Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Okoni daj linka jestem ciekaw tych umiejetnosci gowniaka. Chocbym chcial go odblokowac to nie moge bo forum sie krzaczy :) dalem mu perma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja go niechcący obejrzałem w aplikacji Tapatalk, tam nie ma opcji ignoruj i widać wszystko, nawet to czego nie chcesz. Na forum dalej ma u mnie ignora, więc teraz nic Ci niestety nie podlinkuje :)

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli wpadna w ucho jakies dobre nutki to zrobie wiecej czesci bo troche materialu mi zostalo. Profesionalisci oceniajcie czy jest siara czy nie:jSQVeJ4:
 

 

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie panie Siara - same miodne akcje.
A ja wczoraj z rozpędu ponad 10gb nagrań z BF1 skasowałem :siara:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzyczka super, ale filmy siara :pazura:

 

Ps. Na jednym z Lasów Argonskich, ładnego killstrejka pocisnałeś :antonio:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę skiba poćwiczysz pod moim okiem i będzie jeszcze lepiej :24_stuck_out_tongue:. A tak na poważnie to miło się oglądało i dawaj więcej.


 



Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk


 


  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie kupiłem ale zamierzam kupić BF1 i śledzę temat na bieżąco. Na filmiku u Skiby, od 1:20, mapa bardzo przypomina Oasis z Enemy Territory :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile życia ja w to przegrałem :-P

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką klasą polecacie grać na początku? W bf4 grałem od premiery po teraz. W końcu kupiłem bf1 bo niby taki super i nie mogę się odnaleźć. Wolna ta gra strasznie. Gram głównie w szturm. Liczba graczy tylko 24 a i tak najczęściej gra mniej niż 20. Próbowałem grać medykiem ale same wolnostrzelne bronie. Wiadomo I wojna.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Medyk dobry na dystans, jeśli chcesz pograć szturm i być w środku akcji bierz wsparcie lub szturmowca z jakąś szybkostrzelną pulawką: bar czy automatico. Ogólnie jak gram w tę grę to momentami włącza mi się adhd, tyle się dzieje. Jak ktoś nie ma dobrego refleksu to proponuję pokampic snajpą lub właśnie medykiem na średni dystans.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dobra, a teraz wyjaśnijcie mi co tu się wydarzyło? 

Od razu dodam że na flagę wbiegałem pierwszy raz, wcześniej podczas meczu mnie tam nie było i nie zostawiałem tam żadnych min, pułapek czy innego dziadostwa. O co kaman? Mam tak miażdżący spoting?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu gra zna już Twoją moc i wrogowie padają od razu, gdy w nich wycelujesz :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kur*a odkryles swoja supermoc w battlefieldzie. Zmien tytul filmu rozreklamuj po forach i bedzie murowany hit mowie Ci :1_grinning:

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, okoni napisał:

Dobra, a teraz wyjaśnijcie mi co tu się wydarzyło? 

Od razu dodam że na flagę wbiegałem pierwszy raz, wcześniej podczas meczu mnie tam nie było i nie zostawiałem tam żadnych min, pułapek czy innego dziadostwa. O co kaman? Mam tak miażdżący spoting?


Wygląda na to, że wystarczy czasami wycelować już nawet nie w przeciwnika a mniej więcej jego kierunku żeby zwyczajnie się zesrał. Pewnie wcześniej zabiłeś człowieczka z 10 razy i na sam Twój widok kładł się na glebę.  :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słyszałem o zabijającym wzrokiem, superman , cyclops ale Ty jesteś najlepszy, zabijasz szybkim zerknięciem, takim... rzutem oka:) Czekam na następną część X menów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja yebie co tutaj się odjaniepaliło, Okoni ty morderco morderczy

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy premium kupione na jednym koncie działa na dwóch konsolach? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie? :) Będziesz zalogowany na tym samym koncie i cała zawartość, jaką kupiłeś, będzie śmigać zarówno na jednej, jak i na drugiej. Chyba, że masz na myśli to, że na tej drugiej konsoli będzie grała inna osoba na swoim koncie, to wtedy już chyba nie zadziała.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chodzi mi o to, że ja gram na koncie, na którym jest zakupiony BF i Premium, a ktoś na innej konsoli z tym kontem ustawionym jako podstawowe(czy będą działały mapki z premium?)  Nigdy takich rzeczy nie robiłem, ale coś słyszałem, że niektóre season passy itp. działają tylko na danym koncie, więc nawet na tej samej konsoli z innego konta nie idzie grać. No i jak jest z BFem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to premium działa tylko na koncie, na którym zostało zakupione, więc jeśli inna osoba na innej konsoli będzie chciała mieć dostęp ze swojego konta, będzie musiała kupić premium osobno (to, że Twoje konto będzie ustawione jako główne, nic nie da). Tak to wygląda na 99%, chyba że jakimś cudem w BF1 jest inaczej, ale wątpię.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, Bartek_Red napisał:

Z tego co wiem, to premium działa tylko na koncie, na którym zostało zakupione, więc jeśli inna osoba na innej konsoli będzie chciała mieć dostęp ze swojego konta, będzie musiała kupić premium osobno (to, że Twoje konto będzie ustawione jako główne, nic nie da). Tak to wygląda na 99%, chyba że jakimś cudem w BF1 jest inaczej, ale wątpię.

Od kiedy nastąpiły takie zmiany? Mam kupione premium do bf4 i działa zarówno mi jak i kumplowi (moje konto jako główne u niego). Czemu w bf1 ma to nie działać? Chyba, że cudowne sony coś pozmieniało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Od kiedy nastąpiły takie zmiany? Mam kupione premium do bf4 i działa zarówno mi jak i kumplowi (moje konto jako główne u niego). Czemu w bf1 ma to nie działać? Chyba, że cudowne sony coś pozmieniało?

Wydaje mi się że mapy będziesz mógł pobrać i grać ale premium nie będziesz. U mnie tak działa BO3. Z mojego konta nie mogę pobrać zawartości ale pobrałem ja z drugiego.

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wiem bo tak mam. Mapy działają, ale kumpel oficjalnie nie jest graczem premium np łuku nie mógł odblokować za pierwszym razem (bo za drugim dostali do wszyscy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też opcje chodzą tak powoli. Chodzi mi o menu w czasie gry. Włączam opcje, sterowanie czy cokolwiek innego i muszę czekać dosłownie 1-2 sekundy zanim zaskoczy. Jak otwieram pakiety to jest opóźnienie już ok 3 sekundowe.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×