Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

X fragów z danej broni klasowej (np. Autoloading w przypadku medyka) + X czynności dodatkowej (np. reanimacji), to przykład z brzegu. Każda klasa ma podobnie (są dwie bronie na klasę do odblokowania).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już leci patch. Chyba 7 GB.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

I wszystkie zmiany : https://www.battlefield.com/pl-pl/news/update-notes/bf1-they-shall-not-pass-update

 

 

No kurwa czytam czytam i nie wierze - granaty same się odnawiają. I info od nich :

 

"Cały czas podejmujemy wysiłki mające przeciwdziałać nadmiernemu użyciu granatów i gadżetów wybuchowych. Tym razem zmieniamy sposób uzupełniania ich zapasów. Chodzi nam o to, aby ograniczyć liczbę dostępnych granatów w miejscach, gdzie ich zapas jest nieustannie odnawiany – na przykład w przewężeniach – ale by ich uzupełnianie nie stało się generalnie zbyt powolne.

 

 

Podobnie jak w przypadku niektórych gadżetów, zapas granatów po jego wyczerpaniu jest powoli uzupełniany. W pobliżu skrzynek amunicyjnych dzieje się to dużo szybciej.".

 

Albo ja jestem głupi i to źle rozumiem albo oni są popierdoleni po prostu.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wydłużyli czas odnawiania przy skrzyni po prostu. Samodzielne odnawianie bez skrzynek to jeszcze nic złego, pod warunkiem, że będzie trwało wystarczająco długo. Pogramy i wyjdzie w praniu.

 

Dodatek ściągnę dopiero wieczorem, więc pewnie potestuję w nocy/ jutro rano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dawno o tym pisałem i mówiłem. Też myślałem, że jestem głupi, bo nie mogłem uwierzyć w to co czytam.

Jednak głupi nie jestem, niestety.

 

Czasami mnie zastanawia co za ludzie robią te gry, bo chyba nie byli graczy.

- Mamy problem ze spamem granatów, co robimy?

- Samoodnawialne granaty!

- ....

- Profit

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ale granaty same - poważnie? No nie może być i jeszcze pierdziela aby uniknąć spamu granatami.... Przecież teraz to dopiero będą latać bo każdy bez zastanowienia wypieprzy ten jeden wiedząc ze za te 30 sekund ma kolejnego. Tak to może się chociaż chwile zastanawiał czy na pewno warto.

 

 

Już chętnie bym sprawdził ale serwery jeszcze nie żyją.

 

Ja wiem Wszebor ze mówiłeś o tym ale nie wierzyłem - w sumie dalej nie wierze - muszę wejść i zobaczyć na własne oczy ten absurd.

 

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie idzie grac :\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa nie działa online. Zapomnieli serwery uruchomić :24_stuck_out_tongue:

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W storze nie widać wiec pewnie w patchu.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra - jak wybrać nowe mapki bez wyszukiwarki serwerów? W lini frontu ok są nowe ale nie da się dołączyć wiec szukam jakiegoś podboju i ni cholery nie da się znaleźć

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez wyszukiwarki nie da rady. W poprzednich BFach można było filtrować mapy po konkretnych DLC. Zobacz tutaj w filtr i zaznacz tylko te 4 mapy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale z tymi granatami to przegięcie jak cholera jest. Jest większy spam niż był i to zdecydowanie większy. Mam nadzieje ze szybko wróci do normalności z tym.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Eloszki napisał:

No ale z tymi granatami to przegięcie jak cholera jest. Jest większy spam niż był i to zdecydowanie większy. Mam nadzieje ze szybko wróci do normalności z tym.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Nie wiem kto na taki głupi pomysł wpadł totalnie bezsensu nie rozumiem tej decyzji o wprowadzeniu tego nie wiem czym się kierowali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po co im to całe środowisko testowe? :1_grinning: Specjalne serwery, multum graczy z wcześniejszym dostępem na PC, a oni i tak przepychają pomysły z dupy. Szturmowiec będzie teraz popularny bardziej niż zwykle, granaty zwykłe + ppanc i ogień :) Brakuje jeszcze, żeby odnawiały się pociski do działa ppanc i byłby terminator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty weź to skasuj bo jeszcze stwierdza ze to dobry pomysł :)

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Changelog:

https://www.battlefield.com/pl-pl/news/update-notes/bf1-they-shall-not-pass-update

 

Edit: Przepraszam was bardzo, ale muszę włączyć tryb polskiego marudy.

Czy mapa Verdun nie miała przypadkiem dziać się w nocy lub późnym wieczorem?

Oglądam gameplaye, a tam jasno jak bym o 8 rano w lato pojechał na plażę w bezchmurny dzień.

Czuję się oszukany i okłamany. Znowu plaskacz w ryj od DICE/EA.

Tak wiem, że pogoda się później się zmienia i jest ciemniej, ale nie wygląda to tak jak się chwalili na trailerach i innych gameplayach.

Dla przypomnienia:

large.img.jpg

large.img.jpg

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Eloszki napisał:

No dobra - jak wybrać nowe mapki bez wyszukiwarki serwerów? W lini frontu ok są nowe ale nie da się dołączyć wiec szukam jakiegoś podboju i ni cholery nie da się znaleźć

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Zaraz po odpaleniu gry sa kafelki i w rekomendowanych masz do wyboru podboj gdzie sa tylko mapy z DLC.

Ale rozpierd*l na forcie jest :1_grinning: przebija to metro... czlowiek sie respi "na fladze" a laduje miedzy trzema przeciwnikami w waskim tunelu. Tysoac granatow z kazdej strony lata.
 

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Broń RSC 1917 i reszta tylko co wykupili Premium ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

DLC jest dla posiadaczy PREMKI/Season Pass-a czy czego tam tak?

 

 

 

Tak. Za dwa tygodnie będzie do kupienia dla pozostałych.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napalilem sie na bron medyka ktora zabiera po 50 hp i juz przymykam oko na to, ze ma 6 pestek bo mi to pasuje ale jest wolno-strzelna i ciezko z tym dynamicznie grac w zwarciu oraz nie ma trybu automatycznego. Wrocilem do Cei-Rigotti i to jest to ale bede na zmiane probowal ja ogarnac bo ta paskuda ma potencjal.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że już ten dodatek wyszedł, bo mapy z podstawki już trochę się znudziły, ciekawe te nowe mapki nawet.

Fort de Vaux i Verdun kozackie, Przełamanie też niezłe, ta na "S" wypada dość blado, do tego zbyt podobna do tych kilku wiejskich mapek z podstawki.

 

Odblokowania broni dość łatwe i przyjemne.

 

Ten nowy tryb Linia frontu bardzo mi się spodobał, takie wojenne przeciąganie liny, żywszy i płynniejszy Podbój.

Wczoraj jedna mapka trwała prawie 1,5 h :obama:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek wyszedł im bardzo dobrze. Fort i Verdun lepsze od większości mapek z podstawki, zdecydowanie. Dwie pozostałe mapy dość średnie, nie zapadają w pamięć, ale zawsze to coś nowego.

 

Pozostaje odblokować wszystkie bronie. Są też nowe zabawki do walki wręcz, do uzbierania w częściach. Grania będzie w sam raz do kolejnego dodatku, w międzyczasie wróci się najwyżej do map z podstawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×