Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Każde Dlc żywotne jest do maksymalnie 1.5 miesiąca. Im dalej tym smutniej, mniej ludzi grających dodatek a na końcu rozpacz bo nie ma z kim grać na nowych mapkach. Ile razy to było przerabiane? Nie które mapki martwe zanim zostaną poznane. W BF3 takie piękne mapencje z DLC Aftermatch, np. Ale co z tego jak brakowało ludu do gry. Daliby sobie luz z płatnym DLC :)

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że dla EA (oraz innych wydawców) liczy się kasa i mają w pompie czy po miesiącu ktoś będzie jeszcze grał na nowych mapach. Wyciągną masę $ i tyle.

 

Płacić po 60pln (tyle pewnie będzie kosztowało każde DLC) za kilka mapek to jest szczyt ruchania murzyńską pałą. 

 

Kupno wersji premium po tym, jak wyjdą wszystkie dodatki, też mija się z celem, bo wszyscy już wtedy dawno o nich zapomną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam w Hardline rozdali wszystkie mapki z dlc za darmo w końcu. Ogólnie tego im życzę,  aby ludzie na płatne dlc postawili wielkiego stolca.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak było. Pobrałem jeden pakiet i zagrałem z 2 razy. Tych kolejnych nawet mi się nie chciało ściągać - przez pierwsze 2 dni ktoś to w ogóle odpalał a potem i tak na podstawie wszyscy grali.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapki i armie powinni dodawac w formie odblokowan za jakies osiagniecia (nie koniecznie łatwe). Przyciagneli by graczy na dluzej...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pobrałem wszystkie DLC do hardline i te mapy typu CQ mi się podobały. Trochę pograłem i nawet fajnie, jednak nawet za pół ceny bym tego nie kupił.

To samo z bf1. Nie będę kupował DLC ani premium. Ta gra mnie nie przyciąga... w bf4 grałem na ps3 kilkaset godzin i na ps4 drugie tyle...

Ja już żadnego bf'a nie kupię na premierę. Po prostu to ruchanie w dupe przez bandę murzynów nasŁanych przez EA już mi wychodzi bokiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniając temat. Dziś ja i moja ekipa mieliśmy sparing z jakąś esportową paką z Belgii.... wróć,  w zasadzie mieliśmy klanówkę z debilami. :)

Pierwszy mecz dominacji 5x5 na Suezie, po wczytaniu mapy rozkminiliśmy że jest u nich w ekipie Spectator, siedzi i obserwuje rozgrywkę. Po kilkunastu sekundach było wiadomo że typ musi siedzieć u nich na party i dawać cynę gdzie się kampimy. Najzwyczajniej koleś od nich wpadał do domku i jeszcze przed wejściem wrzucał granat dokładnie w jeden z czterech kątów w którym siedział od nas gościu. Pporostu goście wbiegali na flagę i strzelali do nas jak do kaczek. Przegraliśmy sromotnie 40-100. W przerwie zaprosiliśmy od nich typa na party i wytłumaczyliśmy żeby nie grali w *huja bo za długo w tę grę gramy i albo wywalają Obserwatora i gramy dalej,  albo kończymy zabawę. 

Powtórka,  już bez obserwatora, zakończyła się mocnym oklepem belgijskich esportowców, do tego stopnia że przy końcowym fulkapie, chłopcy wyszli z serwera. I właśnie tak kończy się pajacowanie :)

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalka W BF4 tez tak robili cwaniaki

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CTE wystartowało dla PC. Dla konsol wkrótce, bo muszą przejść certyfikację.

 

Swoją drogą naprawdę sporo informacji można wyczytać na forum battlefielda .

Devi dosyć często się wypowiadają co i jak tam się kręci. Szczególnie koleszka od netcode'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od kilku dni, na razie 6 lvl ale co zniecheca do gry to loadingi od 1,5 minuty do nawet 2 min. dolaczania do serwera. Jak sie wreszcie zaladuje to na wybranej mapce juz konczy sie rozgrywka.

Gra jest bardzo szybka nawet w trybie operacje gdzie gracze rzucaja granatami gaz. co skutkuje tym ze nie mozna przycelowac. Chyba tylko nowy COD jest szybszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wczoraj grałem po prawie miesięcznej przerwie i grało się o dziwo bardzo dobrze i przyjemnie. Niech coś tylko zrobią z tymi granatami specjalnymi, bo od premiery to "denerwuje" łagodnie mówiąc. Co chwilę tylko gaz musztardowy, gaz musztardowy, gaz musztardowy, dymny, gaz musztardowy, gaz musztardowy. I tak non stop, a ty biegniesz i co pół minuty tylko zakładasz maskę, ściągasz, zakładasz, ściągasz.... Masakra. Najśmieszniejsze jest to, że 1/3 tych grantów są zrzucone przez idiotów z twojego zespołu. HP nie tracisz, ale maskę założyć musisz. "Idziemy przejąć punkt B? Spoko tylko rzucę gaz musztardowy byśmy na miejscu wszyscy zaczęli się krztusić i nie potrafili celować do wroga."

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Wszebor Jest jeden skuteczny sposob na gaz musztardowy - snajperka, krzaczek, wzgorze bądź też okop czy budynek. Jak nakryją to ładunek podkladasz, pistolet w łapę i ewakuacja sesesese

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ćwiczenia bojowe w batalionie wojsk pancernych, poligon, gdzieś na południowo-wschodnim zadupiu. 

- maski zdejm, maski włóż,  maski zdejm, maski włóż,  maski zdejm.....Masztalski! Było maski zdejm! Czemu nie wykonujesz rozkazu?!?

- wykonuję, ino ja mam taki głupi ryj.

 

Tak mi się jakoś przypomniało :pazura:

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dosc ze nie przyceluje to jeszcze nic nie widac a operacje we mgle to juz istna masakra. Nie wiadomo co, gdzie i jak. Dostalismy wsparcie sterowca, super tylko co z tego jak caly ekran jest szary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Thrasher8888 napisał:

Nie dosc ze nie przyceluje to jeszcze nic nie widac a operacje we mgle to juz istna masakra. Nie wiadomo co, gdzie i jak. Dostalismy wsparcie sterowca, super tylko co z tego jak caly ekran jest szary

Ja sie jaralem tymi warunkami pogodwymi przez 2 tygodnie, jak hajp opadl to minusy tego rozwiazania  wkurwiaja strasznie. 

Drugi minus jaki mnie dopadl po czasie to, ze pobiegal by sobie czlowiek z celownikiem kolimatorowym

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt, zmienne warunki pogodowe to fajny ficzer, ale po pewnym czasie denerwuje. Mogliby dodać serwery, gdzie ta opcja byłaby wyłączona, gracze mieliby wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 udalo im sie juz naprawic ten błąd ze gracze na jednej mapie maja rożne warunki pogodowe? ^^ Pamietam jak gralem z kumplami na pustyni, u nich byla zamieć a u mnie sloneczko, z miejsca zlapalem za snajperke :1_grinning:

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko loading plus czekanie w Dominacji wkurza.
Odliczanie, potem ładowanie mapy, mapa się załaduje i minutę czekasz jeśli wszyscy nie zaakceptują. Przy rundach trwających 5-6 minut to jest lekkie przegięcie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W weekend grałem mapę na dominacji która skończyła się 100-9 i trwała może ze trzy minuty. Czasem się zastanawiam, po co ludzie wchodzą na serwer? 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w przerwie miedzy meczami na tdm mozna zajarać fajeczke na spokojnie, zrobić kupala lub drinka. Szukajcie pozytywów, w koncu to battlefield nie COD :antonio:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS4 można wejść w tryb Obserwatora? Jakoś nie zauważyłem tej opcji nigdzie.

Swoją drogą grę na prawdę lubię, nie uważam się za dobrego gracza, ale 45-0 na Dominacji robi robotę :2_grimacing:

45.jpg

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy wyborze serwerów z listy można wejść w tryb obserwatora.
A wynik kozacki :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×