Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę przyznać ze nowe mapki wyjątkowo mi podpasowaly. Niby trochę mniejsze ale bardzo przyjemnie się na nich gra. Jak ktoś tu wcześniej napisał ten fort to istny labirynt - biegnę na punkt a i po chwili nieuwagi jestem przy E :)

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyyyyy....a temu co? Nie dość że słabo go widać,  to jeszcze pogibany jakiś :1_grinning:

 

Edytowane przez okoni
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, okoni napisał:

Yyyyyy....a temu co? Nie dość że słabo go widać,  to jeszcze pogibany jakiś :1_grinning:

 

 

Zespol stresu pourazowego, bardzo czesta przypadlosc w czasie 1 wojny. Tu masz filmik jak to wyglada z perspektywy pierwszej osoby.
 


a tutaj w realu
 

 

a tutaj koles tlumaczy
 

 

Edytowane przez bany4KHDR
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry montaż, polecam:

 

 

A tutaj można zobaczyć, ile dobrej roboty odwaliło DICE:

 

 

Serio, część miejscówek wygląda, jak żywcem wyjęta z tamtych czasów, zwłaszcza Monte Grappa, Forteca Fao i Salonowy Blitzkrieg. Nawet słynny łuk z pustyni synajskiej istnieje (bądź istniał) w rzeczywistości.

 

Pozostaje tylko grać i fragować :banderas:

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początek najlepszy.

 

Niestety idioci w Dice uważają, że pomysł z pasywnie odnawiającymi się granatami jest świetny i chcą go zostawić u dalej modyfikować...

Patologia

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest nic, najlepiej było w dzień premiery tego DLC. Hasło klucz: wyzwanie na broń medyka, polegające między innymi na 50 reanimacjach. Padałeś i momentalnie biegło do Ciebie 5 typa ze strzykawką, po drodze wywracając się o własne nogi. Teraz sytuacja wróciła już do normalności i medyk ponownie ma Cię w dupie. To jest jakaś patologia :30vm3cw:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jedyne rozwiązanie to zwiększyć ilość punktów za reanimacje. Wtedy ludzie zaczną bardziej podnosić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R.I.P. Battlefield

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Wszebor napisał:

R.I.P. Battlefield

 

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

Nie rozumiem po co to robią. ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na takim lapku to na średnio-wysokich ustawieniach w 900p powinno być prawie stałe 60 klatek. Jaki dokładnie procek i grafika siedzi w lapku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy z nowym paczem wszedł jakiś gadżet/broń przypominający airstrike? Dziś chwilę pograłem i siedząc na fladze nagle z nieba zaczęły spadać pociski. Coś jakby moździerz,  ale było tego kilkanaście smug lecących pionowo z góry i wybuchało po kontakcie z ziemią. 

No i nie wiem czy mi na wzrok padło,  ale po paczu jakby eksplozje są mocniej oślepiające?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powyższe to nowy czołg który wzywa wsparcie artylerii.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładniej rzecz ujmując, to gołąb, który wylatuje z tego czołgu i sra z powietrza na żołnierzy :)

 

Ale ta nowa broń szturmowca mi siadła, nie wiem jak Wam. Jest lepsza niż Hellriegel moim zdaniem, tzn bardziej stabilna, chwila moment i delikwenci znikają. Obstawiam, że znerfią ją z jakimś patchem. A szkoda, bo nabić 20 headshotów MP18 nie było wcale tak hop siup. Jeśli ktoś z tym walczy, to najlepiej robić to na Fort Vaux, bądź w lesie argońskim. Małe mapy, w sam raz na serię w głowę zza winkla :)

Edytowane przez Bartek_Red

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to narazie olalem te wyzwania bo robiłem już po 3 razy niektóre i po rundzie się restartuja i od nowa muszę je robić. Nie ma znaczenia czy to wyzwanie 1 czy 2 dla danej broni. Spokojnie sobie poczekam grając ta bronią od Medyka bo ta mi siadła strasznie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na własnym przykładzie mogę powiedzieć, że jedyne wyzwania jakie mi się restartowały, to "X fragów daną bronią w rundzie", gdy nie miałem zrobionego drugiego z wyzwań oraz zaopatrzenie/leczenie. Jeśli chodzi o zwykłe " X fragów", to wchodziło i tutaj nie miałem problemu. Właśnie tak do tego podszedłem, najpierw 50 czy ile tam zabić, potem druga część, czyli zabicia w rundzie/ zaopatrzenia/ leczenia etc. Ktoś coś skopał w DICE ewidentnie ;) Na szczęście zmęczyłem już wszystkie te wyzwania.

 

Odnośnie tego karabinu medyka, to jest mega zabójczy, ale kurde, średnio pasuje mi jego szybkostrzelność. Jak ktoś bardzo dobrze celuje, to może siać spustoszenie. Rannych żołnierzy ściąga najczęściej na hita. Szkoda, że pestki kończą się błyskawicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany. Pewnie to śmieszne ale nie wiem za uja jak uaktywnić premie PD

Mam tego trochę i lipa

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ekranie wyboru drużyny, dokładnie na samej górze, zaraz nad Alfą, jest mały pasek z napisem "premia PD dostępna" czy jakoś tak. Klikasz i gotowe :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ile kupie cd key do bf1 ? Tak w miarę najtaniej ale nie chce żadnych ruskich klyczy :) Albo aukcji za 30 zł z kontem :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeeeeee, klucze na PS4? Legalnie możesz kupić grę tylko w PS Store, wszystkie inne oferty są nielegalne, tzn mam na myśli, że są to właśnie konta. Poczekaj na promocje, na Wielkanoc pewnie wjedzie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten dodatek to od kiedy i za ile mozna kupic?

Średnio w temacie jestem.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@unki Z premium to już jest dostępny (209zł) a samodzielnie to dopiero od 28.03 za około 60zł.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×