Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy wam też opcje chodzą tak powoli. Chodzi mi o menu w czasie gry. Włączam opcje, sterowanie czy cokolwiek innego i muszę czekać dosłownie 1-2 sekundy zanim zaskoczy. Jak otwieram pakiety to jest opóźnienie już ok 3 sekundowe.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

 

 

Norma

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, piotras3 napisał:

No właśnie chodzi mi o to, że ja gram na koncie, na którym jest zakupiony BF i Premium, a ktoś na innej konsoli z tym kontem ustawionym jako podstawowe(czy będą działały mapki z premium?)  Nigdy takich rzeczy nie robiłem, ale coś słyszałem, że niektóre season passy itp. działają tylko na danym koncie, więc nawet na tej samej konsoli z innego konta nie idzie grać. No i jak jest z BFem?

Kupilem premium za 4 dolki konto ustawilem jako podstawowe i na swoim glownym mam info o premium i odliczaniu do premiery (+ jakies skrzynki dostalem). Dogtagi premium itd wszystko jest.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już nie wiem czy będzie działało wszystko premium, tylko dodatki z wcześniejszym dostępem lub po 14 dniach? Jedyną ważną rzeczą dla mnie z premium jest ten kurewski 14 dniowy wcześniejszy dostęp do dodatków na jednej i drugiej konsoli. Status premium inne dodatki typu skrzyneczki, nieśmiertelniki jak i ten upgrade do edycji deluxe nie ma dla mnie znaczenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bede w domu to sprawdze ale ostatnio mi sie cos wydawalo, ze bylo napisane "Juz za 7 dni mozesz sciagnac pierwsze dlc" czy cos w tym stylu.

Tak czy inaczej jestem pewien ze wszystko bedzie smigac.

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To już nie wiem czy będzie działało wszystko premium, tylko dodatki z wcześniejszym dostępem lub po 14 dniach? Jedyną ważną rzeczą dla mnie z premium jest ten kurewski 14 dniowy wcześniejszy dostęp do dodatków na jednej i drugiej konsoli. Status premium inne dodatki typu skrzyneczki, nieśmiertelniki jak i ten upgrade do edycji deluxe nie ma dla mnie znaczenia. 

 

 

 

Będzie działać wcześniej. Ten kto kupił premke dostaje DLC wcześniej a ty pobierasz przecież z tego samego konta co on. Musi działać, pomyśl logicznie ;)

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim zadałem pytanie na forum to właśnie myślałęm logicznie:smile:. Ale właśnie w niektórych grach jest inaczej. Sam nie współdzieliłem nigdy kont, ale np. w takim the crew czy r6 dodatki działają tylko na jednym koncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej podstawie są naliczane te punkty do odblokowania broni? No i ranga danej klasy. Latam medykiem, rzucam bandaże, podnoszą, a ranga dalej 2. Główną mam chyba 10.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Główna ranga nie ma nic wspólnego z rangą klasy. Podnoszenie medykiem nie daje dużo punktów. Pograj w podbój i graj zespołowo, zdobywaj i broń flagi, to szybko ponabijasz potrzebne punkty. A lecą one za wszystko co będziesz robił, grając akurat daną klasą, nawet jeśli będą to fragi z behemota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha to ja się narażam a tu mało punktów za podnoszenie. W Bf4 było sporo. To nic to będę czekał. W podboju nie lubię grać, gram sam a tam czołgów samolotów i wielkie mapy. Przy okazji który mądry wymyślił żeby w szturmie czy dominacji gdzie zespoły mają po max 12 graczy, drużyny były po 5 osób. Przecież aż się prosi po 4. Zawsze jedna drużyna na max dwóch graczy. Porażka.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dodatek jest dostępny od północy czy jakoś inaczej to wydają ? Jak było w poprzednich bf?

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak patrze na ten dodatek i jakos mnie nie korci zeby kupic... 2 mapki ktore podziela skromne grono znajomych zlisty ktorzy jeszcze graja w bfa. W zasadzie tyklo nowa pukawka szturmowca jest warta uwagi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, bany4KHDR napisał:

tak patrze na ten dodatek i jakos mnie nie korci zeby kupic... 2 mapki ktore podziela skromne grono znajomych zlisty ktorzy jeszcze graja w bfa. W zasadzie tyklo nowa pukawka szturmowca jest warta uwagi...

 

Nikt Tobie tego tu nie napisał, więc ja będę pierwszy (ktoś musi)...

 

Taka z Ciebie forumowa fajka, aż się dziwię po jaki grzyb jeszcze mody/adminy Ciebie tu trzymajo, ale kurcze cholernie lubię te twoje nagrania z BF1 :24_stuck_out_tongue: Wrzuć coś ciekawego jeszcze... Myślę, że jakiegoś tam skilla masz (ale chyba raczej dobrego autoaima :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Nikt Tobie tego tu nie napisał, więc ja będę pierwszy (ktoś musi)...

 

kurcze cholernie lubię te twoje nagrania z BF1 :24_stuck_out_tongue: Wrzuć coś ciekawego jeszcze... Myślę, że skilla masz 


widze ze popyt na filmiki jest... specjalnie dla fanow kilka headshotow z przyczajki z wczoraj. Enjoy!
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze popyt na filmiki jest... specjalnie dla fanow kilka headshotow z przyczajki z wczoraj. Enjoy!

 

[/url]  

 

Gurwa sprzeciw! Toż to jakaś skur... manipulacja...

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W godzinach 11-13 serwery będą nieczynne.

Ciekawy jestem co tam naskrobali w tym patchu.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 @pioraj takie strajki to ja rozumiem :1_grinning: satysfakcja z ogladania 100%

dobra ostatni filmik sprzed chwili ze specjalna dedykacja dla @DigitalMan_PL. Auto aim robi robote bratku, ani jeden strzał nie chybiony...

 


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem po dłuższej przerwie widzę patche dużo naprawily w końcu da się grać i wszystko chodzi dobrze łącznie z menu  (zwykła ps4)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bany4KHDR dzieki :24_stuck_out_tongue: a wiadomo od ktorej mozna pobierac mapki  ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Z tego co wyczytałem to na ps4 od godziny 13 ma być aktualizacja.

 

 

bf96c55c8aadfeec676ca3c57308483b.jpg

 

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niedawno przeczytałem na forum i poprawiłem swojego posta. Wczoraj bym dał sobie rękę uciąć, że dobrze napisałem. I dzisiaj nie miał bym ręki.

 

PS: Plus już jest. W sam raz na dzisiaj ;-)

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 11 do 13 tryb online nie będzie działać. Pewnie w tym czasie będzie udostępniona.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem przed chwilą i w menu dostosowywania żołnierza są już nowe bronie :) Nie mają jakichś skomplikowanych wymagań, więc pójdzie raz dwa.

Edytowane przez Bartek_Red

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wczoraj grałem w nocy to jakieś dziwne rzeczy się działy nawet jak na bf wiec pewnie już wtedy coś wrzucali.

 

Co tam trzeb zarobić aby je odblokować ?

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×