Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Bartek_Red napisał:

http://m.ppe.pl/news/49612/battlefield-1-szczegoly-wszystkich-dodatkow.html

 

Jest już info o wszystkich dodatkach.

 

Mapy zimowe i armia rosyjska już w drugim DLC :fsg:

W WOT dodali mapkę Przełęcz Dukielska a w BF1 Przełęcz Łupkowska, jestem pozytywnie połechtany gdyż mieszkam jakieś 75 km od tej drugiej i 35 km od tej pierwszej. Oczywiście DLC z mapkami zimowymi (które pewnie będą w lecie) czyli "W imię cara" biorę z miejsca.

Edytowane przez Thrasher8888

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 19.02.2017 o 11:42, Buhaj47 napisał:

Jak to możliwe, że mnie nie zauważyli?

 

 


A teraz taka sama sytuacja z mojego punktu widzenia :) Inna mapa ale ten sam budynek i tez 3 lepkow na dachu lecz w tym przypadku mnie zauwazyli od razu :1_grinning:

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od powyzszych postow, napisze swoja opinie. Gdyz zalalem BFa i to forum z powodu tej cześći batka. 

Jako wiernego fana serii na konsoli (od BC1), zupelnia mnie ta część odpycha. kupilem w premiere i mam 50 lvl. Zdecydownie wolę Hardline i 4ke niz BF1 :] Gierka jest po prostu nudna, male mozliwosci mobilne zolnierza i loadingi na serwy :1_grinning: nie mowiac juz o takich akcjach jak powyzej oraz OP pojazdy, koń itp.
Graficzka spoczko, ale grywalnosc jest max licha jak dla mnie oczywiscie. Gram w to od 10 lat wiec moge sie wypowiedziec dosc obiektywnie. Jak najbardziej, poziom wkurzenia na bfa rowniez byl zawsze, ale z uwagi na lagi, bugi itp. To jest nudne i nierozwojowe max najzwyczajniej. 

Pozdrawiam ziomkow, stare klany i wszystkich, ktorzy pamietaja rozwałke w bf3 :] 
 

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej jesteś konsekwentny i nie grasz :).

Najbardziej mnie wkur... ludzie którzy to płaczą jakby ich ze skory obdzierano, bo koń, bo czołg, bo samolot, bo gowno a i tak grają dalej. Na wszystko w tej grze jest kontra tylko trzeba włączyć mózg.

Mi osobiście ten bf siadł jak mało który - no chyba bf3 mnie tez tak wciągnął.

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to będzie pierwszy bf gdzie spędzę trochę więcej czasu na dodatkowych mapach. Zapowiadają się dość przyjemnie. No jaram się nawet :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten fort to wypisz wymaluj Operation Locker z BF4, granaty i strzelby będą non stop ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna, po tym paczu naprawdę nie mogę się pozbierać do tej gry. Myślałem że przesyt mam, albo najzwyczajniej zmęczony jestem, zrobiłem sobie kilka dni przerwy, ale dupa. Coś tak pogmerali że mnie w uju strzyka. Ogólnie mieli znerfić strzelby, nie wiem które bo ostatnio przegrywam z nimi na dystans(lol), dodali przygwożdżenie, okej, przyjmuję to na klatę, jest trudniej, ale mam wrażenie że jak ja do kogoś strzelam to takiego przygwożdżenia nie robię, kolo spokojnie podejmuje ze mną walkę. Wcześniej na lekkim pierdzie robiłem ratio, około 4.0, teraz jak skończę mapę z 2.0 to jest cud. Do tego teraz często nie słyszę kroków wroga, kiedyś mogłem wyczaić typa co robił mi plecy, teraz jest to taka loteria że nawet jak siedzę gdzieś cicho to i tak nie słyszę jak ktoś do mnie podchodzi i mi wbija kosę. Mam też wrażenie, że trochę dociążyli wojaka, jakoś teraz mi się tak wolniej biega. Kurna, kombinują ciągle coś z tą grą, a araby na europejskich serwerach i zabijanie za ścianą jak było tak jest, ehhhhhhhhh....   :38_worried:

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi po malej przerwie znow wrocily checi i gra sie swietnie :24_stuck_out_tongue: dlc jak dlc wiadomo na poczatku sie pogra a jak hype opadnie to kazdy wroci do sieczki w lesie argonskim czy amiens tak jak bylo z metro. Najsmieszniejsze jest tylko to ze Francje wrzucaja do dodatku no ale coz...

Srodowe gierki - 4 takie rundy pod rzad :24_stuck_out_tongue: gdzies 1/5 fragow to czolg. To byl ten dzien.

4edfe20ac52e4.jpg

daf987f5703db.jpg

f47bc97ebe71b.jpg

ae32e2148fb80.jpg

 

+ skin do mojej ulubionej pukawki
2f1683cefbfd9.jpg

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 2.03.2017 o 20:48, Bartek_Red napisał:

Ten fort to wypisz wymaluj Operation Locker z BF4, granaty i strzelby będą non stop ;)

Właśnie że nie. Youtuberzy testowali tą mapkę (Fort Vaux) i mówili że ma wiele dróg, sposobów do ataku. Na pierwszy rzut oka może się wydawać podobna do Locker ale "nic nie jest takie na jakie się wydaje"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer DLC sztos... w sumie jak ich kazdy, ze az czlowiek nie moze sie doczekac by odpalic :) z 10 razy juz ogladalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już się rozkręcałem :-P

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zabil mnie enigma-46 i odrazu przypomnial mi sie sgt.enigma z ps3. Pamieta ktos tego dzikusa?

 

W sumie to wiecie co? Remaster bf3 na ps4 - GRAŁBYM. Na ps3 brakowalo tych 64 graczy i lepszego framerate'u a wszyscy i tak bawili sie swietnie w klanowkach do ostatniego ticketa i turniejach. Chce powrotu tych czasow :)

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie gralem. Dodali zespol stresu pourazowego z jakims patchem? Zaczelo mna telepac po wybuchu... :listek:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzę w pociągu, porażka już przesądzona. 6 ticketów do końca, 6hp. I wtedy dzieje się coś takiego, sekundę przed napisami końcowymi :banderas:

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 2.03.2017 o 11:20, freesssbee napisał:

Abstrahując od powyzszych postow, napisze swoja opinie. Gdyz zalalem BFa i to forum z powodu tej cześći batka. 

Jako wiernego fana serii na konsoli (od BC1), zupelnia mnie ta część odpycha. kupilem w premiere i mam 50 lvl. Zdecydownie wolę Hardline i 4ke niz BF1 :] Gierka jest po prostu nudna, male mozliwosci mobilne zolnierza i loadingi na serwy :1_grinning: nie mowiac juz o takich akcjach jak powyzej oraz OP pojazdy, koń itp.
Graficzka spoczko, ale grywalnosc jest max licha jak dla mnie oczywiscie. Gram w to od 10 lat wiec moge sie wypowiedziec dosc obiektywnie. Jak najbardziej, poziom wkurzenia na bfa rowniez byl zawsze, ale z uwagi na lagi, bugi itp. To jest nudne i nierozwojowe max najzwyczajniej. 

Pozdrawiam ziomkow, stare klany i wszystkich, ktorzy pamietaja rozwałke w bf3 :] 
 

 

Możliwości mobilne? Skakanie przez mury to za mało? Latać byś chciał :1_grinning: Helikoptery, ECM i rakiety radarowe w 4 w ogóle nie był op.  IMO BF4 liże pięty BF3 i BF1. 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co dziś wyczytałem, na jednej z nowych map mają być 4 czołgi na stronę, co razem daje 8. Ciekawe, czy to się przyjmie, czy skończy tak samo sromotnie jak w poprzednich BFach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filmik z cyklu - "Wypier$%&ć! Ja tu kampie..."
 

 

a wy co? Kozaki z pojazdow od nabijania punktow... Nawet mi was nie zal :donald:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwóch gości załatwić granatem? Brawo, robisz postępy. Trzymam kciuki.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, okoni napisał:

Dwóch gości załatwić granatem? Brawo, robisz postępy. Trzymam kciuki.

Nie liczy sie ilosc ale jakosc, zawsze to powtarzam... z tego co widzialem okoniu to ty preferujesz od tylu wchodzic :pazura: nie rozumiem co to za frajda strzelic komus w plecy :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie taka sama jak siedzenie na wieży cały mecz ze snajperką :14bqqmb:

BTW Bany nie wiem czy dobrze kojarzę, ale w BF3 nie lubiłeś czasem na Sekwanie siedzieć w budynku z bronią na dwójnogu i claymorami dookoła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, The_Siemek napisał:

Pewnie taka sama jak siedzenie na wieży cały mecz ze snajperką :14bqqmb:

BTW Bany nie wiem czy dobrze kojarzę, ale w BF3 nie lubiłeś czasem na Sekwanie siedzieć w budynku z bronią na dwójnogu i claymorami dookoła?

Nie gralem w BF3 :siara: ale BF4 - to byly piekne czasy dla rasowego agresywnego snajpera :banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@The_Siemek

Mistrzem klejma w bf3 był chyba korek78. Dwojnog i kleksy to była jego specjalność. Nawet chyba mam gi gdzieś w znajomych, ale w bf1 raczej nie gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×