Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

A jak lagi? Ogarnales temat? Czasami tez jak wpadnę w grupkę przeciwników to mówię nagram filmik, będzie dobrze ale jednak panika panika panika i najczęściej ginę od własnego granatu :)

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Takie cudo pojawi sie w dodatku jako behemot. Ciekawe czy bedzie jezdzil sam po wyznaczonej drodze i ludzie beda klasc miny przy jego respie czy gracz bedzie mogl popylac nim po mapie.
Char+2c+006+crew.jpg

 

I czy oni w koncu naprawia system kolizji samolotow? przeciez to oczy wypala gdy widzimy co sie dzieje jak wleci on w jakies drzewo czy antene lub po prostu zostanie zniszczony... dramat.

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jajo z tym nowym czolgiem :) wypuszczamy golebia i nadlatuje artyleria. Behemot tez kierowany przez gracza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,czy jak kupie premium bf1 na koncie kumpla to otrzymam również pakiety(skrzynki) bo że będę mógł grać to oczywiste ale co z pakietami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
7 godzin temu, KAMIL-SZCZECIN napisał:

Panowie,czy jak kupie premium bf1 na koncie kumpla to otrzymam również pakiety(skrzynki) bo że będę mógł grać to oczywiste ale co z pakietami?

Kupilem konto z premium i mam 5 skrzynek (wersja 15, 11, 7, 5 i 2) takze jesli to mialy byc te pakiety to raczej bangla :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś konkretne informację czy DLC będą sprzedawane osobno ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno będzie osobno. Dice nie przepuści okazji żeby zarobić hajsy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. W dzisiejszym newsie na psssite jest już info, iż sam dodatek będzie kosztował 63 zł.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eloszki, Wszebor - licze dzisiaj na jakas nocke bo ktos was musi carrowac :24_stuck_out_tongue:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kiedy dokladnie wychodzi ten dodatek na ps4? cant wait :24_stuck_out_tongue:
Ta nowa bron medyka moze mi przypasc do gustu co prawda 5 pestek w magazynku ale kladzie na 2 strzaly a obitych pewnie na strzala. Oby tylko byla wersja ze szczerbinka bo soczewka w pukawkach medyka mi nie pasi.

 

 

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg gry-online 30.03 wychodzi dodatek.

 

Tez już czekam na nowe mapy.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caly dzien nie moge sie wbic na jakis serwer bfa bo ywala blad "matchmaking nieudany wystapil nieznany blad. Sprobuj ponownie pozniej". Myslicie ze to ban za wybryki w lesie? :24_stuck_out_tongue:

 

72deec8d50ea1.jpg

97f6ccdc060fb.jpg

 

czy po prostu cos im padlo?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

handlujcie z tym

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś wie co ile jest spawn czołgu, samolotu? W BF1 pojazdy są tak rozchwytywane że dotychczas jako kierowca miałem okazję tylko raz się nimi przejechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Około 80 sekund to samolot. A czołg to zawsze jak czekam to patrzę na wybuchy w mojej bazie i potem zaraz jest. Ale czasu do nowego czołgu to nie kojarzę. :)

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładając, że dodatek ukaże się 30 marca, to należy pamiętać, iż posiadacze premium zagrają 2 tyg wcześniej. Można się więc nastawiać na połowę miesiąca :) Chyba, że przewidywana data premiery już uwzględnia ten ekskluzywny wcześniejszy dostęp, ale nie sądzę. W każdym razie dysk już czeka na pobranie nowych map, bronie też wyglądają dobrze, a ta nowa strzelba chyba będzie OP ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi sie pukawka medyka podoba oby tylko nie bylo wersji z luneta bo kazdy bedzie bawil sie w snajpera. Najwazniejsze ze chyba wyeliminowalem wieczorne lagi (kabel zadzialal) to w koncu mozna normalne wyniki krecic :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem z 4 miesiące czy nadal na ps4 amator gra gubi fpsy do 25 ? I czy menu nadal tak zamula czy to naprawili ? Pytam bo nie wiem czy kupować plusa żeby grać online 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na zwykłej PS4 od premiery i nigdy nie miałem dropów do 25 FPS. Dodam, że gram tylko podbój, na wszystkich mapach. I jest płynnie. Oczywiście nie jest to 60 FPS, ale ani razu nie czułem, żeby grało się nieprzyjemnie. Albo z Twoją konsolą jest coś nie tak, albo jesteś przewrażliwiony :smile: Odnośnie menu, to zgadza się, wciąż daleko mu do perfekcji i działa z lekkim opóźnieniem, zwłaszcza po zakończeniu meczu, przynajmniej u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Banan91PL napisał:

Nie grałem z 4 miesiące czy nadal na ps4 amator gra gubi fpsy do 25 ? I czy menu nadal tak zamula czy to naprawili ? Pytam bo nie wiem czy kupować plusa żeby grać online 

Tragedii nie ma,  ale dropy są. Musisz wziąć pod uwagę że,  był pacz, który jak to zwykle bywa sporo zmienił. Chyba najbardziej widoczną zmianą jest zwiększenie przygwożdżenia. Wyglada to tak że kto zaczyna pierwszy strzelać na bank wygrywa pojedynek. Trudniej teraz wyjść z sytuacji że skillem dajesz radę położyć gościa który zaatakował Cię od tyłu czy z boku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×