 (24h peak: 221,749)

Total: 376,612

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zawsze ciekawilo. To są statystyki z jakiego regionu? Bo chyba nie cały świat. Na jedno państwo to by mogło z 200k ludzi być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to ogólna liczba bez podziału na regiony.

Wiadomo połowa planety śpi, a druga nie.

PS: aktualnie ponad 200k ludzi gra na PS4. Razem z wszystkich platform prawie 400k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego uważasz że gra umarła?  Nie bierzesz pod uwagę faktu że były święta , ludzie dostali trochę kasy, do tego Sony jak i MS zrobiły fajne promocje i ludzie rozproszyli się po różnych tytułach. Zresztą ja wolę 200 tysi krwistych kotletów na serwerach , niż pół miliona mięsa armatniego. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żona mnie uszczęśliwiła BF1 pod choinkę.W niedzielę zagrałem 2 mapki z ciekawości, myślę - nawet fajne.Usiadłem wczoraj z wypiekami na mordzie i....nie można wejść w żaden tryb gry na żaden serwer.Dzisiaj z kolei gra za friko,bo nie nalicza po grze kompletnie niczego :) Kółeczko się kręci i.....zerowe statystyki.Pewnie w jakiś sposób ten fakt też wpływa na to,że ludzie dają sobie spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze "w miare miarodajnym" wyznacznikiem ilosci graczy jest ilosc ogladajacych na stronie startowej twitcha. Gry sa tam posortowane wlasnie ze wzgledu na ilosc ogladajacych. Obecjnie na 1 miejscu jest LOL - 141k. BF1 jest na 13 miejscu i ma niecale 9k, zaraz za nim jest pokemon sun and moon na nintendo 3ds i ma 8k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, okoni napisał:
Ale dlaczego uważasz że gra umarła?  Nie bierzesz pod uwagę faktu że były święta , ludzie dostali trochę kasy, do tego Sony jak i MS zrobiły fajne promocje i ludzie rozproszyli się po różnych tytułach. Zresztą ja wolę 200 tysi krwistych kotletów na serwerach , niż pół miliona mięsa armatniego. 

To był sarkazm. Odpowiedź na posty typu "gra umiera" :-P

PS: Aktualnie PS4: 253,331 (24h peak: 253,331) Razem: 539,207

Edytowane przez Wszebor
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to przepraszam, jestem jeszcze zaczadzony świątecznym pierogiem i karpiem ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do usuniecia... my bad

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... Aż nie wiem co odpisać.

"24h peak" to najwyższa (szczytowa) liczba graczy jaka była w ciągu 24h. Nie średnia.

"Razem" to napisałem w skrócie ile gra aktualnie graczy na wszystkich platformach razem wziętych.

 

PC: 77,458 (24h peak: 77,458)

XBOXONE: 211,883 (24h peak: 225,356)

PS4: 258,101 (24h peak: 258,101)

Total: 547,442

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umiera, umiera ... 40 graczy ze znajomych grało teraz gra dwóch - trzech.

Nawet serwerów ogarnąć nie umią... tych wykupionych.

Za mało contentu, mało unlocków co tu robić??? Nie widzę sensu robienia jakichkolwiek zadań, one i tak nic nie dają.

A to był cały magnes poprzednich BF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz w temacie suchych statystyk:

Bf1- 244 044

Bf4- 38 322

BfH- 7,064

Stan na teraz zebrany ze wszystkich platform (pc, ps4, XO, x360, ps3). 

Źródło bfstats.com

 

Ma ktoś może podobne źródło odnośnie CoDa? Chcę bez spinki porównać sobie ilości osób tłukących się na serwerach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież bf nie umrze, nie wiem skąd bierzecie takie prognozy jak od czasu do czasu sobie włączę aby troszkę pograć zawsze serwer jest pełny, a zabawa trwa w najlepsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO sporo na plus dałoby dodanie małego podboju.... w bf4 90% gry u mnie i znajomych to był mały podbój, na dużym panuje chaos straszny i w 1 team niewiele można zdziałać (chyba, że pilnować max. 2 flag). Jakby można było 16 (12) vs 16 (12) to by zrobiło lepiej dla gry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,  mały podbuj i byłoby cacy. Dlatego czasem gram dominację,  flagi blisko siebie i częsty kontakt z rywalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF1 nie "umrze " sporo ludzi kupiło grę którzy wcześniej nie mieli do czynienia z FPS-ami ( może z czystej ciekawości) i Ci którzy grali rzadko . Naprawdę trailer ta cała otoczka przed premierą zrobiło swoje wszyscy byli zachwyceni i nadal są, ale pytanie jacy to gracze ? Z tego co widzę Ci naprawdę najlepsi gracze K/D 4.0 + których często spotykałem w BF4 nie graja w to , nie widzę aby nawet uploadowali filmiki z rozgrywek na YouTube'ie . Czyli co BF1 to taka gra dla mas?

Faktycznie DICE idzie tylko na kasę i skupie się tylko teraz na tym Battlefront'cie tylko dla tego , że nastąpiło wznowienie kontynuacji gwiezdnych wojen stad według ich ludzie będą się teraz podniecać takimi grami i pewnie maja racje.

 

 

Edytowane przez ps_3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem szczerze, że niestety w ogóle mnie ten bf1 nie wciąga. Czasem gram bo nie mam co robić. Nie mój klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bf1 umiera... garstka fanow gra bo nie ma wyboru... Niestety obecne fpsy nie portafia przyciagnac na dluzej... Trzeba czekac na mesjasza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie się trochę rozproszyli po innych grach jak ktoś już tutaj słusznie to zauważył, w sumie ja tez. Tak aby przejść kampanie i zapomnieć. Ale zawsze chętnie wracam do bf i gram w nocy ze znajomymi i zazwyczaj jest full party, serwery tez pełne i to o różnych porach wiec chyba jednak nic nie umiera...

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto tu wymyslil jakas idiotyczna teorie o tym ze gra umiera? przestancie juz o tych glupotach pisac bo to nie ma zadnego sensu. Strzelam ze pajac bany bo postow jego nie widze a to jest zwykly janusz co sie szczyci slabymi statami siedzac w rogu mapy a wy wszystko lykacie jak mlode pelikany. W takim razie to oczywiste ze gra musi byc slaba.

Ta czesc moze wypalic jeszcze lepiej niz BF3 tylko niech dorzuca nowe mapy i bronie... to byla I wojna wymyslono wiele smiercionosnych broni... dodajcie je do gry!

Taka krociutka kompilacje na yt znalazlem (PC). Pamietam ze gosc swego czasu niezle filmy z bc2 i bf3 wrzucal.


 

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to, że gra umiera. Widzie , że niektórzy łapią o co chodzi. Co do DLC jestem sceptycznie nastawiony wątpię aby cokolwiek miało to pomoc. Ja osobiście sobie tego nie wyobrażam abym grał w to 2 lata intensywnie jak w przypadku BF4. A tego battlefront'a to DICE może sobie ... tam gdzie światło nie dochodzi , zresztą kto na to czeka dzieci w przedziale wiekowym 4-13?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×